POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(69)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(1)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
05.12.2021. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
Rusija 1
Nižnij Novgorod
2:1
Rubin
PFC Soči
1:2
Krasnodar
S. Makedonija 1
Akademija Pandev
0:0
Bregalnica Štip
Borec
1:1
Makedonija Đorče Petrov
Škendija 79
2:1
Pelister
Skoplje
1:3
Škupi
Struga
0:0
Tikveš
SAD 1 Plej of
polufinale
Filadelfija Junion
1:2
Njujork Siti
Salvador 1 Apertura Plej of
četvrtfinale (r)
Alijanca San Salvador
1:0
Hokoro
FAS
1:1
Čalatenango
Penalima - 2:4.
L.A. Firpo
1:2
Platense Munisipal
Onse Deportivo
0:0
Agvila
Penalima - 4:3.
San Marino 1
Murata
0:3
Folđore
Tre Fiori
3:0
Faetano
Škotska 1 - 1.deo
Dandi Junajted
0:3
Seltik
Livingston
0:1
Harts
Slovačka 1 - 1.deo
MŠK Žilina
0:1
Spartak Trnava
Slovenija 2
Gorica
0:1
Drava
Španija 1
Elče
3:1
Kadiz
Levante
0:0
Osasuna
Rajo Valjekano
1:0
Espanjol
Selta
1:2
Valensija
Španija 2
Las Palmas
1:0
Real Sporting Hihon
Lugo
0:0
UD Ibica
Malaga
1:2
Amorebieta
Ponferadina
2:1
Mirandes
Real Oviedo
3:1
Alkorkon
Real Sosijedad B
0:1
Burgos
Španija 3
Algeciras
1:3
Atletiko Sanlukenjo
Andora KF
7:1
Real Balompedika Linense
Atletik Bilbao B
0:0
Badahoz
Atletiko Baleares
0:2
Sevilja Atletiko
Kornelja
0:0
Himnastik
Kultural Leonesa
0:1
Selta B
Rajo Mahadahonda
1:0
Union Deportiva Logronjes
Real Madrid Kastilja
1:2
Kasteljon
Tudeljano
0:2
Real Union
Unionistas de Salamanka
0:0
San Sebastian los Rejes
Valjadolid B
3:0
Rasing Santander
Viljareal B
3:0
Barselona B
Srbija 1 - 1.deo
Napredak
0:2
Crvena Zvezda
Partizan
2:0
Novi Pazar
Spartak Subotica
0:0
Mladost Lučani
Srbija 2 - 1.deo
Mladost GAT
0:1
Radnički Sr. Mitrovica
Timok
0:1
Železničar Pančevo
Švajcarska 1
Bazel
1:1
Lozana Sport
Lugano
2:0
Sion
St. Galen
0:4
Grashopers
Švedska 2 Plej of/aut
Akropolis
0:0
Skevde
GAIS Geteborg
1:1
Dalkurd FF
Tadžikistan 1
CSKA Pamir
1:0
Hučand
Dušanbe-83
0:2
Istaravšan
Eshata
1:0
Ravšan Kulob
Fejzkand
2:1
Hatlon
Kuktoš
1:2
Istiklol
Tajland 2
Ajutaja Junajted
1:0
Ranong Junajted
Kasetsart
2:1
Honken
Kastoms Ladkrabang Junajted
1:4
Sukontai
Udon Tani
3:1
Čiangmai
Tajvan 1
Čajna Petroleum Korporejšn
2:3
Tatung
Hang Jeun
1:0
Flajt Skajvolkers
Nešnl Tajvan Junivrsiti of Sport
0:9
Tajvan Stil
Taičung Futuro
1:2
Taipauer
Turska 1
Fenerbahče
4:0
Čajkur Rizespor
Giresunspor
3:1
Fatih Karagumruk
Hatajspor
0:3
Istanbul Bašakšehir
Kajzerispor
2:0
Antalijaspor
Turska 2
Altinordu
0:2
Samsunspor
Denizlispor
1:3
Bursaspor
Manisa
2:1
Kodžaelispor
Umranijespor
1:2
Boluspor
Turska 3 Bela
Amed Sportif Falijetler Kulubu
1:0
Tarsus Idman Jurdu
Ankara Demirspor
0:0
Nazili Beledijespor
Eskišehirspor
1:1
Kiršehir Beledijespor
Karacabej Beledijespor
1:0
Usakspor
Pazarspor
2:0
Isparta 32
Zonguldak Komurspor
2:1
1922 Konjaspor
Turska 3 Crvena
Bajburt Ozel Idarespor
2:1
Adijaman 1954
Bodrumspor
1:1
Hekimoglu Trabzon
Čorum
0:1
Inegolspor
Etimesgut Beledijespor
2:2
Somaspor
Kahramanmaraspor
4:0
Dijarbekirspor
Sarijer SK
2:0
Nigde Anadolu
Serik Beledijespor
3:0
Ergene Velimese
Sivas Beledijespor
3:4
Afjet Afjonspor
Vanspor
2:2
Ankaraspor
Uganda 1
Arua Hil
3:1
Toro Junajted
Uganda Pipls Difens Fors
2:1
Brajt Stars
Vajpers Vakiso Taun
2:2
Kampala Kepital Siti Autoriti
Ukrajina 1
Desna
3:3
Mariupolj
Oleksandrija
3:0
Minai
Zarja
1:0
Ingulec Petrove
Urugvaj 1 (Klausura)
Vilja Espanjola
1:1
Sero Largo
Venecuela 1 - 2.deo
Deportivo La Guaira
2:0
Monagas
Deportivo Tačira
2:0
Estudijantes Merida
Karakas
2:2
Klub Deportivo Lara
Zambija 1
Zesko Junajted
1:2
Pauer Dinamos
1
2
3
4
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno