POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(44)
Engleska
(43)
Nemačka
(46)
Italija
(31)
Francuska
(36)
Argentina
(32)
Australija
(2)
Austrija
(22)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Brazil
(46)
Bugarska
(10)
Češka
(17)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(8)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(18)
Finska
(11)
Grčka
(9)
Gvatemala
(1)
Holandija
(19)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(14)
Japan
(30)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(5)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(20)
Kanada
(4)
Kenija
(9)
Kina
(13)
Kipar
(8)
Kolumbija
(4)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(1)
Litvanija
(5)
Malta
(2)
Mađarska
(15)
Meksiko
(4)
Norveška
(16)
Panama
(3)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(28)
Rumunija
(16)
Rusija
(26)
SAD
(39)
Saud. Arabija
(7)
Severna Irska
(3)
Škotska
(21)
Slovačka
(7)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(23)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(8)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Vels
(2)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
05.05.2023. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Island 2
Trotur Rejkjavik
1:3
Leiknir Rejkjavik
Island 3
Haukar
4:1
Trotur Vogum
Volsungur
1:0
Hotur/Hugin
Italija 2
Peruđa
0:5
Kaljari
Izrael 2 - 2.deo
Hapoel Afula
0:2
Kafr Kasim
Hapoel Ramat Gan
2:0
Hapoel Nof HaGalil
Hapoel Rišon LeZion
4:1
Hapoel Nir Ramat HaŠaron
Makabi Ahi Nazaret
3:0
Agudat Sport Ašdod
Makabi Petah Tikva
3:1
Makabi Kabilio Jafa
Južna Koreja 1 - 1.deo
Daegu
0:3
Ulsan Hjundai Horang-i
Inčeon Junajted
0:1
Suvon Samsung Bluvings
Seul
1:1
Jeonbuk Hjundai Motors
Južna Koreja 3
Čangvon Siti
1:2
Jangžu Sitizen
Kanada 1
Jork Jun.
0:1
Forž
Kina 1
Henan
0:1
Beidžing Guoan
Šangaj Šenhua
1:0
Dalijen Pro
Šenžen FK
0:1
Cangdžou Majti Lajons
Vuhan Fri Tauns
0:0
Džeđang
Kolumbija 1 - 1.deo
Agilas Doradas
1:1
La Ekidad
Atletiko Nasional
2:1
Amerika Kali
Kopa Libertadores - I faza
Deportivo Pereira
2:1
Monagas
Libertad
1:2
Atletiko Paranaense
Kopa Sudamerikana - I faza
Audaks Italijano
2:0
Bluming
Botafogo
0:0
LDU Kito
Defensa Husticia
4:1
Penjarol
Fortaleza
6:1
Estudijantes Merida
Univerzitario
2:0
Santa Fe
Libija 1 - 1.deo
Al Hilal Bengazi
1:0
Al Šukur
Al Sadaka
1:1
Al Tahadi
Asvihli Sports Klub
0:1
Al Itihad Tripoli
Luksemburg 1
Ženes Eš
0:2
Mondorf les Bains
Maroko 1
Muludija Oujda
0:0
Itihad Tanger
Union Tuarga
0:1
FUS Rabat
Mađarska 1
Budapešt Honved
1:0
Kečkemet TE
Meksiko 2 (Klausura) - Plej of
četvrtfinale
Kimarones de Sonora
1:1
Atletiko Morelia
Nemačka 1
Bajer Leverkuzen
1:2
Keln
Majnc 05
2:3
Šalke 04
Nemačka 2
Arminija Bilefeld
1:1
Grojter Firt
Hamburger SV
2:2
Paderborn 07
Nemačka 3
Duizburg
3:0
Erzgebirge Aue
Nemačka 4 (Bajern)
Hankofen-Hailing
0:1
Vaker Burghauzen
Pipinsrid
0:4
Augsburg II
Vircburger Kikers
2:2
Bajern Minhen II
Nemačka 4 (Jugozapad)
Homburg
2:2
Balinger
Nemačka 4 (Sever)
Atlas Delmenhorst
1:1
Hamburger SV II
Blau-Vajs Lone
1:0
Kikers Emden
Drohtersen/Asel
0:1
Libek
Švarc-Vajs Reden
1:1
SSV Jedeloh
Verder II
1:3
Hanover 96 II
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
2:0
Rot Vajs Erfurt
Herta II
3:0
ZFK Mojzelvic
Lokomotiva Lajpcig
1:0
Berlin Ankaraspor 07
Nemačka 4 (Zapad)
Alemanija Ahen
0:1
Šalke 04 II
Videnbrik 2000
5:1
Rot Vajs Oberhauzen
Vupertaler SV
4:3
Projsen Minster
Obala Slonovače 1
Entente Sportiv Bafing
0:2
San Pedro
Rasing Abidžan
1:1
Denguele d Odien
Paragvaj 1 (Apertura)
Nasional Asunsion
1:0
Sportivo Amelijano
Peru 1 (Apertura)
Academija Deportiva Kantolao
1:0
Deportivo Binasional
Kusko
1:0
Deportivo Munisipal
Poljska 1
Gornjik Zabže
2:0
Varta
Jagielonija
1:1
Šlonsk Vroclav
Poljska 2
Hojničanka
2:0
Sandecja Novi Sac
LKS Lođ
3:2
Visla Krakov
Poljska 3
Žnic Pruškov
2:1
Šlonsk Vroclav II
Portugalija 1
Kasa Pia
1:1
Portimonense
Portugalija 2
Leikšoeš
0:2
B-SAD
Republika Srpska 1
Famos
3:1
Kozara
Ljubić
1:0
Alfa Modriča
Radnik
5:0
Omarska
Rumunija 1 - 2.deo
Čindia Targovište
1:2
Petrolul Ploešti
Voluntari
1:0
Mioveni
Rusija 3 gr 2
Čertanovo
1:0
Zvezda SP
Murom
3:1
Jenisej II
Spartak Kostroma
0:2
Lenjingradec
Tekstilčik
1:1
Baltika BFU
Torpedo Vladimir
2:1
Luki-Energija
Rusija 3 gr 3 - 2.deo
Balašiha
0:3
Strogino
Himki II
4:2
Peresvet
Kaluga
0:2
Dinamo Briansk
Kolomna
2:5
Arsenal Tula II
Kosmos Dolgoprudnji
1:2
Metalurg Lipeck
Saljut Belgorod
4:1
Avangard Kursk
Saturn
0:1
Rodina II
SKA-Habarovsk II
0:1
Sahalin
Sokol
1:2
Sahalinec
Zenit Penza
1:1
Kvant
Znamja Noginsk
4:1
Spartak Tambov
Saudijska Arabija 2
Al Faisali
2:2
Nadžran
Al Ohdod
0:1
Al Hazm
Singapur 1
Tampines Rovers
2:3
Balestier Kalsa
Škotska 2
Erbrot
0:0
Hamilton Akademikal
Invernes Kaledonijen
1:2
Er Junajted
Kouv Rendžers
1:2
Grinok Morton
Kvins Park
3:5
FK Dandi
Rejt Rovers
2:2
Partik Tistl
Slovačka 1 - 2.deo
MŠK Žilina
0:1
Železarne Podbrezova
Slovačka 2
Slovan Bratislava B
0:3
Košice
Spartak Mijava
1:1
Komarno
Španija 2
Alaves
1:1
Granada
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
27.04.2024.
26.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno