Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Torneo Federal A

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
13.10. (Ned) 22:30 Boka Unidos-Def. Belgrano V. Ramaljo 1.58 3.36 5.81 1.49 2.47 (8)
14.10. (Pon) 22:00 Sport. Desamparados-Vilja Mitre 2.00 2.98 3.57 1.38 2.82 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Guemes 7 4 2 1 9 : 7 (+2) 14
2 Čako For Ever 6 3 2 1 12 : 5 (+7) 11
3 Boka Unidos 5 3 2 0 8 : 4 (+4) 11
4 Sarmiento Resist. 6 2 4 0 5 : 2 (+3) 10
5 Def. Pronunsiam. 6 3 1 2 7 : 6 (+1) 10
6 Daglas Heig 6 3 1 2 4 : 6 (-2) 10
7 Union Sunčales 6 2 2 2 6 : 4 (+2) 8
8 Sportivo Belgrano 6 2 2 2 8 : 8 (0) 8
9 Sportivo Las Parehas 6 1 4 1 4 : 3 (+1) 7
10 Krusero del Norte 5 2 1 2 3 : 4 (-1) 7
11 Sentral Norte 6 1 3 2 6 : 7 (-1) 6
12 Huventud Unida 5 1 2 2 5 : 6 (-1) 5
13 Def. Belgrano V. Ramaljo 6 1 1 4 3 : 6 (-3) 4
14 Himnazia Esgrima 7 1 1 5 4 : 11 (-7) 4
15 San Martin Formoza 5 1 0 4 3 : 8 (-5) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Guemes 4 2 1 1 4 : 4 7 3 2 1 0 5 : 3 7
2. Čako For Ever 3 1 2 0 7 : 3 5 3 2 0 1 5 : 2 6
3. Boka Unidos 2 1 1 0 2 : 1 4 3 2 1 0 6 : 3 7
4. Sarmiento Resist. 3 1 2 0 3 : 1 5 3 1 2 0 2 : 1 5
5. Def. Pronunsiam. 3 2 0 1 5 : 2 6 3 1 1 1 2 : 4 4
6. Daglas Heig 3 1 1 1 1 : 2 4 3 2 0 1 3 : 4 6
7. Union Sunčales 3 1 0 2 3 : 3 3 3 1 2 0 3 : 1 5
8. Sportivo Belgrano 3 2 1 0 6 : 2 7 3 0 1 2 2 : 6 1
9. Sportivo Las Parehas 3 1 2 0 2 : 0 5 3 0 2 1 2 : 3 2
10. Krusero del Norte 2 0 0 2 1 : 4 0 3 2 1 0 2 : 0 7
11. Sentral Norte 3 0 2 1 2 : 3 2 3 1 1 1 4 : 4 4
12. Huventud Unida 3 1 1 1 4 : 3 4 2 0 1 1 1 : 3 1
13. Def. Belgrano V. Ramaljo 3 1 0 2 3 : 3 3 3 0 1 2 0 : 3 1
14. Himnazia Esgrima 3 1 1 1 3 : 3 4 4 0 0 4 1 : 8 0
15. San Martin Formoza 3 1 0 2 3 : 4 3 2 0 0 2 0 : 4 0

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Hurakan Las Heras 6 4 1 1 5 : 3 (+2) 13
2 Deportivo Maipu 6 3 1 2 5 : 5 (0) 10
3 Olimpo 6 2 3 1 5 : 2 (+3) 9
4 Deportivo Kamioneros 6 2 3 1 4 : 3 (+1) 9
5 Sol de Majo 5 2 2 1 10 : 5 (+5) 8
6 Deportivo Madrin 5 2 2 1 5 : 1 (+4) 8
7 Vilja Mitre 5 2 2 1 5 : 3 (+2) 8
8 Atletiko Sansinena 6 2 2 2 4 : 4 (0) 8
9 Sport. Desamparados 5 1 3 1 4 : 3 (+1) 6
10 Estudijantes San Luis 5 1 3 1 6 : 6 (0) 6
11 Kipoleti 6 1 3 2 7 : 10 (-3) 6
12 Sportivo Penjarol 5 0 4 1 3 : 4 (-1) 4
13 Fero Karil Oeste GP 5 0 3 2 1 : 4 (-3) 3
14 Sirkulo Deportivo 6 0 3 3 3 : 8 (-5) 3
15 Huventud Unida Un. 5 0 3 2 2 : 8 (-6) 3
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Hurakan Las Heras 3 3 0 0 3 : 0 9 3 1 1 1 2 : 3 4
2. Deportivo Maipu 3 3 0 0 5 : 1 9 3 0 1 2 0 : 4 1
3. Olimpo 3 1 2 0 4 : 1 5 3 1 1 1 1 : 1 4
4. Deportivo Kamioneros 3 2 1 0 2 : 0 7 3 0 2 1 2 : 3 2
5. Sol de Majo 2 1 1 0 7 : 2 4 3 1 1 1 3 : 3 4
6. Deportivo Madrin 3 2 1 0 5 : 0 7 2 0 1 1 0 : 1 1
7. Vilja Mitre 2 2 0 0 4 : 0 6 3 0 2 1 1 : 3 2
8. Atletiko Sansinena 3 2 1 0 3 : 0 7 3 0 1 2 1 : 4 1
9. Sport. Desamparados 2 1 1 0 4 : 2 4 3 0 2 1 0 : 1 2
10. Estudijantes San Luis 3 1 2 0 5 : 4 5 2 0 1 1 1 : 2 1
11. Kipoleti 3 1 1 1 3 : 3 4 3 0 2 1 4 : 7 2
12. Sportivo Penjarol 3 0 3 0 0 : 0 3 2 0 1 1 3 : 4 1
13. Fero Karil Oeste GP 3 0 2 1 1 : 2 2 2 0 1 1 0 : 2 1
14. Sirkulo Deportivo 3 0 2 1 2 : 4 2 3 0 1 2 1 : 4 1
15. Huventud Unida Un. 2 0 2 0 1 : 1 2 3 0 1 2 1 : 7 1
18+ igrajte odgovorno