Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Liga Profesional Torneo Binance

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.06. (Pon) 18:30 Patronato-Independiente 2.90 2.95 2.60 1.52 2.38 (1)
27.06. (Pon) 23:00 Atletiko Tukuman-Godoj Kruz 2.85 2.85 2.70 1.55 2.32 (1)
01.07. (Pet) 22:00 Sentral Kordoba SdE-Arg. Juniors 2.70 3.05 2.65 1.58 2.25 (1)
02.07. (Sub) 00:30 Boka Juniors-Banfild 1.86 3.25 4.40 1.54 2.32 (1)
02.07. (Sub) 21:00 Godoj Kruz-Kolon 1.77 3.55 4.50 1.90 1.82 (1)
02.07. (Sub) 21:00 Velez Sarsfild-Atletiko Tukuman 2.15 3.15 3.50 1.60 2.22 (1)
02.07. (Sub) 23:30 Himnazia La Plata-Defensa Husticia 2.32 3.15 3.15 1.72 2.03 (1)
03.07. (Ned) 18:00 Barakas Sentral-San Lorenco 2.88 3.00 2.55 1.59 2.22 (1)
03.07. (Ned) 23:30 Hurakan B.Aires-River Plata 3.45 3.25 2.12 1.76 1.97 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Njuels Old Bojs 5 4 1 0 6 : 1 (+5) 13
2 Himnazia La Plata 5 3 2 0 8 : 3 (+5) 11
3 Rasing Klub 5 3 0 2 10 : 5 (+5) 9
4 Boka Juniors 5 3 0 2 11 : 8 (+3) 9
5 Platense 5 2 3 0 4 : 2 (+2) 9
6 River Plata 5 2 2 1 7 : 3 (+4) 8
7 Banfild 5 2 2 1 5 : 4 (+1) 8
8 Hurakan B.Aires 5 2 2 1 4 : 3 (+1) 8
9 San Lorenco 5 1 4 0 7 : 5 (+2) 7
10 Independiente 4 2 1 1 5 : 4 (+1) 7
11 Arg. Juniors 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
12 Sentral Kordoba SdE 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
13 Sarmiento 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
14 Estudijantes LP 5 2 1 2 5 : 6 (-1) 7
15 Union Santa Fe 5 2 1 2 8 : 11 (-3) 7
16 Godoj Kruz 4 2 0 2 5 : 4 (+1) 6
17 Atletiko Tukuman 4 1 3 0 3 : 2 (+1) 6
18 Kolon 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
19 Lanus 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
20 Velez Sarsfild 5 1 2 2 4 : 5 (-1) 5
21 Tigre 5 1 2 2 7 : 9 (-2) 5
22 Arsenal Sarandi 5 0 4 1 6 : 7 (-1) 4
23 Defensa Husticia 5 0 4 1 4 : 5 (-1) 4
24 Taljeres 5 1 1 3 3 : 5 (-2) 4
25 Patronato 4 1 1 2 3 : 6 (-3) 4
26 Rozario Sentral 5 1 1 3 1 : 5 (-4) 4
27 Barakas Sentral 5 0 3 2 5 : 8 (-3) 3
28 Aldosivi 5 0 1 4 1 : 9 (-8) 1
1.mesto, pobednik Kupa, Boka Juniors (pobednik Liga Kupa) i još 2 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
Jedan tim po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Njuels Old Bojs 2 1 1 0 1 : 0 4 3 3 0 0 5 : 1 9
2. Himnazia La Plata 2 2 0 0 5 : 1 6 3 1 2 0 3 : 2 5
3. Rasing Klub 3 3 0 0 9 : 0 9 2 0 0 2 1 : 5 0
4. Boka Juniors 3 2 0 1 8 : 6 6 2 1 0 1 3 : 2 3
5. Platense 3 1 2 0 3 : 2 5 2 1 1 0 1 : 0 4
6. River Plata 2 1 1 0 2 : 1 4 3 1 1 1 5 : 2 4
7. Banfild 3 1 1 1 4 : 4 4 2 1 1 0 1 : 0 4
8. Hurakan B.Aires 2 1 1 0 2 : 0 4 3 1 1 1 2 : 3 4
9. San Lorenco 3 0 3 0 5 : 5 3 2 1 1 0 2 : 0 4
10. Independiente 2 2 0 0 3 : 1 6 2 0 1 1 2 : 3 1
11. Arg. Juniors 3 2 1 0 5 : 3 7 2 0 0 2 0 : 2 0
12. Sentral Kordoba SdE 2 1 0 1 1 : 2 3 3 1 1 1 4 : 3 4
13. Sarmiento 2 2 0 0 4 : 1 6 3 0 1 2 1 : 4 1
14. Estudijantes LP 3 1 1 1 3 : 4 4 2 1 0 1 2 : 2 3
15. Union Santa Fe 2 0 0 2 2 : 7 0 3 2 1 0 6 : 4 7
16. Godoj Kruz 2 2 0 0 4 : 1 6 2 0 0 2 1 : 3 0
17. Atletiko Tukuman 2 1 1 0 3 : 2 4 2 0 2 0 0 : 0 2
18. Kolon 3 1 1 1 3 : 3 4 2 0 1 1 1 : 2 1
19. Lanus 2 1 1 0 2 : 1 4 3 0 1 2 2 : 4 1
20. Velez Sarsfild 2 1 0 1 2 : 1 3 3 0 2 1 2 : 4 2
21. Tigre 2 0 1 1 1 : 2 1 3 1 1 1 6 : 7 4
22. Arsenal Sarandi 2 0 2 0 1 : 1 2 3 0 2 1 5 : 6 2
23. Defensa Husticia 3 0 3 0 2 : 2 3 2 0 1 1 2 : 3 1
24. Taljeres 3 1 0 2 2 : 3 3 2 0 1 1 1 : 2 1
25. Patronato 2 1 1 0 2 : 1 4 2 0 0 2 1 : 5 0
26. Rozario Sentral 3 1 1 1 1 : 1 4 2 0 0 2 0 : 4 0
27. Barakas Sentral 3 0 1 2 3 : 6 1 2 0 2 0 2 : 2 2
28. Aldosivi 2 0 1 1 0 : 1 1 3 0 0 3 1 : 8 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno