POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(1)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(6)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(7)
Kamerun
(5)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(10)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(11)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(32)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
30.09.2022. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Kolumbija 2, 2.deo
Tigres Bogota
2:1
Bogota
Kostarika 1 Apertura
Sporting San Hoze
2:1
San Karlos
Letonija 1
Super Nova
1:4
Riga
Liban 1
Al Ansar Bejrut
2:1
Šabab Al Gazieh
Malezija 2
Kelantan Junajted
1:1
Kelantan
Selangor II
0:1
Johor Darul Takzim II
Maroko 1
Čabab Mohamedia
0:0
Radža Kazablanka
FAR Rabat
4:1
Difa El Žadida
Mađarska 1
Mezekevešd
1:2
Pakš
Meksiko 2 (Apertura)
Atletiko La Paz
2:1
Oaksaka
Tapatio
1:0
Venados
Nemačka 1
Bajern Minhen
4:0
Bajer Leverkuzen
Nemačka 2
Hanover 96
1:2
Hamburger SV
Paderborn 07
1:2
Darmštat 98
Nemačka 3
Erzgebirge Aue
3:0
Mepen 1912
Nemačka 4 (Bajern)
Augsburg II
4:0
Hankofen-Hailing
Bajern Minhen II
2:4
Grojter Firt II
Buhbach
1:1
Pipinsrid
DJK Vilcing
0:0
Rajn am Leh
Hajmšteten
0:3
Vircburger Kikers
Ilertisen
0:1
Nirnberg II
Švajnfurt 05
2:0
Ajhštat
Unterhahing
3:1
Ansbah
Vaker Burghauzen
4:0
Aubštat
Viktorija Ašafenburg
1:2
Turkguču Minhen
Nemačka 4 (Jugozapad)
Ajntraht Trir
2:1
Rot Vajs Koblenc
Ofenbaher Kikers
1:1
Barokštad Fulda-Lenerc
Štajnbah
4:0
Alen
Ulm 1846
1:1
TSG Balingen
Nemačka 4 (Sever)
Hanover 96 II
2:0
06 Hildešajm
Libek
3:1
Atlas Delmenhorst
Švarc-Vajs Reden
0:0
Drohtersen/Asel
Nemačka 4 (Severoistok)
Herta II
3:0
Germanija Halberštad
Lokomotiva Lajpcig
1:0
Rot Vajs Erfurt
Viktorija 1889
1:1
Dinamo Berlin
Nemačka 4 (Zapad)
Lipštad 08
3:1
Rot Vajs Ahlen
Rot Vajs Oberhauzen
4:0
Diren
Novi Zeland 1
Kešmer Tehnikal
4:0
Miramar Rendžers
Obala Slonovače 1
SOL FC
3:0
USK Basam
Stad Abidžan
1:0
Denguele d Odien
Palestina 1
Hilal Al Kuds
0:0
Šabab Al Kalil
Šabab Al-Am'ari
0:1
Al-Bireh
Tagafi Tulkarm
1:1
Markaz Balata
Paragvaj 1 (Klausura)
Sol de Amerika
0:1
Sero Portenjo
Peru 1 (Klausura)
Alijanca Atletiko
2:2
Univerzitario
UTC Kahamarka
4:0
Univ. Cezar Valjeho
Poljska 1
Radomjak
0:2
Krakovija
Visla Plock
1:0
Pjast
Poljska 2
Hojničanka
1:0
Visla Krakov
LKS Lođ
1:1
Zaglebje Sosnovjec
Poljska 3
Garbarnija
0:1
Zaglebije II Lubin
Portugalija 1
Porto
4:1
Sporting Braga
Sporting Lisabon
3:1
Žil Visente
Rumunija 1 - 1.deo
KSU Krajova
1:1
Voluntari
Rusija 3 gr 1 1.deo
Esentuki
0:1
Forte Taganrog
Rusija 3 gr 3
Kosmos Dolgoprudnji
6:2
Kolomna
SAD 1
Toronto
0:1
Inter Majami
San Marino 1
Juvenes Dogana
0:2
Murata
Severna Irska 1 - 1.deo
Portadaun
1:1
Glenavon
Sirija 1
Al Karama
0:2
Al Futova
Al Talija
1:1
Al Majd
Al Vahda Damask
1:2
Al Itihad Alepo
Hutin
0:2
Al Vatba
Slovačka 1 - 1.deo
MFK Ružomberok
2:0
Skalica
Španija 1
Atletik Bilbao
4:0
Almerija
Španija 2
Tenerife
1:1
Real Sporting Hihon
Srbija 1 - 1.deo
Novi Pazar
3:1
Mladost Lučani
Srbija 3 (Beograd)
BASK TEK
0:1
Ušće
Švajcarska 2
Iverdon Sport
2:2
Arau
Lozana Sport
4:0
Vil 1900
Tun
2:1
Ksamaks
Švedska 3 (Sever)
Motala
2:2
IF Silvia
Švedska 4 J.Getaland
FBK Balkan
2:1
Rozengard
Karlskrona
2:1
Asarum
Kristianstads
2:1
Hesleholm IF
Švedska 4 Z.Getaland
Landveter IS
0:1
Vestra Frelunda
Onsala BK
4:4
Varbergs GIF
Tadžikistan 1 1.deo
Eshata
0:0
Hatlon
Tajland 2
Nakhon Pathom Junajted
4:1
Rajong
Turkmenistan 1
Kopetdag
0:1
Altin Asir
Šagadam
1:1
Ahal
Uganda 1
Vajpers Vakiso Taun
0:0
Brajt Stars
Ukrajina 1
Metalist 1925 Harkov
2:0
Kolos Kovalivka
Veres
2:2
Ruh Ljvov
Ukrajina 2 - 1.deo
Kremin Kremenčuk
0:3
Obolon
Urugvaj 1 (Klausura)
Plaza Kolonija
1:3
Liverpul Montevideo
Sero Largo
1:0
Danubio
Uzbekistan 1
Sogdijona
0:2
AGMK
Vels 1 - 1.deo
Erbas UK
0:6
Bala Taun
Nju Sents
4:1
Njutaun
Venecuela 1 Plej of
Estudijantes Merida
3:2
Hermanos Kolmenarez
Karakas
2:0
Deportivo La Guaira
Vijetnam 1
Haifong
1:1
Hoang An Đia Lai
Ho Ši Min Siti
0:2
Sajgon
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno