Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Rusija, Fonbet FNL

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
22.04. (Ned) 06:30 Tambov-Šinjik 1.79 3.34 4.38 1.63 2.20 (11)
22.04. (Ned) 10:00 Kuban-Avangard Kursk 1.95 3.01 4.08 1.54 2.40 (11)
28.04. (Sub) 07:30 Himki-Jenisej 6.00 3.70 1.57 1.74 2.10 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Avangard Kursk-Sibir 2.28 3.00 3.28 1.50 2.60 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Dinamo Sankt P.-Tambov 3.38 3.10 2.19 1.55 2.45 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Krila Sovjetov-Fakel 1.18 5.80 19.00 2.00 1.80 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Luč Energija-Kuban 2.12 3.10 3.58 1.55 2.45 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Tjumen-Orenburg 5.75 3.60 1.62 1.67 2.20 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Tom-Zenit II 2.12 3.30 3.38 1.67 2.20 (1)
28.04. (Sub) 08:00 Volgar Astrahan-Baltika 7.20 3.70 1.51 1.57 2.40 (1)
28.04. (Sub) 10:30 Šinjik-Spartak Moskva II 1.87 3.30 4.24 1.62 2.30 (1)
28.04. (Sub) 11:00 Olimpiec-Rotor Volgograd 2.62 3.10 2.75 1.53 2.50 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Baltika-Šinjik 1.65 3.40 5.95 1.50 2.60 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Fakel-Tom 3.86 3.00 2.07 1.50 2.60 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Jenisej-Volgar Astrahan 1.18 6.10 17.00 2.15 1.70 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Kuban-Olimpiec 1.75 3.40 4.90 1.57 2.40 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Luč Energija-Avangard Kursk 1.92 3.20 4.24 1.50 2.60 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Orenburg-Sibir 1.42 3.90 8.90 1.59 2.35 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Rotor Volgograd-Krila Sovjetov 5.30 3.40 1.69 1.59 2.35 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Tambov-Tjumen 1.50 3.80 7.00 1.67 2.20 (1)
02.05. (Sre) 07:00 Zenit II-Himki 2.07 3.20 3.58 1.67 2.20 (1)
02.05. (Sre) 08:00 Spartak Moskva II-Dinamo Sankt P. 2.15 3.10 3.48 1.59 2.35 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Jenisej 34 23 5 6 61 : 26 (+35) 74
2 Orenburg 34 23 5 6 53 : 24 (+29) 74
3 Krila Sovjetov 34 23 4 7 55 : 20 (+35) 73
4 Baltika 34 17 6 11 39 : 31 (+8) 57
5 Tambov 33 17 6 10 48 : 32 (+16) 57
6 Sibir 34 14 10 10 37 : 27 (+10) 52
7 Dinamo Sankt P. 34 12 14 8 45 : 41 (+4) 50
8 Šinjik 33 13 9 11 41 : 39 (+2) 48
9 Kuban 33 12 10 11 42 : 38 (+4) 46
10 Volgar Astrahan 34 11 9 14 35 : 39 (-4) 42
11 Avangard Kursk 33 9 13 11 36 : 39 (-3) 40
12 Himki 34 11 7 16 29 : 41 (-12) 40
13 Spartak Moskva II 34 10 8 16 42 : 58 (-16) 38
14 Rotor Volgograd 34 9 10 15 35 : 40 (-5) 37
15 Tjumen 34 8 12 14 36 : 45 (-9) 36
16 Luč Energija 34 8 11 15 34 : 47 (-13) 35
17 Olimpiec 34 8 10 16 32 : 48 (-16) 34
18 Tom 34 8 10 16 30 : 51 (-21) 34
19 Zenit II 34 8 7 19 37 : 55 (-18) 31
20 Fakel 34 7 8 19 21 : 47 (-26) 29
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Jenisej 17 14 2 1 34 : 10 44 17 9 3 5 27 : 16 30
2. Orenburg 18 15 2 1 42 : 13 47 16 8 3 5 11 : 11 27
3. Krila Sovjetov 17 13 3 1 29 : 6 42 17 10 1 6 26 : 14 31
4. Baltika 17 10 3 4 26 : 14 33 17 7 3 7 13 : 17 24
5. Tambov 16 13 1 2 35 : 13 40 17 4 5 8 13 : 19 17
6. Sibir 18 9 3 6 25 : 13 30 16 5 7 4 12 : 14 22
7. Dinamo Sankt P. 17 7 6 4 28 : 24 27 17 5 8 4 17 : 17 23
8. Šinjik 17 7 5 5 21 : 16 26 16 6 4 6 20 : 23 22
9. Kuban 16 7 5 4 20 : 14 26 17 5 5 7 22 : 24 20
10. Volgar Astrahan 17 7 4 6 17 : 13 25 17 4 5 8 18 : 26 17
11. Avangard Kursk 16 3 8 5 15 : 20 17 17 6 5 6 21 : 19 23
12. Himki 17 7 3 7 16 : 16 24 17 4 4 9 13 : 25 16
13. Spartak Moskva II 17 4 4 9 18 : 27 16 17 6 4 7 24 : 31 22
14. Rotor Volgograd 17 7 4 6 21 : 17 25 17 2 6 9 14 : 23 12
15. Tjumen 17 4 10 3 23 : 17 22 17 4 2 11 13 : 28 14
16. Luč Energija 16 4 8 4 17 : 14 20 18 4 3 11 17 : 33 15
17. Olimpiec 17 3 6 8 14 : 23 15 17 5 4 8 18 : 25 19
18. Tom 17 7 6 4 16 : 16 27 17 1 4 12 14 : 35 7
19. Zenit II 17 5 2 10 20 : 27 17 17 3 5 9 17 : 28 14
20. Fakel 17 5 2 10 15 : 23 17 17 2 6 9 6 : 24 12
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno