Ponuda po danu
Po takmičenju
Srbija, Srbija 2 - 1.deo
Borac 1926 - Grafičar
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Teleoptik-Voždovac | 2.55 | 3.20 | 2.38 | 1.98 | 1.66 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 15:00 | Borac 1926-Grafičar | 1.77 | 3.30 | 3.85 | 1.83 | 1.80 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 18:00 | Spartak Subotica-OFK Vršac | 1.80 | 3.20 | 3.85 | 1.71 | 1.93 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Borac 1926
(Borac Čačak)
Grafičar
- Tim Borac 1926 je poslednjih 6 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Srbija 2 - 1.deo.
- Na utakmicama tima Borac 1926 broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Srbija 2 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac 1926 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 7 | (+5) | 15 |
| 2 | TSC Bačka Topola | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 7 | (+3) | 12 |
| 3 | Smederevo 1924 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | (+5) | 12 |
| 4 | OFK Vršac | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 12 |
| 5 | Javor Matis | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | : | 6 | (+9) | 11 |
| 6 | GFK Dubočica | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 7 | (+2) | 10 |
| 7 | Napredak | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 10 |
| 8 | Spartak Subotica | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | : | 11 | (+3) | 9 |
| 9 | Loznica | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | : | 7 | (+1) | 7 |
| 10 | Teleoptik | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 11 | (-4) | 5 |
| 11 | Bor | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | : | 11 | (-6) | 5 |
| 12 | Grafičar | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 4 |
| 13 | Voždovac | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | : | 5 | (-2) | 4 |
| 14 | Proleter 023 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 9 | (-3) | 4 |
| 15 | Metalac G.Mil. | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 4 |
| 16 | Jedinstvo Ub | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 11 | (-5) | 4 |
GFK Dubočica igra umesto Dinamo Juga (odustali).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Proleter 023 igra umesto Naftagasa (fuzija).
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Borac 1926 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 1 | 6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 9 | |
| 2. | TSC Bačka Topola | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 3. | Smederevo 1924 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | |
| 4. | OFK Vršac | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Javor Matis | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | : | 3 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 6. | GFK Dubočica | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 5 | 9 | |
| 7. | Napredak | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 8. | Spartak Subotica | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 6 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 5 | 5 | |
| 9. | Loznica | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | 5 | |
| 10. | Teleoptik | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 11. | Bor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | |
| 12. | Grafičar | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 13. | Voždovac | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | : | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 14. | Proleter 023 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 15. | Metalac G.Mil. | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 16. | Jedinstvo Ub | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | : | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
Borac 1926
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | OFK Vršac | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | GFK Dubočica | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Proleter 023 | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Loznica | 3:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Voždovac | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Smederevo 1924 | 2:3 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.05.2026 | Ušće | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Tekstilac Odžaci | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Dinamo Jug | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Smederevo 1924 | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 |
Grafičar
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GFK Dubočica | 1:4 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Proleter 023 | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 19.08.2026 | Loznica | 2:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Voždovac | 1:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Smederevo 1924 | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Napredak | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2026/2027 | |||
| 29.05.2026 | FAP | 1:3 | 3+ | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 24.05.2026 | Trajal | 3:0 | 3+ | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 17.05.2026 | Kabel | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | GFK Dubočica | 3:1 | 3+ | Srbija 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2026 | 2:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 22.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 21.08.2025 | 1:3 | 3+ | Srbija 2 | 2025/2026 | |||
| 23.04.2025 | 1:2 | 3+ | Srbija 2 | 2024/2025 | |||
| 27.02.2025 | 1:3 | 3+ | Srbija 2 | 2024/2025 | |||
| 22.09.2024 | 2:1 | 3+ | Srbija 2 | 2024/2025 | |||
| 29.03.2021 | 1:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2020/2021 | |||
| 23.09.2020 | 0:1 | 0-2 | Srbija 2 | 2020/2021 |
| Borac 1926 | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:11 | (-3) | 19 | 1,00 | 1,38 | 2,38 | 4 | 4 | 50:50 |
| Domaćin | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | (+1) | 9 | 1,00 | 0,80 | 1,80 | 3 | 2 | 60:40 |
| Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | (-4) | 10 | 1,00 | 2,33 | 3,33 | 1 | 2 | 33:67 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari