Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Engleska, Checkatrade Trophy - Group stage

Tabele: Glavna Golovi


Sever A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Skantorp Jun. 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
2 Sanderlend 1 1 0 0 3 : 2 (+1) 3
3 Lester Siti do 23 1 0 1 0 1 : 1 (0) 2
4 Grimzbi Taun 2 0 0 2 3 : 5 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Skantorp Jun. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 2 : 1 3
2. Sanderlend 1 1 0 0 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Lester Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Grimzbi Taun 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 2 : 3 0

Sever B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Akrington Stenli 2 2 0 0 5 : 1 (+4) 6
2 Oldam Atletik 2 1 0 1 3 : 5 (-2) 3
3 Flitvud Taun 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 2
4 Liverpul do 23 2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Akrington Stenli 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Oldam Atletik 2 1 0 1 3 : 5 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Flitvud Taun 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 0 1 1 : 2 0
4. Liverpul do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 3 : 4 1

Sever C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Salford Siti 1 1 0 0 2 : 0 (+2) 3
2 Tranmer Rovers 1 1 0 0 2 : 1 (+1) 3
3 Aston Vila do 23 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Salford Siti 1 1 0 0 2 : 0 3 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Tranmer Rovers 1 1 0 0 2 : 1 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Aston Vila do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 1 : 4 0

Sever D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Port Vejl 2 2 0 0 5 : 3 (+2) 6
2 Šruzberi Taun 2 1 0 1 4 : 2 (+2) 3
3 Meklsfild Taun 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Njukasl Junajted do 23 2 0 0 2 1 : 5 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Port Vejl 1 1 0 0 2 : 1 3 1 1 0 0 3 : 2 3
2. Šruzberi Taun 1 1 0 0 3 : 0 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Meklsfild Taun 2 1 0 1 4 : 4 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Njukasl Junajted do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 1 : 5 0

Sever E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Everton do 23 2 1 1 0 3 : 1 (+2) 5
2 Barton Albion 2 1 0 1 3 : 3 (0) 3
3 Mensfild Taun 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
4 Kru Aleksandra 2 0 1 1 2 : 4 (-2) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Everton do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 3 : 1 4
2. Barton Albion 1 0 0 1 0 : 2 0 1 1 0 0 3 : 1 3
3. Mensfild Taun 2 0 2 0 2 : 2 2 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Kru Aleksandra 1 0 0 1 1 : 3 0 1 0 1 0 1 : 1 1

Sever F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mančester Siti do 23 2 2 0 0 4 : 1 (+3) 6
2 Bolton Vond. 2 0 2 0 2 : 2 (0) 2
3 Bradford Siti 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 2
4 Ročdejl 2 0 1 1 1 : 3 (-2) 2
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mančester Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 4 : 1 6
2. Bolton Vond. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Bradford Siti 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 1 0 1 : 1 1
4. Ročdejl 2 0 1 1 1 : 3 1 0 0 0 0 0 : 0 0

Sever G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Vulverhempton do23 2 1 1 0 6 : 4 (+2) 5
2 Blekpul 2 1 0 1 6 : 3 (+3) 3
3 Karlajl Junajted 2 1 0 1 4 : 5 (-1) 3
4 Morkamb 2 0 1 1 3 : 7 (-4) 1
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Vulverhempton do23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 1 0 6 : 4 4
2. Blekpul 1 1 0 0 5 : 1 3 1 0 0 1 1 : 2 0
3. Karlajl Junajted 2 1 0 1 4 : 5 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Morkamb 1 0 1 0 2 : 2 1 1 0 0 1 1 : 5 0

Sever H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Mančester Jun. U23 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Donkaster Rov. 2 1 0 1 5 : 4 (+1) 3
3 Roteram Jun. 2 1 0 1 3 : 4 (-1) 3
4 Linkoln Siti 2 0 0 2 1 : 4 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Mančester Jun. U23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 3 : 0 6
2. Donkaster Rov. 1 1 0 0 3 : 1 3 1 0 0 1 2 : 3 0
3. Roteram Jun. 2 1 0 1 3 : 4 3 0 0 0 0 0 : 0 0
4. Linkoln Siti 1 0 0 1 0 : 1 0 1 0 0 1 1 : 3 0

Jug A

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ipsvič Taun 2 2 0 0 6 : 1 (+5) 6
2 Kolčester Jun. 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
3 Totenhem Hotspur do23 2 0 1 1 2 : 3 (-1) 2
4 Gilingem 2 0 0 2 2 : 7 (-5) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ipsvič Taun 2 2 0 0 6 : 1 6 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Kolčester Jun. 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 2 3
3. Totenhem Hotspur do23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 2 : 3 1
4. Gilingem 1 0 0 1 2 : 3 0 1 0 0 1 0 : 4 0

