Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Španija, Segunda Division B II - grupo del Norte

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
25.01. (Sub) 15:00 Arenas-Osasuna B 2.44 3.14 2.67 1.69 2.11 (6)
25.01. (Sub) 15:30 Amorebieta-Tudeljano 1.91 3.26 3.65 1.70 2.09 (6)
25.01. (Sub) 16:30 Leioa-Valjadolid B 2.41 3.18 2.66 1.72 2.05 (6)
26.01. (Ned) 11:00 Burgos-Haro Deportivo 2.30 3.17 2.84 1.65 2.18 (6)
26.01. (Ned) 11:00 Unionistas de Salamanka-Alaves B 2.32 3.07 2.88 1.67 2.14 (6)
26.01. (Ned) 16:00 Atletik Bilbao B-Kultural Leonesa 2.25 3.27 2.83 1.92 1.83 (6)
26.01. (Ned) 16:00 Guihuelo-Real Sosijedad B 2.68 3.16 2.43 1.67 2.14 (6)
26.01. (Ned) 16:00 Izara-Barakaldo 2.22 3.22 2.92 1.77 1.99 (6)
26.01. (Ned) 16:00 Real Union-Salmantino 2.25 3.05 3.02 1.67 2.14 (6)
26.01. (Ned) 16:00 UD Logronjes-Kalahora 1.72 3.41 4.21 1.72 2.02 (5)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 UD Logronjes 21 13 6 2 40 : 16 (+24) 45
2 Kultural Leonesa 21 12 6 3 38 : 17 (+21) 42
3 Atletik Bilbao B 21 12 3 6 46 : 27 (+19) 39
4 Valjadolid B 21 10 7 4 33 : 21 (+12) 37
5 Real Sosijedad B 21 10 6 5 36 : 22 (+14) 36
6 Amorebieta 21 8 7 6 27 : 28 (-1) 31
7 Osasuna B 21 9 4 8 27 : 25 (+2) 31
8 Kalahora 21 6 11 4 23 : 23 (0) 29
9 Salmantino 21 8 3 10 26 : 34 (-8) 27
10 Haro Deportivo 21 7 5 9 21 : 26 (-5) 26
11 Alaves B 21 6 7 8 19 : 22 (-3) 25
12 Real Union 21 6 7 8 23 : 24 (-1) 25
13 Leioa 21 6 6 9 28 : 28 (0) 24
14 Burgos 21 6 6 9 19 : 34 (-15) 24
15 Unionistas de Salamanka 21 6 5 10 27 : 33 (-6) 23
16 Barakaldo 21 7 2 12 23 : 34 (-11) 23
17 Arenas 21 6 5 10 22 : 35 (-13) 23
18 Guihuelo 21 6 5 10 20 : 22 (-2) 23
19 Izara 21 4 7 10 22 : 38 (-16) 19
20 Tudeljano 21 3 10 8 20 : 31 (-11) 19
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. UD Logronjes 11 7 3 1 24 : 7 24 10 6 3 1 16 : 9 21
2. Kultural Leonesa 10 7 3 0 23 : 5 24 11 5 3 3 15 : 12 18
3. Atletik Bilbao B 11 6 3 2 29 : 13 21 10 6 0 4 17 : 14 18
4. Valjadolid B 11 8 3 0 23 : 9 27 10 2 4 4 10 : 12 10
5. Real Sosijedad B 10 7 2 1 22 : 10 23 11 3 4 4 14 : 12 13
6. Amorebieta 11 4 2 5 12 : 17 14 10 4 5 1 15 : 11 17
7. Osasuna B 11 8 2 1 21 : 7 26 10 1 2 7 6 : 18 5
8. Kalahora 10 4 5 1 15 : 11 17 11 2 6 3 8 : 12 12
9. Salmantino 10 5 2 3 14 : 11 17 11 3 1 7 12 : 23 10
10. Haro Deportivo 10 3 4 3 10 : 11 13 11 4 1 6 11 : 15 13
11. Alaves B 10 6 3 1 15 : 7 21 11 0 4 7 4 : 15 4
12. Real Union 11 3 5 3 10 : 10 14 10 3 2 5 13 : 14 11
13. Leioa 10 5 2 3 17 : 10 17 11 1 4 6 11 : 18 7
14. Burgos 11 4 2 5 10 : 13 14 10 2 4 4 9 : 21 10
15. Unionistas de Salamanka 11 3 3 5 11 : 17 12 10 3 2 5 16 : 16 11
16. Barakaldo 10 4 1 5 11 : 16 13 11 3 1 7 12 : 18 10
17. Arenas 11 3 3 5 9 : 15 12 10 3 2 5 13 : 20 11
18. Guihuelo 10 4 2 4 12 : 7 14 11 2 3 6 8 : 15 9
19. Izara 10 3 3 4 13 : 16 12 11 1 4 6 9 : 22 7
20. Tudeljano 11 2 6 3 12 : 15 12 10 1 4 5 8 : 16 7
18+ igrajte odgovorno