POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(52)
Italija
(41)
Francuska
(36)
Srbija
(8)
Afrika
(2)
Alžir
(3)
Angola
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(23)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bangladeš
(2)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(24)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(15)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(2)
Gvatemala
(1)
Holandija
(15)
Honduras
(1)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(3)
Irak
(2)
Iran
(5)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(15)
Južna Amerika
(2)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(19)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Maroko
(1)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(27)
Portugalija
(27)
Rumunija
(16)
Rusija
(20)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(7)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(22)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(38)
Tajland
(8)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
01.12.2017. (Petak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Alžir 1
Tađenant
3:1
US Biskra
Ženes Sportiv de Kabilie
1:2
CS Konstantin
Ženes Sportiv de la Saoura
1:0
USM El Harah
Argentina 1
Defensa Husticia
3:2
Godoj Kruz
Union Santa Fe
1:1
Belgrano
Argentina 2
Fero Karil Oeste
0:2
Aldosivi
Argentina 3, Torneo Federal A
Vilja Mitre
2:0
Rivadavia Linkoln
Australija 1
Adelejd Junajted
0:1
Sidnej
Austrija 2
Austrija Luštenau
0:0
Rid
Lifering
2:2
Vatens
TSV Hartberg
1:2
Floridsdorfer
Vaker Insbruk
1:1
Kapfenberger SV
Viener Nojštat
6:3
Blau Vajs Linc
Azerbejdžan 1
Karabah
1:0
Nefči
Belgija 1
Sporting Šarlroa
1:1
Ostende
Belgija 2 - 2.deo
Beršot Vilrijk
1:0
Ruselar
Bolivija 1 (Klausura)
Bluming
0:0
Real Potosi
Klub Petrolero
3:0
Orijente Petrolero
San Hoze
1:1
Bolivar
Bugarska 2
Montana
1:1
Strumska Slava
Češka 1
Slavija Prag
2:1
Banjik Ostrava
Crna Gora 1
Zeta
1:1
Grbalj
Danska 1 - 1.deo
AGF Arhus
0:0
Helsinger
Engleska 2
Kardif Siti
3:1
Norič Siti
Lids Junajted
1:1
Aston Vila
Engleska, Kup
1/64 finala
Fajld
1:1
Vigan Atletik
Francuska 1
Dižon
3:2
Žirondins Bordo
Gvatemala 1 Apertura Plej of
četvrtfinale
Koban Imperial
1:1
Kselahu MC
Holandija 1
PEC Cvole
1:1
Utreht
Holandija 2
Ajndhoven
1:3
Os
De Grafšap
1:0
Jong AZ Alkmar
Den Boš
3:0
Go Ahed Igls
Kambur
2:1
Telstar
MVV Mastriht
0:4
Jong Ajaks
NEC Nijmegen
6:0
Dordreht
RKC Valvajk
1:0
Helmond Sport
Volendam
1:1
Almere Siti
Honduras 1 Apertura Plej of
četvrtfinale
Hutikalpa
2:3
Real Espanja
Indija 1 - I Liga
Minerva Pendžab
2:1
NEROKA
Indija 1 - Superliga
Džamšedpur
0:0
ATK
Iran 1
Mašad
0:2
Padideh Horasan
Naft Teheran
0:0
Pars Jonoubi Jam
Persepolis
4:0
Zob Ahan
Sanat Naft
1:1
Traktor Sazi
Italija 1
Napoli
0:1
Juventus
Roma
3:1
Spal
Italija 3 C
Trapani
2:0
Katanija
Izrael 2 - 1.deo
Hapoel Bnei Lod
0:1
Beitar Tel Aviv Ramla
Hapoel Hadera
1:0
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Marmorek
1:3
Hapoel Katamon Jerusalim
Hapoel Petah Tikva
1:2
Hapoel Afula
Hapoel Ramat Gan
0:1
Makabi Ahi Nazaret
Jamajka 1
Montego Bej Junajted
0:1
Hambl Lajons
Jermenija 1
Gandzasar
1:0
Alaškert
Jordan 1
Al Vihdat
2:0
Al Džazira Aman
Manšejat Bani Hasan
6:0
Al Husein Irbid
Južna Afrika 2
Stelenboš
1:0
Super Igls
Katar 1
Al Kor
2:3
Al Sad
Katar Sports Klub
3:2
Al Karitijat
Kipar 2
Karmiotisa
0:0
Enozis Neon Paralimni
Kopa Sudamerikana
polufinale (r)
Junior
0:2
Flamengo
Kuvajt, Kup Princa gr.
Al Arabi
4:2
Al Šabab Kuvajt
Al Fahahel
0:3
Kuvajt Klub
Al Jarmuk
0:0
Sulajbihat
Liban 1
Al Ahed
1:0
Rasing Bejrut
Safa
1:1
Al Nabi Šet
Meksiko 1 (Apertura) - Plej of
polufinale
Monarkas Morelija
0:1
Monterej
Nemačka 1
Frajburg
0:0
Hamburger SV
Nemačka 2
Arminija Bilefeld
5:0
Sent Pauli 1910
Hajdenhajm 1846
3:2
Kajzerslautern
Nemačka 3
Halešer
0:2
Hanza
Nemačka 4 (Bajern)
1860 Minhen
3:0
Šalding-Hajning
Nemačka 4 (Jugozapad)
Vormatija Vorms
3:1
Frankfurt 1899
Nemačka 4 (Severoistok)
Germanija Halberštad
4:0
FSV 63 Lukenvalde
Nemačka 4 (Zapad)
KFC Irdingen
2:1
Boner SK
Viktorija Keln
1:0
Rodinghauzen
Peru 1 (Klausura)
Univerzitario
3:1
UTC Kahamarka
Poljska 1 - 1.deo
Jagielonija
1:0
Pogon
Lehija Gdanjsk
3:1
Šlonsk Vroclav
Portugalija 1
Porto
0:0
Benfika
Sporting Lisabon
1:0
Belenenseš
Portugalija 2
Benfika B
1:0
Arouka
Prijateljski (rep.)
Laos
1:3
Filipini
Rumunija 1 - 1.deo
Voluntari
0:3
CFR 1907 Kluž
Rusija 1
Arsenal Tula
0:1
Spartak Moskva
CSKA Moskva
6:0
Tosno
SAD 1 Plej of
finale - zapad (r)
Sijetl Saunders
3:0
Hjuston Dinamo
Saudijska Arabija 1
Al Hilal Rijad
2:0
Al Ahli Džeda
Ohod
2:1
Al Kadisija
Severna Irska 2 - 1.deo
Dergvju
2:2
Njuri Siti
Sirija 1
Al Itihad Alepo
2:0
Al Džehad
Al Majd
1:0
Al Karama
Al Šorta Damask
2:1
Al Navair
Al Talija
1:0
Hutin
Al Vatba
0:1
Al Vahda Damask
Muhafaza
2:1
Al Džaiš Damask
Tishrin
0:1
Herafio Halab
Španija 1
Malaga
0:0
Levante
Turska 2
Altinordu
0:2
Gacijantep
UAE 1
Al Ain
2:1
Al Nasr Dubai
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno