POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(38)
Engleska
(17)
Nemačka
(31)
Italija
(14)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Argentina
(65)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(4)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(38)
Bugarska
(9)
Češka
(6)
Čile
(9)
Danska
(21)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(5)
Gruzija
(2)
Holandija
(10)
Hrvatska
(6)
Indonezija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Jermenija
(3)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(24)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kenija
(3)
Kina
(8)
Kipar
(1)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(4)
Maroko
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(2)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(18)
Rumunija
(6)
Rusija
(9)
SAD
(28)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(9)
Švedska
(16)
Tajland
(8)
Turska
(11)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Zambija
(4)
Rezultati po danu
<
19.03.2022. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
7
Nemačka 4 (Zapad)
Rot Vajs Esen
3:0
KFC Irdingen
Sportfrojnde Lote
2:0
Bor. Menhen. II
SV Štraelen
1:2
Rot Vajs Oberhauzen
Vegberg-Bek
0:2
Alemanija Ahen
VfB Homberg
0:3
Boner SK
Vupertaler SV
3:0
Lipštad 08
Nigerija 1
Abia Voriors
2:2
Katsina Junajted
Dakada
2:1
Niger Tornados
Enugu Rendžers
5:3
Lobi Stars
Hartlend
0:0
Mauntajn of Fajer end Mirikls
Nikaragva 1 (Klausura)
Halapa ART
1:0
Managva
UNAN Managva
3:3
H&H Eksport
Norveška, Kup
četvrtfinale
KFUM Oslo
0:5
Viking
Sandnes Ulf
0:4
Stromsgodset
Obala Slonovače 1
Liz Sasandra
1:0
Akad. F. Amadu Dialo
SO Armi
1:1
USK Basam
Panama 1 (Apertura)
Kosta del Este
2:2
Atletiko Čiriki
Plaza Amador
0:1
Independiente La Čorera
Veraguas
1:2
Sporting San Migelito
Paragvaj 1 (Apertura)
12 de Oktobre
0:1
Sol de Amerika
Peru 1 (Apertura)
Sijensijano
4:1
Sport Bojs
Poljska 1
Leh Poznanj
3:0
Jagielonija
Lehija Gdanjsk
2:0
Gornjik Lečna
Rakov Čestohova
1:1
Legija Varšava
Visla Plock
1:2
Šlonsk Vroclav
Poljska 2
Arka
2:2
GKS Katovice
Črobri Glogov
2:0
GKS Tihi
Sandecja Novi Sac
1:0
Puša Njepolomice
Poljska 3
Garbarnija
0:0
Hutnjik Krakov
GKS Belhatov
0:3
Motor
Službeni rezultat.
KKS 1925 Kališ
0:5
Žnic Pruškov
Olimpija Elblag
0:1
Stal Režov
Pogon Grođisk Mazovjecki
2:1
Šlonsk Vroclav II
Sokoł Ostroda
2:3
Raduna Stežica
Vigri Suvalki
2:0
Visla Pulavi
Portugalija 1
Santa Klara
0:0
Belenenseš
Tondela
2:2
Arouka
Vitoria Gimaraeš
1:3
Sporting Lisabon
Portugalija 2
Penafiel
1:3
Farense
Sporting Kovilja
2:0
Mafra
Portugalija 3 2.deo
Kaldas
1:1
Kova da Piedad
Kanelas 2010
1:1
Anadia
Lusitanija Lourosa
0:2
Fafe
Orijental Dragon
2:3
Sporting Lisabon B
Prijateljski (rep.)
Mauricijus
0:0
Sejšeli
Republika Srpska 1
Drina Zvornik
1:0
Sutjeska Foča
Kozara
3:0
Slavija Srpsko Sarajevo
Sloboda Novi Grad
1:0
Borac Kozarska Dubica
Sloga Doboj
4:1
Ljubić
Tekstilac Derventa
2:0
Alfa Modriča
Zvijezda 09
0:0
Željezničar Banja Luka
Rumunija 1 - 2.deo
Akademika Klinćeni
0:1
Rapid Bukurešt
Farul
0:0
CFR 1907 Kluž
Gaz Metan Mediaš
0:2
Krajova 1948
Rumunija 2 2.deo
Buzau
6:2
Vitorul Targu Žiju
CSC 1599 Selimbar
0:0
Politehnika Jaši
Dačija Unirea Braila
1:4
Metaloglobus Bukurešt
Petrolul Ploešti
0:0
Univerzitatea Kluž
Ripensia
2:3
Brašov
SS Politehnika Temišvar
3:0
Dunarea Kalaraš
Unirea Konstanca
1:2
Unirea Dež
Rusija 1
Akhmat Grozni
2:3
Lokomotiva Moskva
Nižnij Novgorod
1:1
Spartak Moskva
Ural
0:1
Himki
Zenit
3:0
Arsenal Tula
Rusija 2
Akron
1:0
Rotor
Baltika
1:2
Jenisej
Fakel
0:1
Torpedo
Metalurg Lipeck
0:2
Kubanj
Neftehimik Nižnekamsk
2:1
Veles
Olimp Dolgoprudni
1:0
Tekstilčik
Orenburg
2:0
Kamaz
SKA-Habarovsk
2:0
Alanija
Volgar Astrahan
1:0
Spartak Moskva II
Rusija 3 gr 1
Biolog
1:1
Čajka Peščanokopskoje
S. Makedonija 1
Borec
0:1
Makedonija Đorče Petrov
Pelister
2:0
Bregalnica Štip
Renova
2:1
Rabotnički
Skoplje
0:2
Škendija 79
Tikveš
1:2
Akademija Pandev
SAD 1
Atlanta Junajted
3:3
CF Montreal
Čikago Fajer
3:1
Sporting Kanzas Siti
FK Sinsinati
3:1
Inter Majami
Los Anđeles Galaksi
0:1
Orlando Siti
Njujork Siti
0:2
Filadelfija Junion
Šarlot
3:1
Nju Ingland Revolušn
Toronto
2:1
DC Junajted
SAD 2
Detroit Siti
1:0
Čarlston Bateri
LA Galaksi 2
1:2
San Antonio FK
Luisvil Siti
2:0
Majami
Memfis 901
2:1
Ouklend Ruts
Pitsburg Riverhaunds
2:1
Hartford Atletik
Red Bul Njujork 2
0:3
Laudon Junajted
Tampa Bej Roudis
2:0
Indi Ileven
Salvador 1 Klausura
Onse Deportivo
1:0
Santa Tekla
San Marino 1
Kosmos
1:3
Kailungo
La Fiorita
2:1
Domanjano
Tre Fiori
0:4
Folđore
Tre Penje
4:3
Fiorentino
Saudijska Arabija 1
Abha
1:1
AI Tavun
1
2
3
4
5
6
7
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno