Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 4
Borusija Dortmund II - Šalke 04 II
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Boholt-Boner SK | 1.84 | 3.75 | 3.35 | 2.40 | 1.49 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Borusija D. II-Šalke 04 II | 1.71 | 4.25 | 3.45 | 3.80 | 1.21 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Borusija Dortmund II
Šalke 04 II
- Tim Šalke 04 II je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Nemačka 4.
Sever
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VfL Oldenburg | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | : | 7 | (+15) | 16 |
| 2 | Vejče Flensburg 08 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | : | 7 | (+11) | 16 |
| 3 | Šeningen | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | : | 6 | (+6) | 14 |
| 4 | Hanover 96 II | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 11 |
| 5 | Drohtersen/Asel | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | (+1) | 9 |
| 6 | Eimsbuteler TV | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | : | 17 | (-3) | 9 |
| 7 | Feniks Libek | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 4 | (+5) | 8 |
| 8 | Hanoveršer | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 7 | (+2) | 8 |
| 9 | Ajntraht Norderštet 03 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | : | 13 | (0) | 8 |
| 10 | SV Todesfelde | 6 | 2 | 2 | 2 | 14 | : | 15 | (-1) | 8 |
| 11 | Atlas Delmenhorst | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 8 |
| 12 | Kikers Emden | 6 | 1 | 3 | 2 | 15 | : | 19 | (-4) | 6 |
| 13 | Verder II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 11 | (-4) | 5 |
| 14 | Bremer SV | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 5 |
| 15 | Sent Pauli 1910 II | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | : | 15 | (-5) | 4 |
| 16 | Hamburger SV II | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 14 | (-6) | 4 |
| 17 | SSV Jedeloh | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | : | 13 | (-7) | 4 |
| 18 | Libek | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | : | 14 | (-9) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | VfL Oldenburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | : | 5 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Vejče Flensburg 08 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | : | 4 | 9 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 3 | 7 | |
| 3. | Šeningen | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Hanover 96 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | 8 | |
| 5. | Drohtersen/Asel | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 6 | 6 | |
| 6. | Eimsbuteler TV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | : | 14 | 6 | |
| 7. | Feniks Libek | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | |
| 8. | Hanoveršer | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 9. | Ajntraht Norderštet 03 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | : | 8 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 10. | SV Todesfelde | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | : | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 11. | Atlas Delmenhorst | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 12. | Kikers Emden | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 6 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 9 | : | 13 | 2 | |
| 13. | Verder II | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 6 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Bremer SV | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 15. | Sent Pauli 1910 II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | : | 11 | 0 | |
| 16. | Hamburger SV II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 10 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 3 | |
| 17. | SSV Jedeloh | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | |
| 18. | Libek | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 6 | 0 | |
Severoistok
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot Vajs Erfurt | 7 | 5 | 2 | 0 | 23 | : | 5 | (+18) | 17 |
| 2 | Kemnicer | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | : | 3 | (+13) | 17 |
| 3 | Erzgebirge Aue | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | : | 10 | (+3) | 14 |
| 4 | Magdeburg II | 7 | 4 | 1 | 2 | 17 | : | 12 | (+5) | 13 |
| 5 | Cvikau | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | (-1) | 13 |
| 6 | Grajfsvalder | 7 | 3 | 3 | 1 | 15 | : | 10 | (+5) | 12 |
| 7 | VSG Altglieničke | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | : | 9 | (+5) | 12 |
| 8 | Dinamo Berlin | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | : | 8 | (+2) | 11 |
| 9 | Karl Cajs Jena | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 5 | (+4) | 10 |
| 10 | Lokomotiva Lajpcig | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 10 |
| 11 | Halešer | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | : | 5 | (+2) | 9 |
| 12 | RSV Ajntraht 1949 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | : | 15 | (-4) | 6 |
| 13 | Babelsberg 03 | 7 | 1 | 2 | 4 | 9 | : | 12 | (-3) | 5 |
| 14 | Herta II | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | : | 15 | (-10) | 5 |
| 15 | Tasmanija Berlin | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | : | 20 | (-12) | 4 |
| 16 | BFC Projsen | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | : | 12 | (-7) | 3 |
| 17 | FSV 63 Lukenvalde | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | : | 18 | (-13) | 3 |
| 18 | BSG Hemi Lajpcig | 7 | 0 | 2 | 5 | 2 | : | 9 | (-7) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rot Vajs Erfurt | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 | : | 3 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Kemnicer | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | 10 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 0 | 7 | |
| 3. | Erzgebirge Aue | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 6 | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Magdeburg II | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | : | 3 | 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 5. | Cvikau | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | |
