Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Kolumbija, Liga BetPlay Dimayor - Torneo Finalizacion

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
21.10. (Čet) 23:00 Onse Kaldas-La Ekidad 2.56 2.93 2.75 1.50 2.45 (2)
22.10. (Pet) 22:00 Jaguares Kordoba-Envigado 1.92 3.23 3.83 1.59 2.26 (2)
23.10. (Sub) 00:00 Deportes Kindio-Alijanca Petrolera 2.20 3.13 3.10 1.65 2.16 (2)
23.10. (Sub) 19:00 Bojaka Patriotas-Deportivo Pereira 3.00 2.90 2.35 1.56 2.32 (2)
23.10. (Sub) 21:00 At. Bukaramanga-Deportivo Pasto 2.00 3.10 3.68 1.53 2.38 (2)
23.10. (Sub) 23:05 Independiente Med.-Deportes Tolima 2.91 2.75 2.58 1.42 2.73 (2)
24.10. (Ned) 01:10 Miljonarios-Junior 1.87 3.28 4.00 1.68 2.09 (2)
24.10. (Ned) 21:00 Agilas Doradas-Deportivo Kali 2.80 2.95 2.48 1.53 2.39 (2)
24.10. (Ned) 23:05 Amerika Kali-Atletiko Nasional 3.00 2.98 2.35 1.66 2.13 (2)
25.10. (Pon) 01:10 Atletiko Uila-Santa Fe 3.58 2.90 2.13 1.49 2.48 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Atletiko Nasional 14 10 3 1 27 : 10 (+17) 33
2 Miljonarios 14 9 2 3 25 : 14 (+11) 29
3 Deportes Tolima 14 7 6 1 15 : 5 (+10) 27
4 Junior 14 6 6 2 19 : 14 (+5) 24
5 Deportivo Pereira 14 7 3 4 18 : 14 (+4) 24
6 Alijanca Petrolera 14 6 4 4 20 : 14 (+6) 22
7 Envigado 14 6 4 4 18 : 15 (+3) 22
8 Jaguares Kordoba 14 6 3 5 20 : 19 (+1) 21
9 Amerika Kali 14 5 4 5 14 : 13 (+1) 19
10 Independiente Med. 14 4 7 3 10 : 9 (+1) 19
11 Deportivo Kali 14 4 6 4 17 : 19 (-2) 18
12 At. Bukaramanga 14 5 3 6 20 : 23 (-3) 18
13 Deportes Kindio 14 5 2 7 15 : 16 (-1) 17
14 Santa Fe 14 4 5 5 13 : 15 (-2) 17
15 Agilas Doradas 14 5 1 8 16 : 19 (-3) 16
16 La Ekidad 14 3 6 5 12 : 15 (-3) 15
17 Deportivo Pasto 14 3 3 8 9 : 18 (-9) 12
18 Bojaka Patriotas 14 2 5 7 6 : 15 (-9) 11
19 Onse Kaldas 14 2 3 9 11 : 24 (-13) 9
20 Atletiko Uila 14 1 4 9 10 : 24 (-14) 7
Pobednik Finalizaciona i Deportes Tolima (pobednik Aperture) - Kopa Libertadores
Pobednik Kupa i najbolje plasirani tim u Zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores
4 tima po plasmanu u Zbirnoj tabeli, koji se nisu kvalifikovali za Kopa Libertadores - Kopa Sudamerikana

Iz Lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Atletiko Nasional 7 5 2 0 9 : 2 17 7 5 1 1 18 : 8 16
2. Miljonarios 7 5 1 1 9 : 3 16 7 4 1 2 16 : 11 13
3. Deportes Tolima 7 4 3 0 7 : 2 15 7 3 3 1 8 : 3 12
4. Junior 7 5 1 1 12 : 6 16 7 1 5 1 7 : 8 8
5. Deportivo Pereira 7 3 2 2 9 : 7 11 7 4 1 2 9 : 7 13
6. Alijanca Petrolera 7 4 1 2 12 : 7 13 7 2 3 2 8 : 7 9
7. Envigado 7 4 2 1 14 : 9 14 7 2 2 3 4 : 6 8
8. Jaguares Kordoba 7 3 2 2 12 : 10 11 7 3 1 3 8 : 9 10
9. Amerika Kali 7 3 2 2 8 : 6 11 7 2 2 3 6 : 7 8
10. Independiente Med. 7 3 4 0 7 : 2 13 7 1 3 3 3 : 7 6
11. Deportivo Kali 7 1 4 2 8 : 9 7 7 3 2 2 9 : 10 11
12. At. Bukaramanga 7 2 2 3 12 : 13 8 7 3 1 3 8 : 10 10
13. Deportes Kindio 7 4 0 3 12 : 10 12 7 1 2 4 3 : 6 5
14. Santa Fe 7 1 2 4 6 : 10 5 7 3 3 1 7 : 5 12
15. Agilas Doradas 7 3 0 4 8 : 8 9 7 2 1 4 8 : 11 7
16. La Ekidad 7 2 4 1 5 : 5 10 7 1 2 4 7 : 10 5
17. Deportivo Pasto 7 2 0 5 5 : 9 6 7 1 3 3 4 : 9 6
18. Bojaka Patriotas 7 1 3 3 1 : 6 6 7 1 2 4 5 : 9 5
19. Onse Kaldas 7 1 2 4 5 : 10 5 7 1 1 5 6 : 14 4
20. Atletiko Uila 7 1 3 3 8 : 12 6 7 0 1 6 2 : 12 1
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno