POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(47)
Engleska
(18)
Nemačka
(33)
Italija
(30)
Francuska
(10)
Srbija
(17)
Albanija
(2)
Alžir
(6)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(54)
Australija
(1)
Austrija
(13)
Azerbejdžan
(2)
Belgija
(16)
Belorusija
(6)
BIH
(4)
Bolivija
(3)
Brazil
(44)
Bugarska
(15)
Češka
(12)
Čile
(14)
Danska
(9)
Egipat
(4)
Ekvador
(7)
Estonija
(6)
Evr. Prvenstvo
(23)
Filipini
(1)
Finska
(6)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gruzija
(1)
Gvatemala
(1)
Holandija
(15)
Honduras
(1)
Hrvatska
(9)
Iran
(4)
Island
(8)
Izrael
(5)
Japan
(9)
Južna Afrika
(6)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(4)
Kina
(7)
Kipar
(6)
Kolumbija
(5)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(3)
Liban
(1)
Litvanija
(4)
Malezija
(1)
Maroko
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(3)
Moldavija
(2)
Norveška
(24)
Panama
(1)
Paragvaj
(4)
Peru
(8)
Poljska
(21)
Portugalija
(21)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(8)
Rusija
(18)
SAD
(37)
Salvador
(2)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(3)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(10)
Slovačka
(6)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(6)
Švedska
(24)
Tajland
(5)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(3)
Uganda
(4)
Ukrajina
(10)
Urugvaj
(9)
Venecuela
(2)
Rezultati po danu
<
05.10.2022. (Sreda)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Republika Srpska 1
Sutjeska Foča
3:2
Kozara
Tekstilac Derventa
0:2
Krupa
Željezničar Banja Luka
1:0
Zvijezda 09
S. Makedonija, Kup
1/8 finala
Akademija Pandev
9:0
Ljuboten
Bregalnica Štip
1:0
Pelister
Škendija 79
5:0
Skoplje
Škupi
6:0
Voska Sport
Struga
2:1
Rabotnički
Tikveš
0:1
Sileks
Vardar
4:0
Fortuna Skoplje
SAD 1
Šarlot
2:2
Kolumbus Kru
SAD 2
Luisvil Siti
2:1
Detroit Siti
Salvador 1 Apertura
Onse Deportivo
1:1
Isidro Metapan
San Marino, Kup
1/8 finala
Faetano
3:1
Murata
Juvenes Dogana
2:1
Kailungo
San Đovani
0:0
Folđore
Tre Penje
0:0
Penjarosa
Saudijska Arabija 2
Al Kolud
0:2
Al Sahel Anak
Al Oruba
0:1
Al Faisali
Džeda Klub
1:1
Al Ahli Džeda
Škotska 1 - 1.deo
Kilmarnok
2:1
Sent Džonston
Škotska 3
Edinburg Siti
2:0
Piterhed
Slovačka 2
Humene
0:1
Slavoj Trebišov
Slovenija 2
Roltek Dob
2:1
Krka
Tadžikistan 1 1.deo
Eshata
1:1
Istiklol
Turkmenistan 1
Ahal
4:2
Kopetdag
Turska 3 Bela
24 Erzinkanspor
1:1
Arnavutkoj Beledijespor
Amed Sportif Falijetler Kulubu
2:0
Betmen Petrolspor
Ankaraspor
1:1
Bursaspor
Bajburt Ozel Idarespor
0:3
Somaspor
Duzcespor
1:0
Isparta 32
Esenler Erokspor
5:1
Afjet Afjonspor
Inegolspor
1:2
Sanliurfaspor
Sivas Beledijespor
0:2
Čorum
Tarsus Idman Jurdu
1:1
Nazili Beledijespor
Turska 3 Crvena
1461 Trabzon
1:1
Kastamonuspor 1966
Adijaman 1954
0:0
Etimesgut Beledijespor
Balikesirspor
1:0
Kiršehir Beledijespor
Bukaspor 1928
3:1
Sarijer SK
Fethijespor
0:2
Ankara Demirspor
Kırklarelispor
0:2
Iskenderunspor
Pazarspor
1:3
Kodžaelispor
Usakspor
0:1
Serik Beledijespor
Vanspor
1:1
Dijarbekirspor
Zonguldak Komurspor
0:0
Karacabej Beledijespor
Uganda 1
Busoga
2:0
Bleks Pauer
Urugvaj, Kup
četvrtfinale
Montevideo Siti Torke
1:2
Progreso
Plaza Kolonija
0:1
Penjarol
Venecuela 1 Plej of
Metropolitanos
1:0
Karabobo
Zamora Barinas
1:1
Monagas
Zambija 1
Red Erouz
2:1
Bildkon
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
07.05.2024.
06.05.2024.
05.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno