Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Češka, Fortuna liga - Part 1

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
01.10. (Sub) 14:00 Banjik Ostrava-Din. Č. Buđejovice 1.71 3.80 4.50 2.10 1.67 (1)
01.10. (Sub) 14:00 Bohemijans 1905-Viktorija Plzenj 3.65 3.50 1.95 1.93 1.79 (1)
01.10. (Sub) 14:00 Mlada Boleslav-Sigma Olomouc 2.10 3.40 3.35 1.94 1.78 (1)
01.10. (Sub) 17:00 Sparta Prag-Hradec Kralove 1.51 4.00 6.40 1.98 1.75 (1)
02.10. (Ned) 14:00 Fastav Žlin-Slovacko 3.20 3.45 2.15 1.94 1.79 (1)
02.10. (Ned) 14:00 Jablonec-Zbrojovka Brno 1.82 3.60 4.10 2.10 1.67 (1)
02.10. (Ned) 14:00 Teplice-Pardubice 2.05 3.30 3.55 1.83 1.88 (1)
02.10. (Ned) 17:00 Slavija Prag-Slovan Liberec 1.23 5.75 12.25 2.40 1.52 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Viktorija Plzenj 8 7 1 0 17 : 6 (+11) 22
2 Slavija Prag 9 6 1 2 31 : 9 (+22) 19
3 Slovan Liberec 9 4 2 3 15 : 11 (+4) 14
4 Bohemijans 1905 9 4 2 3 13 : 11 (+2) 14
5 Hradec Kralove 9 4 2 3 7 : 8 (-1) 14
6 Sparta Prag 9 3 5 1 13 : 8 (+5) 14
7 Zbrojovka Brno 8 4 2 2 15 : 14 (+1) 14
8 Mlada Boleslav 9 3 3 3 14 : 12 (+2) 12
9 Slovacko 9 2 4 3 10 : 14 (-4) 10
10 Sigma Olomouc 9 3 1 5 12 : 11 (+1) 10
11 Teplice 9 2 4 3 12 : 21 (-9) 10
12 Jablonec 9 2 4 3 15 : 15 (0) 10
13 Banjik Ostrava 9 2 4 3 13 : 13 (0) 10
14 Fastav Žlin 9 1 5 3 8 : 13 (-5) 8
15 Din. Č. Buđejovice 9 2 2 5 8 : 18 (-10) 8
16 Pardubice 9 1 0 8 4 : 23 (-19) 3
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2. i 3.mesto u 2.delu i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Viktorija Plzenj 3 3 0 0 8 : 1 9 5 4 1 0 9 : 5 13
2. Slavija Prag 4 4 0 0 23 : 2 12 5 2 1 2 8 : 7 7
3. Slovan Liberec 4 1 1 2 7 : 6 4 5 3 1 1 8 : 5 10
4. Bohemijans 1905 4 0 1 3 5 : 9 1 5 4 1 0 8 : 2 13
5. Hradec Kralove 5 2 2 1 3 : 2 8 4 2 0 2 4 : 6 6
6. Sparta Prag 5 1 3 1 5 : 4 6 4 2 2 0 8 : 4 8
7. Zbrojovka Brno 5 1 2 2 8 : 11 5 3 3 0 0 7 : 3 9
8. Mlada Boleslav 4 0 2 2 5 : 8 2 5 3 1 1 9 : 4 10
9. Slovacko 4 1 1 2 3 : 5 4 5 1 3 1 7 : 9 6
10. Sigma Olomouc 4 0 1 3 4 : 8 1 5 3 0 2 8 : 3 9
11. Teplice 5 1 3 1 7 : 7 6 4 1 1 2 5 : 14 4
12. Jablonec 5 1 2 2 7 : 8 5 4 1 2 1 8 : 7 5
13. Banjik Ostrava 5 2 0 3 8 : 8 6 4 0 4 0 5 : 5 4
14. Fastav Žlin 4 1 2 1 6 : 6 5 5 0 3 2 2 : 7 3
15. Din. Č. Buđejovice 5 0 1 4 2 : 10 1 4 2 1 1 6 : 8 7
16. Pardubice 5 1 0 4 2 : 9 3 4 0 0 4 2 : 14 0
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno