POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(106)
Nemačka
(73)
Italija
(61)
Francuska
(35)
Srbija
(9)
Afrika
(2)
Alžir
(4)
Andora
(1)
Angola
(1)
Argentina
(37)
Australija
(5)
Austrija
(20)
Azerbejdžan
(5)
Azija
(1)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(14)
Belorusija
(2)
BIH
(6)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(14)
Češka
(16)
Čile
(15)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(9)
Ekvador
(8)
Estonija
(7)
Evr. Prvenstvo
(12)
Finska
(17)
Gana
(2)
Gibraltar
(1)
Grčka
(14)
Gruzija
(3)
Holandija
(15)
Hong Kong
(1)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(9)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(30)
Jermenija
(2)
Jordan
(3)
Južna Afrika
(13)
Južna Koreja
(16)
Kanada
(4)
Katar
(8)
Kazahstan
(4)
Kina
(6)
Kipar
(7)
Kolumbija
(18)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(2)
Letonija
(4)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Malavi
(2)
Malta
(2)
Maroko
(4)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Moldavija
(2)
Nigerija
(2)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(1)
Oman
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(26)
Portugalija
(27)
Rumunija
(18)
Rusija
(29)
SAD
(40)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(5)
Sev. Amerika
(2)
Severna Irska
(12)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(8)
Švajcarska
(12)
Švedska
(49)
Tajland
(8)
Tunis
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(3)
Ukrajina
(17)
Urugvaj
(8)
Venecuela
(2)
Zambija
(3)
Rezultati po danu
<
15.04.2018. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Albanija 1
Teuta
2:0
Vlaznija
Andora 1 - 2.deo
Engordani
0:1
FK Santa Koloma
Inkamp
2:3
Inter Eskaldes
Sant Đulija
2:3
Lusitanos
UE Santa Koloma
0:1
Penja Enkarnada
Argentina 1
Čakarita Juniors
0:2
Kolon
Independiente
1:0
Boka Juniors
Patronato
0:1
Estudijantes La Plata
River Plata
2:0
Rozario Sentral
Union Santa Fe
3:3
Tigre
Argentina 2
Atletiko Mitre
0:1
Vilja Dalmine
Braun
3:0
Santamarina
Flandria
3:3
San Martin Tukuman
Huventud Unida
2:4
Instituto
Independiente Rivadavia
0:1
Deportivo Riestra
Điljermo Braun
2:0
Nueva Čikago
Argentina 3, Torneo Federal A-Plej of 2.deo
Huventud Unida Universitario
1:0
Estudijantes Rio Kuarto
Australija 1
Vestern Sidnej Vonderers
2:3
Adelejd Junajted
Austrija 1
Admira Vaker
2:6
Red Bul Salcburg
Austrija Beč
0:4
Rapid
Austrija 3 Zapad
Anif
4:0
Pincgau Salfelden
Rajndorf Altah Am.
6:0
Hard
Vals-Grunau
1:1
Vergl
Azerbejdžan 1
Gabala
1:1
Sebail
Sumgait FK
2:1
Kesla
Zira
0:3
Nefči
Belgija 1 Plej of
Anderleht
1:0
Klub Briž
Belgija 3
Endraht Alst
3:4
Osterzonen
Knoke
5:0
Dender EH
Belorusija 1
Gomelj
0:0
Torpedo Minsk
Gorodeja
0:2
Dinamo Minsk
Smoleviči
1:1
Minsk
Bolivija 1 (Apertura)
Bluming
0:1
San Hoze
Bolivar
1:1
Distrojers
Horhe Vilsterman
5:1
Aurora
Real Potosi
2:1
Gvabira
Bosna i Hercegovina 1 - 2.deo
GOŠK Gabela
1:1
Vitez
Sarajevo
0:0
Željezničar
Široki Brijeg
1:1
Radnik
Brazil 1
Amerika Mineiro
3:0
Sport Resife
Atletiko Paranaense
5:1
Šapekoense
Internasional
2:0
Baija
Korintijans
2:1
Fluminense
Santos
2:0
Seara
Vasko da Gama
2:1
Atletiko Mineiro
Brazil 2
Ponte Preta
0:1
Pajsandu Belem
Brazil 3 - 1.faza
Globo
1:0
ABC
Kujaba
1:0
Luverdense
Nautiko Kapibaribe
1:1
Santa Kruz
Operario Feroviario
1:0
Volta Redonda
Salgeiro
0:0
Botafogo Paraiba
Žoinvil
1:0
Ipiranga
Bugarska 1 - 2.deo
Dunav Ruse
0:2
Septemvri Sofija
Lokomotiva Plovdiv
1:0
Etar Veliko Tarnovo
Bugarska 2
Carsko Selo
1:2
Botev Vraca
Pomorje
2:1
Marica
Sozopolj
1:2
Ludogorec Razgrad II
Češka 1
Viktorija Plzenj
2:2
Sparta Prag
Češka 2
Banjik Sokolov
1:2
Viktorija Žižkov
Opava
1:1
Trinec
Čile 1
Audaks Italijano
1:1
San Luis Kiljota
Deportes Ikike
0:1
Union Espanjola
Universidad Čile
1:3
Kolo Kolo
Čile 2
Deportes Kopijapo
2:2
Deportes La Serena
Kobreloa
0:1
Union San Felipe
Kokimbo Unido
4:1
Santjago Vonderers
Njublense
1:1
Deportes Melipilja
San Markos Arika
2:1
Santjago Morning
Crna Gora 2
Berane
2:2
Jezero
Cetinje
1:4
Ibar Rožaje
Lovćen
2:0
Bokelj
Danska 1 - 2.deo
Alborg
2:0
Horsens
Brondbi
2:1
FK Kopenhagen
Nordsjalend
1:2
Midtilend
Odenze
3:0
Randers
Danska 2
Brabrand
1:1
Fremad Amager
Esbjerg
2:0
Tisted
Herfolge Boldklub Koge
0:3
Nikebing
Roskilde
0:1
Skive
Vendsisel
1:2
Vejle
Viborg
2:0
Fredericija
Danska 3 2.deo
Ringkobing
1:2
Skovshoved IF
Ekvador 1 - I deo
Deportivo Kuenka
1:1
Makara
Emelek
2:1
Independiente del Valje
Engleska 1
Mančester Junajted
0:1
Vest Bromvič Albion
Njukastl Junajted
2:1
Arsenal
Engleska 2
Vulverhempton Vond.
2:0
Birmingem Siti
Estonija 1
Parnu JK Vaprus
1:1
Kuresare
Estonija 2
Keila
0:0
Levadia Talin II
Nome Kalju II
1:1
Elva
Velko Elekter
1:0
Flora II
Farska Ostrva 1
07 Vestur
0:3
B36 Toršavn
EB/Strejmur
1:1
Vikingur Gotu
NSI Runavik
1:2
HB Toršavn
Skala
0:0
KI Klaksvik
TB/FKS/Rojn
0:1
AB Argir
Filipini 1
Global
2:2
Davao Agilas
Finska 1
Honka
0:0
Lahti
Ilves
2:1
KuPS
Kemi Kings
2:4
Inter Turku
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
26.04.2024.
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno