Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, El Campeonato de Primera Division - Superliga Quilmes Clasica

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
23.11. (Sub) 22:40 Defensa Husticia-Lanus 2.64 2.96 2.84 1.47 2.58 (11)
23.11. (Sub) 22:40 Hurakan B.Aires-Sentral Kordoba SdE 2.24 3.00 3.48 1.51 2.51 (11)
24.11. (Ned) 00:45 Atletiko Tukuman-San Lorenco 2.46 2.96 3.09 1.50 2.56 (11)
24.11. (Ned) 20:10 Boka Juniors-Union Santa Fe 1.57 3.74 6.09 1.71 2.11 (11)
24.11. (Ned) 22:40 Banfild-Velez Sarsfild 2.67 2.93 2.85 1.47 2.59 (11)
24.11. (Ned) 22:40 Himnazia La Plata-Arsenal Sarandi 2.48 3.07 2.93 1.60 2.30 (11)
25.11. (Pon) 00:45 Taljeres-Rasing Klub 3.04 3.05 2.42 1.57 2.39 (11)
25.11. (Pon) 22:00 Kolon-Estudijantes LP 2.65 2.86 2.92 1.41 2.77 (11)
26.11. (Uto) 00:10 Arg. Juniors-Njuels Old Bojs 2.30 2.90 3.45 1.43 2.72 (11)
26.11. (Uto) 00:10 Rozario Sentral-Aldosivi 1.68 3.49 5.30 1.55 2.42 (11)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije Tabela za opstanak


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Boka Juniors 13 7 4 2 16 : 5 (+11) 25
2 Lanus 13 7 4 2 21 : 16 (+5) 25
3 Arg. Juniors 13 7 4 2 13 : 9 (+4) 25
4 River Plata 13 7 3 3 26 : 11 (+15) 24
5 Rasing Klub 13 6 6 1 16 : 13 (+3) 24
6 Velez Sarsfild 13 6 4 3 13 : 9 (+4) 22
7 Estudijantes LP 13 7 1 5 12 : 8 (+4) 22
8 Atletiko Tukuman 13 7 1 5 12 : 10 (+2) 22
9 Njuels Old Bojs 12 6 3 3 18 : 12 (+6) 21
10 Independiente 12 6 2 4 15 : 15 (0) 20
11 Rozario Sentral 13 4 7 2 16 : 14 (+2) 19
12 Taljeres 13 6 1 6 14 : 15 (-1) 19
13 San Lorenco 13 6 1 6 18 : 20 (-2) 19
14 Arsenal Sarandi 12 5 2 5 21 : 18 (+3) 17
15 Sentral Kordoba SdE 13 4 4 5 14 : 15 (-1) 16
16 Union Santa Fe 13 4 4 5 14 : 18 (-4) 16
17 Defensa Husticia 13 4 2 7 8 : 13 (-5) 14
18 Hurakan B.Aires 13 3 5 5 7 : 12 (-5) 14
19 Banfild 13 3 4 6 10 : 12 (-2) 13
20 Kolon 12 4 1 7 11 : 17 (-6) 13
21 Patronato 13 3 4 6 11 : 18 (-7) 13
22 Himnazia La Plata 13 3 1 9 15 : 16 (-1) 10
23 Aldosivi 13 2 2 9 10 : 20 (-10) 8
24 Godoj Kruz 13 2 0 11 14 : 29 (-15) 6
1. do 3.mesto, pobednik Kupa i pobednik Liga Kupa - Kopa Libertadores
4.mesto - Kvalifikacije za Kopa Libertadores
5. do 10.mesto - Kopa Sudamerikana

Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Boka Juniors 6 3 2 1 9 : 3 11 7 4 2 1 7 : 2 14
2. Lanus 7 4 2 1 11 : 7 14 6 3 2 1 10 : 9 11
3. Arg. Juniors 6 5 1 0 11 : 5 16 7 2 3 2 2 : 4 9
4. River Plata 7 3 1 3 8 : 5 10 6 4 2 0 18 : 6 14
5. Rasing Klub 7 4 2 1 9 : 8 14 6 2 4 0 7 : 5 10
6. Velez Sarsfild 7 3 3 1 8 : 4 12 6 3 1 2 5 : 5 10
7. Estudijantes LP 7 5 1 1 9 : 1 16 6 2 0 4 3 : 7 6
8. Atletiko Tukuman 6 4 0 2 7 : 4 12 7 3 1 3 5 : 6 10
9. Njuels Old Bojs 7 5 1 1 12 : 5 16 5 1 2 2 6 : 7 5
10. Independiente 5 3 1 1 9 : 6 10 7 3 1 3 6 : 9 10
11. Rozario Sentral 6 2 3 1 9 : 6 9 7 2 4 1 7 : 8 10
12. Taljeres 6 4 1 1 9 : 7 13 7 2 0 5 5 : 8 6
13. San Lorenco 7 3 1 3 12 : 14 10 6 3 0 3 6 : 6 9
14. Arsenal Sarandi 6 3 2 1 13 : 8 11 6 2 0 4 8 : 10 6
15. Sentral Kordoba SdE 7 3 2 2 6 : 5 11 6 1 2 3 8 : 10 5
16. Union Santa Fe 6 2 2 2 6 : 6 8 7 2 2 3 8 : 12 8
17. Defensa Husticia 6 0 2 4 0 : 6 2 7 4 0 3 8 : 7 12
18. Hurakan B.Aires 6 2 2 2 4 : 5 8 7 1 3 3 3 : 7 6
19. Banfild 6 1 1 4 5 : 8 4 7 2 3 2 5 : 4 9
20. Kolon 7 4 1 2 8 : 7 13 5 0 0 5 3 : 10 0
21. Patronato 6 2 2 2 6 : 8 8 7 1 2 4 5 : 10 5
22. Himnazia La Plata 6 0 0 6 1 : 8 0 7 3 1 3 14 : 8 10
23. Aldosivi 7 2 2 3 7 : 8 8 6 0 0 6 3 : 12 0
24. Godoj Kruz 7 2 0 5 8 : 14 6 6 0 0 6 6 : 15 0
18+ igrajte odgovorno