POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(53)
Engleska
(182)
Nemačka
(67)
Italija
(57)
Francuska
(38)
Srbija
(11)
Afrika
(4)
Albanija
(3)
Argentina
(56)
Australija
(12)
Austrija
(32)
Azerbejdžan
(4)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(6)
Bolivija
(1)
Brazil
(23)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(14)
Danska
(15)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gruzija
(3)
Holandija
(38)
Hong Kong
(2)
Hrvatska
(8)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(24)
Jermenija
(4)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(19)
Katar
(6)
Kazahstan
(2)
Kina
(12)
Kipar
(9)
Kolumbija
(15)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(19)
Norveška
(16)
Paragvaj
(3)
Peru
(7)
Poljska
(25)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(24)
Rusija
(31)
SAD
(24)
Saud. Arabija
(14)
Severna Irska
(4)
Škotska
(21)
Slovačka
(12)
Slovenija
(13)
Švajcarska
(11)
Švedska
(44)
Tajland
(5)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(5)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Vels
(4)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(3)
Rezultati po danu
<
25.09.2022. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Kolumbija 1, 2.deo
Alijanca Petrolera
0:1
Junior
Envigado
1:2
Independiente Medeljin
Union Magdalena
0:2
Santa Fe
Kostarika 1 Apertura
Guanakasteka
1:1
Puntarenas
Kartagines
1:1
Santos de Guapiles
Munisipal Perez Zeledon
1:3
Herediano
San Karlos
0:0
Alahuelense
Saprisa
2:1
Sporting San Hoze
Kuvajt, Fed Kup gr.
Al Arabi
4:1
Al Džahra
Al Šabab Kuvajt
0:0
Al Sahel
Sulajbihat
0:3
Al Naser
Malavi 1
CIVO Junajted
2:2
Mojale Baraks
Sable Farming
2:0
Ramfi Junajted
Silver Strajkers
0:0
Karonga Junajted
Tomas Njirenda Stars
0:1
Ekvendeni Hamers
Meksiko 2 (Apertura)
Alakranes de Durango
1:1
Klub Selaja
Mineros Zakatekas
2:2
Atletiko Morelia
Pumas Tabasko
0:1
Kimarones de Sonora
Nemačka 4 (Sever)
06 Hildešajm
0:4
Bremer SV
Feniks Libek
3:1
Hamburger SV II
Holštajn Kil II
7:0
Kikers Emden
Teutonia Otensen
1:1
Švarc-Vajs Reden
Norveška 3 II
Alta
3:3
Traef
Asker
2:1
Eidsvold Turn
Bratvag
4:2
Ulensaker/Kisa
Obala Slonovače 1
Entente Sportiv Bafing
1:3
ASEK Mimosas
KO Korhogo
0:0
Sporting Gagnoa
Panama 1 Klausura
Erera
2:1
Arabe Unido
Plaza Amador
1:2
Deportivo Univerzitario
Veraguas
1:2
Tauro
Paragvaj 1 (Klausura)
Rezistencija
0:1
Nasional Asunsion
Sero Portenjo
5:0
Takuari
Peru 1 (Klausura)
Karlos Štajn
1:2
Karlos A. Manući
Poljska 3
Hutnjik Krakov
1:3
Motor
Raduna Stežica
2:2
Olimpija Elblag
Prijateljski (rep.)
Malezija
0:0
Tadžikistan
Penalima - 0:3.
Meksiko
1:0
Peru
Igrano u SAD.
Niger
0:0
Liberija
Novi Zeland
0:2
Australija
Škotska do 21
1:1
Severna Irska do 21
Tajland
2:1
Trinidad i Tobago
Rusija 2
Akron
1:1
Ufa
Arsenal Tula
2:0
Volga Uljanovsk
Baltika
3:2
Jenisej
Dinamo Mahačkala
0:0
Rodina
Krasnodar II
0:0
Neftehimik Nižnekamsk
Šinjik
1:0
Rubin
SKA-Habarovsk
2:0
Kubanj
Veles
1:1
Kamaz
Volgar Astrahan
0:0
Alanija
Rusija 3 gr 1 1.deo
Alanija II
1:3
Družba
Biolog
1:2
Černomorec Novorosijsk
Forte Taganrog
0:0
Čajka Peščanokopskoje
Kubanj Holding
1:0
Legion Dinamo
Mašuk KMV
2:0
Esentuki
Rotor
3:1
Dinamo Stavropolj
Spartak Naljčik
1:1
SKA Rostov
Rusija 3 gr 4 - 1.deo
Amkar
0:1
Novosibirsk
Nosta
0:2
Zenit Iževsk
Orenburg II
0:0
Himik Avgust Vurnari
Tjumen
1:2
Torpedo Mijas
SAD 1
San Hoze Ertkvejks
2:3
Los Anđeles Galaksi
SAD 2
Indi Ileven
1:0
Laudon Junajted
Kolorado Springs Svičbeks
1:1
Ouklend Ruts
Las Vegas Lajts
1:2
San Diego Lojal
San Antonio FK
1:0
Sakramento Ripablik
Salvador 1 Apertura
Alijanca San Salvador
5:0
Onse Deportivo
Čalatenango
2:4
Platense Munisipal
Isidro Metapan
2:2
FAS
L.A. Firpo
1:2
Deportivo Dragon
Škotska, Čelendž Kup
1/16 finala
Kliftonvil
2:3
Kvins Park
Slovenija 2
Brinje Grosuplje
2:3
Fužinar
Rogaška
3:1
Beltinci
Španija 2
Albasete Balompi
1:1
Andora KF
Burgos
0:0
Levante
Eibar
2:1
Rasing Santander
Lugo
0:0
Real Oviedo
Španija 3
Atletiko Baleares
1:2
Union Deportiva Logronjes
Fuenlabrada
2:1
Talavera
Himnastik
1:0
Amorebieta
Kornelja
0:0
Kasteljon
Kultural Leonesa
0:3
Kordoba
Linares
1:0
Alkorkon
Numansija
2:0
La Nusia
Pontevedra
0:0
Real Balompedika Linense
Rajo Mahadahonda
1:2
Seuta
Real Madrid Kastilja
3:1
Badahoz
Real Union
1:2
Alkojano
Sabadelj
1:0
Kalahora
SD Logronjes
1:0
Intersiti
Srbija 3 (Istok)
Car Konstantin
0:2
Radnički Svilajnac
OFK Brzi Brod
2:1
Timok
SFS Borac
0:1
GFK Dubočica
Srbija 3 (Zapad)
Budućnost Krušik 2014
3:2
Polet Ljubić
Real Podunavci
2:1
Mačva 1929
Sloga B.Bašta
3:0
Budućnost Arilje
Sloga Kraljevo
0:1
FAP
Smederevo 1924
3:0
Mladi Radnik
Takovo
3:1
OFK Mihajlovac
Tutin
1:1
Borac 1926
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
29.03.2024.
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno