Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B III - grupo del Mediterraneo

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.11. (Ned) 11:00 Andora KF-Deportivo Ebro 1.81 3.26 4.11 1.58 2.28 (8)
17.11. (Ned) 11:00 Levante B-La Nusia 2.12 3.05 3.28 1.58 2.27 (8)
17.11. (Ned) 11:00 Ljagostera-Ljeida 2.56 3.11 2.56 1.53 2.38 (8)
17.11. (Ned) 11:00 Prat-Espanjol B 2.31 3.16 2.84 1.56 2.33 (8)
17.11. (Ned) 16:00 Orihuela-Kasteljon 2.50 3.02 2.69 1.60 2.23 (8)
17.11. (Ned) 16:00 Sabadelj-Himnastik 2.02 3.26 3.31 1.69 2.08 (8)
17.11. (Ned) 17:00 Barselona B-Kornelja 1.79 3.28 4.16 1.61 2.22 (8)
17.11. (Ned) 17:00 Herkules-Valensija Mestalja 1.81 3.25 4.09 1.58 2.28 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Ljeida 12 7 4 1 17 : 7 (+10) 25
2 Kasteljon 12 6 5 1 16 : 8 (+8) 23
3 Sabadelj 12 6 4 2 14 : 9 (+5) 22
4 Viljareal B 13 6 4 3 16 : 12 (+4) 22
5 Andora KF 12 5 6 1 16 : 8 (+8) 21
6 Barselona B 12 5 5 2 16 : 11 (+5) 20
7 La Nusia 12 5 4 3 14 : 9 (+5) 19
8 Ljagostera 12 5 3 4 17 : 15 (+2) 18
9 UE Olot 13 4 6 3 11 : 9 (+2) 18
10 Ehea 13 4 5 4 16 : 15 (+1) 17
11 Kornelja 12 4 4 4 15 : 16 (-1) 16
12 Espanjol B 12 3 6 3 16 : 15 (+1) 15
13 Valensija Mestalja 12 3 5 4 12 : 13 (-1) 14
14 Deportivo Ebro 12 3 5 4 11 : 13 (-2) 14
15 Levante B 12 3 3 6 11 : 17 (-6) 12
16 Herkules 12 3 2 7 14 : 16 (-2) 11
17 Himnastik 12 2 5 5 15 : 20 (-5) 11
18 Badalona 13 2 3 8 8 : 18 (-10) 9
19 Prat 12 1 5 6 9 : 17 (-8) 8
20 Orihuela 12 1 4 7 9 : 25 (-16) 7
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Ljeida 6 4 1 1 9 : 3 13 6 3 3 0 8 : 4 12
2. Kasteljon 6 3 2 1 9 : 6 11 6 3 3 0 7 : 2 12
3. Sabadelj 6 3 2 1 6 : 4 11 6 3 2 1 8 : 5 11
4. Viljareal B 7 2 2 3 7 : 9 8 6 4 2 0 9 : 3 14
5. Andora KF 6 3 3 0 10 : 4 12 6 2 3 1 6 : 4 9
6. Barselona B 6 3 3 0 10 : 4 12 6 2 2 2 6 : 7 8
7. La Nusia 6 3 3 0 7 : 4 12 6 2 1 3 7 : 5 7
8. Ljagostera 6 2 2 2 7 : 9 8 6 3 1 2 10 : 6 10
9. UE Olot 6 3 2 1 5 : 3 11 7 1 4 2 6 : 6 7
10. Ehea 7 4 2 1 10 : 3 14 6 0 3 3 6 : 12 3
11. Kornelja 6 2 2 2 6 : 6 8 6 2 2 2 9 : 10 8
12. Espanjol B 6 3 2 1 10 : 6 11 6 0 4 2 6 : 9 4
13. Valensija Mestalja 6 1 3 2 7 : 7 6 6 2 2 2 5 : 6 8
14. Deportivo Ebro 6 2 3 1 7 : 5 9 6 1 2 3 4 : 8 5
15. Levante B 6 3 1 2 7 : 6 10 6 0 2 4 4 : 11 2
16. Herkules 6 2 1 3 10 : 9 7 6 1 1 4 4 : 7 4
17. Himnastik 6 1 3 2 8 : 12 6 6 1 2 3 7 : 8 5
18. Badalona 6 1 2 3 4 : 7 5 7 1 1 5 4 : 11 4
19. Prat 6 0 1 5 3 : 10 1 6 1 4 1 6 : 7 7
20. Orihuela 6 0 4 2 5 : 9 4 6 1 0 5 4 : 16 3
18+ igrajte odgovorno