Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B IV - grupo del Sur

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
17.11. (Ned) 11:00 Granada B-Viljarubia 2.12 3.13 3.22 1.69 2.08 (8)
17.11. (Ned) 11:00 Rekreativo Huelva-Mursija 1.85 3.30 3.86 1.69 2.08 (8)
17.11. (Ned) 15:30 Atletiko Sanlukenjo-Sevilja Atletiko 2.12 3.13 3.23 1.66 2.13 (8)
17.11. (Ned) 15:30 Marbelja-Jeklano Deportivo 1.92 3.27 3.62 1.81 1.93 (8)
17.11. (Ned) 16:00 Don Benito-Kadiz B 2.27 3.21 2.84 1.77 1.97 (8)
17.11. (Ned) 16:00 Kartagena-Talavera 1.45 3.89 6.44 1.87 1.87 (8)
17.11. (Ned) 16:00 Merida-Algeciras 2.33 3.19 2.78 1.77 1.97 (8)
17.11. (Ned) 16:00 RB Linense-Badahoz 2.54 3.16 2.55 1.61 2.22 (8)
17.11. (Ned) 16:00 UCAM Mursija-Kordoba 2.53 3.17 2.55 1.63 2.18 (8)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Kartagena 12 8 3 1 11 : 2 (+9) 27
2 San Fernando 13 8 2 3 18 : 7 (+11) 26
3 Badahoz 12 6 4 2 17 : 9 (+8) 22
4 Marbelja 12 5 7 0 19 : 12 (+7) 22
5 Jeklano Deportivo 12 5 5 2 19 : 12 (+7) 20
6 Kadiz B 12 6 2 4 13 : 11 (+2) 20
7 Kordoba 12 5 4 3 14 : 12 (+2) 19
8 RB Linense 12 4 5 3 12 : 12 (0) 17
9 Don Benito 12 4 4 4 15 : 16 (-1) 16
10 Rekreativo Huelva 12 4 3 5 15 : 14 (+1) 15
11 Sevilja Atletiko 12 4 3 5 13 : 14 (-1) 15
12 Atletiko Sanlukenjo 12 3 5 4 10 : 10 (0) 14
13 UCAM Mursija 12 3 5 4 9 : 12 (-3) 14
14 Mursija 12 3 4 5 13 : 13 (0) 13
15 Talavera 12 3 3 6 13 : 18 (-5) 12
16 Viljarobledo 13 3 2 8 13 : 25 (-12) 11
17 Granada B 12 3 2 7 10 : 19 (-9) 11
18 Algeciras 12 2 5 5 14 : 19 (-5) 11
19 Viljarubia 12 2 5 5 12 : 16 (-4) 11
20 Merida 12 1 5 6 11 : 18 (-7) 8
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Kartagena 6 3 2 1 5 : 1 11 6 5 1 0 6 : 1 16
2. San Fernando 6 5 0 1 10 : 3 15 7 3 2 2 8 : 4 11
3. Badahoz 6 3 2 1 8 : 6 11 6 3 2 1 9 : 3 11
4. Marbelja 6 4 2 0 10 : 6 14 6 1 5 0 9 : 6 8
5. Jeklano Deportivo 6 4 2 0 12 : 5 14 6 1 3 2 7 : 7 6
6. Kadiz B 6 4 1 1 8 : 6 13 6 2 1 3 5 : 5 7
7. Kordoba 6 5 1 0 8 : 2 16 6 0 3 3 6 : 10 3
8. RB Linense 6 2 3 1 5 : 4 9 6 2 2 2 7 : 8 8
9. Don Benito 6 2 2 2 9 : 9 8 6 2 2 2 6 : 7 8
10. Rekreativo Huelva 6 3 1 2 8 : 5 10 6 1 2 3 7 : 9 5
11. Sevilja Atletiko 6 2 2 2 8 : 6 8 6 2 1 3 5 : 8 7
12. Atletiko Sanlukenjo 6 2 1 3 6 : 6 7 6 1 4 1 4 : 4 7
13. UCAM Mursija 6 2 4 0 6 : 4 10 6 1 1 4 3 : 8 4
14. Mursija 6 2 2 2 8 : 6 8 6 1 2 3 5 : 7 5
15. Talavera 6 2 1 3 7 : 10 7 6 1 2 3 6 : 8 5
16. Viljarobledo 7 3 2 2 9 : 12 11 6 0 0 6 4 : 13 0
17. Granada B 6 2 1 3 3 : 7 7 6 1 1 4 7 : 12 4
18. Algeciras 6 2 2 2 9 : 9 8 6 0 3 3 5 : 10 3
19. Viljarubia 6 0 4 2 5 : 7 4 6 2 1 3 7 : 9 7
20. Merida 6 0 4 2 5 : 8 4 6 1 1 4 6 : 10 4
18+ igrajte odgovorno