Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Liga Profesional Torneo Binance

Tabele: Glavna Golovi Serije Za opstanak Zbirna tabela


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Taljeres 5 4 1 0 11 : 4 (+7) 13
2 Hurakan B.Aires 5 4 1 0 8 : 2 (+6) 13
3 Union Santa Fe 5 4 1 0 7 : 2 (+5) 13
4 Rasing Klub 5 3 1 1 12 : 6 (+6) 10
5 Himnazia La Plata 5 3 1 1 10 : 5 (+5) 10
6 Instituto 5 3 1 1 7 : 4 (+3) 10
7 River Plata 5 3 0 2 9 : 4 (+5) 9
8 Arg. Juniors 5 3 0 2 6 : 7 (-1) 9
9 Lanus 5 2 2 1 6 : 5 (+1) 8
10 Belgrano 5 2 2 1 8 : 9 (-1) 8
11 Boka Juniors 5 2 1 2 5 : 4 (+1) 7
12 Sarmiento 5 2 1 2 5 : 4 (+1) 7
13 Indep. Rivadavia 5 2 1 2 3 : 2 (+1) 7
14 Estudijantes LP 5 2 1 2 5 : 5 (0) 7
15 Rozario Sentral 5 1 3 1 7 : 6 (+1) 6
16 Atletiko Tukuman 5 1 3 1 4 : 5 (-1) 6
17 Independiente 5 1 3 1 4 : 5 (-1) 6
18 Deportivo Riestra 5 2 0 3 3 : 5 (-2) 6
19 Njuels Old Bojs 5 2 0 3 3 : 5 (-2) 6
20 Velez Sarsfild 5 1 2 2 4 : 6 (-2) 5
21 Platense 5 1 2 2 3 : 5 (-2) 5
22 Banfild 5 1 1 3 4 : 7 (-3) 4
23 Barakas Sentral 5 1 1 3 3 : 7 (-4) 4
24 Defensa Husticia 5 0 3 2 3 : 6 (-3) 3
25 Tigre 5 0 2 3 3 : 10 (-7) 2
26 San Lorenco 4 0 1 3 2 : 5 (-3) 1
27 Godoj Kruz (-3) 4 0 3 1 2 : 3 (-1) 0
28 Sentral Kordoba SdE 5 0 0 5 6 : 15 (-9) 0
1.mesto, Estudijantes La Plata (pobednik Liga Kupa), pobednik Kupa i 3 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
6 timova po plasmanu u Zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana

Zbirna tabela se dobija sabiranjem bodova osvojenih u Ligi i grupnoj fazi Liga Kupa

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak i zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Taljeres 2 2 0 0 4 : 1 6 3 2 1 0 7 : 3 7
2. Hurakan B.Aires 3 3 0 0 5 : 1 9 2 1 1 0 3 : 1 4
3. Union Santa Fe 3 3 0 0 5 : 1 9 2 1 1 0 2 : 1 4
4. Rasing Klub 2 2 0 0 4 : 0 6 3 1 1 1 8 : 6 4
5. Himnazia La Plata 3 3 0 0 8 : 2 9 2 0 1 1 2 : 3 1
6. Instituto 2 1 1 0 3 : 2 4 3 2 0 1 4 : 2 6
7. River Plata 3 3 0 0 9 : 1 9 2 0 0 2 0 : 3 0
8. Arg. Juniors 3 3 0 0 6 : 3 9 2 0 0 2 0 : 4 0
9. Lanus 3 2 0 1 4 : 3 6 2 0 2 0 2 : 2 2
10. Belgrano 3 2 1 0 7 : 5 7 2 0 1 1 1 : 4 1
11. Boka Juniors 2 1 1 0 1 : 0 4 3 1 0 2 4 : 4 3
12. Sarmiento 3 1 0 2 3 : 3 3 2 1 1 0 2 : 1 4
13. Indep. Rivadavia 2 0 1 1 0 : 1 1 3 2 0 1 3 : 1 6
14. Estudijantes LP 2 1 1 0 3 : 1 4 3 1 0 2 2 : 4 3
15. Rozario Sentral 2 0 2 0 2 : 2 2 3 1 1 1 5 : 4 4
16. Atletiko Tukuman 3 1 2 0 3 : 2 5 2 0 1 1 1 : 3 1
17. Independiente 3 1 1 1 4 : 5 4 2 0 2 0 0 : 0 2
18. Deportivo Riestra 3 2 0 1 3 : 2 6 2 0 0 2 0 : 3 0
19. Njuels Old Bojs 3 2 0 1 3 : 2 6 2 0 0 2 0 : 3 0
20. Velez Sarsfild 2 1 1 0 2 : 1 4 3 0 1 2 2 : 5 1
21. Platense 2 1 1 0 1 : 0 4 3 0 1 2 2 : 5 1
22. Banfild 2 1 1 0 3 : 1 4 3 0 0 3 1 : 6 0
23. Barakas Sentral 2 0 1 1 1 : 3 1 3 1 0 2 2 : 4 3
24. Defensa Husticia 2 0 2 0 1 : 1 2 3 0 1 2 2 : 5 1
25. Tigre 3 0 1 2 1 : 6 1 2 0 1 1 2 : 4 1
26. San Lorenco 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 0 2 1 : 3 0
27. Godoj Kruz (-3) 2 0 1 1 1 : 2 1 2 0 2 0 1 : 1 2
28. Sentral Kordoba SdE 2 0 0 2 4 : 8 0 3 0 0 3 2 : 7 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno