Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Holandija, Eredivisie

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
19.10. (Sub) 16:30 AZ Alkmar-Herenven 1.54 4.28 5.55 2.42 1.53 (11)
19.10. (Sub) 16:30 RKC Valvajk-Ajaks 27.75 12.62 1.06 4.80 1.16 (10)
19.10. (Sub) 17:45 Tvente-Viljem II 2.41 3.61 2.69 2.18 1.68 (11)
19.10. (Sub) 18:45 Utreht-PSV Ajndhoven 3.39 3.58 2.06 2.33 1.57 (11)
19.10. (Sub) 18:45 VVV Venlo-Vitese 4.36 3.87 1.75 2.33 1.60 (11)
20.10. (Ned) 10:15 PEC Cvole-ADO Den Hag 1.97 3.78 3.46 2.46 1.52 (11)
20.10. (Ned) 12:30 Emen-Fortuna Sitard 1.77 4.15 3.96 2.86 1.40 (11)
20.10. (Ned) 12:30 Groningen-Sparta Roterdam 2.10 3.63 3.23 2.14 1.69 (11)
20.10. (Ned) 14:45 Fejenord-Herakles 1.42 4.92 6.61 2.86 1.39 (11)
25.10. (Pet) 18:00 Tvente-Emen 1.73 3.97 4.05 (3)
26.10. (Sub) 16:30 Viljem II-RKC Valvajk 1.38 4.67 6.97 (3)
26.10. (Sub) 17:45 Fortuna Sitard-VVV Venlo 2.21 3.53 2.92 (3)
26.10. (Sub) 17:45 Vitese-ADO Den Hag 1.38 4.67 6.97 (3)
26.10. (Sub) 18:45 Herakles-PEC Cvole 1.73 3.97 4.05 (3)
27.10. (Ned) 12:15 Herenven-Groningen 1.88 3.67 3.65 (3)
27.10. (Ned) 14:30 PSV Ajndhoven-AZ Alkmar 1.38 4.67 6.97 (3)
27.10. (Ned) 14:30 Sparta Roterdam-Utreht 3.16 3.53 2.07 (3)
27.10. (Ned) 15:45 Ajaks-Fejenord 1.29 5.37 8.57 (3)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ajaks 9 7 2 0 29 : 6 (+23) 23
2 PSV Ajndhoven 9 7 2 0 26 : 6 (+20) 23
3 AZ Alkmar 9 6 2 1 19 : 4 (+15) 20
4 Vitese 9 6 2 1 18 : 13 (+5) 20
5 Sparta Roterdam 9 4 3 2 18 : 16 (+2) 15
6 Utreht 9 4 2 3 17 : 13 (+4) 14
7 Herakles 9 4 2 3 13 : 14 (-1) 14
8 Herenven 9 3 4 2 12 : 9 (+3) 13
9 Fejenord 9 3 4 2 18 : 17 (+1) 13
10 Viljem II 9 4 1 4 11 : 14 (-3) 13
11 Tvente 9 3 3 3 17 : 18 (-1) 12
12 Groningen 9 3 1 5 10 : 12 (-2) 10
13 VVV Venlo 9 3 0 6 10 : 20 (-10) 9
14 PEC Cvole 9 2 1 6 13 : 21 (-8) 7
15 Emen 9 2 1 6 11 : 19 (-8) 7
16 ADO Den Hag 9 2 0 7 10 : 18 (-8) 6
17 Fortuna Sitard 9 1 3 5 12 : 23 (-11) 6
18 RKC Valvajk 9 0 1 8 8 : 29 (-21) 1
1. i 2.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
3.mesto - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Pobednik kupa i pobednik baraža za Ligu Evrope - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ajaks 4 4 0 0 16 : 1 12 5 3 2 0 13 : 5 11
2. PSV Ajndhoven 5 4 1 0 16 : 4 13 4 3 1 0 10 : 2 10
3. AZ Alkmar 4 3 1 0 11 : 1 10 5 3 1 1 8 : 3 10
4. Vitese 5 4 1 0 13 : 6 13 4 2 1 1 5 : 7 7
5. Sparta Roterdam 4 3 0 1 11 : 6 9 5 1 3 1 7 : 10 6
6. Utreht 4 3 0 1 9 : 4 9 5 1 2 2 8 : 9 5
7. Herakles 5 2 1 2 7 : 8 7 4 2 1 1 6 : 6 7
8. Herenven 5 1 4 0 4 : 3 7 4 2 0 2 8 : 6 6
9. Fejenord 5 2 2 1 11 : 9 8 4 1 2 1 7 : 8 5
10. Viljem II 5 2 1 2 4 : 5 7 4 2 0 2 7 : 9 6
11. Tvente 4 1 2 1 9 : 8 5 5 2 1 2 8 : 10 7
12. Groningen 4 2 0 2 7 : 5 6 5 1 1 3 3 : 7 4
13. VVV Venlo 4 2 0 2 6 : 9 6 5 1 0 4 4 : 11 3
14. PEC Cvole 4 1 1 2 9 : 11 4 5 1 0 4 4 : 10 3
15. Emen 5 2 1 2 9 : 7 7 4 0 0 4 2 : 12 0
16. ADO Den Hag 5 1 0 4 4 : 9 3 4 1 0 3 6 : 9 3
17. Fortuna Sitard 5 1 2 2 9 : 9 5 4 0 1 3 3 : 14 1
18. RKC Valvajk 4 0 0 4 2 : 10 0 5 0 1 4 6 : 19 1
18+ igrajte odgovorno