Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Argentina, Torneo Federal A

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
28.01. (Uto) 00:45 Sport. Desamparados-Atletiko Sansinena 2.86 2.52 2.81 1.26 3.55 (11)
28.01. (Uto) 01:40 Deportivo Maipu-Sportivo Penjarol 1.68 3.14 5.10 1.42 2.67 (10)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Zona A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Čako For Ever 15 8 3 4 21 : 13 (+8) 27
2 Atletiko Guemes 15 6 6 3 20 : 15 (+5) 24
3 Sarmiento Resist. 15 5 8 2 16 : 11 (+5) 23
4 Daglas Heig 15 6 4 5 16 : 19 (-3) 22
5 Sentral Norte 15 5 6 4 20 : 16 (+4) 21
6 Boka Unidos 14 6 3 5 20 : 23 (-3) 21
7 Sportivo Las Parehas 15 4 8 3 13 : 10 (+3) 20
8 Union Sunčales 15 4 7 4 17 : 15 (+2) 19
9 Krusero del Norte 15 4 7 4 14 : 14 (0) 19
10 Def. Belgrano V. Ramaljo 15 4 6 5 11 : 11 (0) 18
11 Sportivo Belgrano 15 4 6 5 16 : 17 (-1) 18
12 San Martin Formoza 15 5 3 7 17 : 20 (-3) 18
13 Def. Pronunsiam. 15 4 6 5 14 : 17 (-3) 18
14 Huventud Unida 15 3 6 6 13 : 16 (-3) 15
15 Himnazia Esgrima 15 3 3 9 9 : 20 (-11) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Čako For Ever 8 5 3 0 15 : 5 18 7 3 0 4 6 : 8 9
2. Atletiko Guemes 7 4 1 2 10 : 6 13 8 2 5 1 10 : 9 11
3. Sarmiento Resist. 7 3 4 0 12 : 5 13 8 2 4 2 4 : 6 10
4. Daglas Heig 7 3 3 1 8 : 6 12 8 3 1 4 8 : 13 10
5. Sentral Norte 8 3 3 2 12 : 7 12 7 2 3 2 8 : 9 9
6. Boka Unidos 7 4 2 1 10 : 7 14 7 2 1 4 10 : 16 7
7. Sportivo Las Parehas 7 3 4 0 7 : 1 13 8 1 4 3 6 : 9 7
8. Union Sunčales 8 3 2 3 11 : 8 11 7 1 5 1 6 : 7 8
9. Krusero del Norte 8 2 3 3 9 : 10 9 7 2 4 1 5 : 4 10
10. Def. Belgrano V. Ramaljo 8 4 2 2 8 : 4 14 7 0 4 3 3 : 7 4
11. Sportivo Belgrano 8 3 4 1 11 : 7 13 7 1 2 4 5 : 10 5
12. San Martin Formoza 7 4 1 2 11 : 6 13 8 1 2 5 6 : 14 5
13. Def. Pronunsiam. 7 3 3 1 10 : 6 12 8 1 3 4 4 : 11 6
14. Huventud Unida 7 2 3 2 7 : 5 9 8 1 3 4 6 : 11 6
15. Himnazia Esgrima 8 3 3 2 7 : 6 12 7 0 0 7 2 : 14 0

Zona B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Deportivo Maipu 14 8 3 3 17 : 11 (+6) 27
2 Hurakan Las Heras 15 7 5 3 14 : 12 (+2) 26
3 Vilja Mitre 14 6 5 3 13 : 8 (+5) 23
4 Deportivo Madrin 15 6 4 5 18 : 9 (+9) 22
5 Fero Karil Oeste GP 15 5 7 3 13 : 12 (+1) 22
6 Atletiko Sansinena 14 6 3 5 11 : 10 (+1) 21
7 Deportivo Kamioneros 15 4 8 3 12 : 10 (+2) 20
8 Kipoleti 15 4 7 4 17 : 17 (0) 19
9 Sirkulo Deportivo 15 4 7 4 15 : 16 (-1) 19
10 Estudijantes San Luis 14 5 3 6 12 : 15 (-3) 18
11 Sportivo Penjarol 14 4 5 5 14 : 12 (+2) 17
12 Sol de Majo 14 4 3 7 14 : 19 (-5) 15
13 Huventud Unida Un. 15 3 6 6 12 : 18 (-6) 15
14 Sport. Desamparados 14 2 7 5 8 : 14 (-6) 13
15 Olimpo 15 3 3 9 9 : 16 (-7) 12
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Deportivo Maipu 7 4 2 1 11 : 5 14 7 4 1 2 6 : 6 13
2. Hurakan Las Heras 7 5 1 1 7 : 2 16 8 2 4 2 7 : 10 10
3. Vilja Mitre 7 4 1 2 7 : 3 13 7 2 4 1 6 : 5 10
4. Deportivo Madrin 7 4 2 1 11 : 2 14 8 2 2 4 7 : 7 8
5. Fero Karil Oeste GP 7 2 3 2 6 : 7 9 8 3 4 1 7 : 5 13
6. Atletiko Sansinena 7 4 2 1 8 : 4 14 7 2 1 4 3 : 6 7
7. Deportivo Kamioneros 8 4 3 1 8 : 4 15 7 0 5 2 4 : 6 5
8. Kipoleti 8 3 3 2 10 : 8 12 7 1 4 2 7 : 9 7
9. Sirkulo Deportivo 8 3 4 1 7 : 6 13 7 1 3 3 8 : 10 6
10. Estudijantes San Luis 7 3 2 2 9 : 8 11 7 2 1 4 3 : 7 7
11. Sportivo Penjarol 7 2 4 1 7 : 2 10 7 2 1 4 7 : 10 7
12. Sol de Majo 7 3 1 3 11 : 7 10 7 1 2 4 3 : 12 5
13. Huventud Unida Un. 8 2 4 2 8 : 5 10 7 1 2 4 4 : 13 5
14. Sport. Desamparados 7 1 4 2 7 : 8 7 7 1 3 3 1 : 6 6
15. Olimpo 7 2 2 3 6 : 5 8 8 1 1 6 3 : 11 4
18+ igrajte odgovorno