Jug B

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Portsmaut 3 2 1 0 6 : 3 (+3) 8
2 Oksford Junajted 2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
3 Norič Siti do 23 3 1 0 2 4 : 6 (-2) 3
4 Krouli Taun 2 0 0 2 1 : 3 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Portsmaut 2 2 0 0 4 : 1 6 1 0 1 0 2 : 2 1
2. Oksford Junajted 2 1 1 0 4 : 3 4 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Norič Siti do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 3 1 0 2 4 : 6 3
4. Krouli Taun 1 0 0 1 1 : 2 0 1 0 0 1 0 : 1 0

Jug C

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Brajton i Houv Al. do 23 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 AFC Vimbldon 2 1 0 1 3 : 2 (+1) 3
3 Lejton Orijent 2 1 0 1 2 : 3 (-1) 3
4 Sautend Junajted 2 0 0 2 0 : 4 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Brajton i Houv Al. do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 2 0 0 4 : 0 6
2. AFC Vimbldon 2 1 0 1 3 : 2 3 0 0 0 0 0 : 0 0
3. Lejton Orijent 1 1 0 0 2 : 0 3 1 0 0 1 0 : 3 0
4. Sautend Junajted 1 0 0 1 0 : 2 0 1 0 0 1 0 : 2 0

Jug D

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Forest Grin R. 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 5
2 Volsol 2 1 1 0 1 : 0 (+1) 4
3 Koventri Siti 2 0 2 0 0 : 0 (0) 3
4 Sautempton do 23 2 0 0 2 2 : 4 (-2) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Forest Grin R. 2 1 1 0 3 : 2 4 0 0 0 0 0 : 0 0
2. Volsol 1 1 0 0 1 : 0 3 1 0 1 0 0 : 0 1
3. Koventri Siti 1 0 1 0 0 : 0 1 1 0 1 0 0 : 0 1
4. Sautempton do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 0 2 2 : 4 0

Jug E

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Egziter Siti 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Vest Hem J. do 23 2 1 0 1 8 : 8 (0) 3
3 Čeltnem Taun 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Njuport Kaunti 2 0 0 2 4 : 7 (-3) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Egziter Siti 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Vest Hem J. do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 8 : 8 3
3. Čeltnem Taun 1 1 0 0 4 : 3 3 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Njuport Kaunti 2 0 0 2 4 : 7 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Jug F

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Plimut Argajl 2 1 1 0 4 : 1 (+3) 5
2 Bristol Rovers 2 1 1 0 3 : 2 (+1) 4
3 Čelzi do 23 2 1 0 1 4 : 4 (0) 3
4 Svindon Taun 2 0 0 2 2 : 6 (-4) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Plimut Argajl 1 0 1 0 1 : 1 1 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Bristol Rovers 1 1 0 0 2 : 1 3 1 0 1 0 1 : 1 1
3. Čelzi do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 1 0 1 4 : 4 3
4. Svindon Taun 2 0 0 2 2 : 6 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Jug G

Ukupno O P N P D : P GR B
1 MK Dons 2 2 0 0 4 : 0 (+4) 6
2 Stivenidž 2 1 0 1 1 : 3 (-2) 3
3 Fulam do23 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
4 Vikomb Vond. 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. MK Dons 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 3 : 0 3
2. Stivenidž 1 0 0 1 0 : 3 0 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Fulam do23 0 0 0 0 0 : 0 0 1 0 0 1 0 : 1 0
4. Vikomb Vond. 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0

Jug H

Ukupno O P N P D : P GR B
1 Piterboro Jun. 2 2 0 0 3 : 0 (+3) 6
2 Nortempton Taun 3 1 1 1 2 : 3 (-1) 5
3 Arsenal do 23 2 0 1 1 1 : 2 (-1) 1
4 Kembridž Jun. 1 0 0 1 0 : 1 (-1) 0
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Piterboro Jun. 1 1 0 0 1 : 0 3 1 1 0 0 2 : 0 3
2. Nortempton Taun 2 0 1 1 1 : 3 1 1 1 0 0 1 : 0 3
3. Arsenal do 23 0 0 0 0 0 : 0 0 2 0 1 1 1 : 2 1
4. Kembridž Jun. 1 0 0 1 0 : 1 0 0 0 0 0 0 : 0 0
Posle nerešenih rezultata izvode se penali i pobednik dobija bonus bod.
18+ igrajte odgovorno