| 6. | Grajfsvalder | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 7. | VSG Altglieničke | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 6 | 5 | |
| 8. | Dinamo Berlin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | : | 0 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 4 | |
| 9. | Karl Cajs Jena | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 7 | |
| 10. | Lokomotiva Lajpcig | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 11. | Halešer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 7 | |
| 12. | RSV Ajntraht 1949 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Babelsberg 03 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 14. | Herta II | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 11 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 15. | Tasmanija Berlin | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 13 | 3 | |
| 16. | BFC Projsen | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 8 | 1 | |
| 17. | FSV 63 Lukenvalde | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | : | 13 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 18. | BSG Hemi Lajpcig | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | : | 5 | 2 | |
Zapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gitersloh 2000 | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | : | 3 | (+7) | 13 |
| 2 | Keln II | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | : | 8 | (+3) | 11 |
| 3 | Borusija MG II | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | : | 5 | (+6) | 10 |
| 4 | RV Oberhauzen | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 4 | (+5) | 10 |
| 5 | Šalke 04 II | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | : | 11 | (+2) | 9 |
| 6 | Borusija D. II | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | : | 3 | (+4) | 8 |
| 7 | Boholt | 5 | 2 | 2 | 1 | 13 | : | 11 | (+2) | 8 |
| 8 | Vestfalija Rajnern | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 6 | (+2) | 8 |
| 9 | VfB 03 Hilden | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 6 |
| 10 | Rodinghauzen | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 5 |
| 11 | Sportf. Zigen | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 5 |
| 12 | Paderborn 07 II | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | : | 11 | (-3) | 5 |
| 13 | Bohum II | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 12 | (-5) | 5 |
| 14 | Vatenšajd 09 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 4 |
| 15 | Bergiš Gladbah 09 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 12 | (-6) | 4 |
| 16 | Boner SK | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | : | 10 | (-2) | 3 |
| 17 | Sportfrojnde Lote | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 18 | Videnbrik 2000 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | : | 12 | (-6) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gitersloh 2000 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 7 | |
| 2. | Keln II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 2 | 7 | |
| 3. | Borusija MG II | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | |
| 4. | RV Oberhauzen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 2 | 9 | |
| 5. | Šalke 04 II | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 7 | 3 | |
| 6. | Borusija D. II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | : | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | |
| 7. | Boholt | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | : | 7 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Vestfalija Rajnern | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | : | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 9. | VfB 03 Hilden | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 10. | Rodinghauzen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 11. | Sportf. Zigen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 12. | Paderborn 07 II | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 13. | Bohum II | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Vatenšajd 09 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 7 | 1 | |
| 15. | Bergiš Gladbah 09 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 8 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 16. | Boner SK | 3 | 0 | 2 | 1 | 6 | : | 7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 17. | Sportfrojnde Lote | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 18. | Videnbrik 2000 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 1 | |
Jugozapad
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ofenbaher Kikers | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 2 | (+9) | 12 |
| 2 | SGV Hajlbron-Frajberg | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 1 | (+9) | 10 |
| 3 | Štutgarter Kikers | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | : | 6 | (+4) | 10 |
| 4 | Frajburg II | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 6 |
| 5 | Ajntraht Trir | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | (+2) | 6 |
| 6 | Štajnbah | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | : | 4 | (+1) | 6 |
| 7 | Homburg | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
| 8 | Frankfurt 1899 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | (+2) | 5 |
| 9 | Barokštad | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | (0) | 5 |
| 10 | Alen | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 5 |
| 11 | Sandhauzen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 4 |
| 12 | Manhajm | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 3 |
| 13 | Ajnt. Frankfurt II | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 8 | (-2) | 3 |
| 14 | Hesen Kasel | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 3 |
| 15 | Majnc 05 II | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 3 |
| 16 | Astorija Valdorf | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 17 | Ulm 1846 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | : | 8 | (-4) | 2 |
| 18 | Kajzerslautern II | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 12 | (-9) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ofenbaher Kikers | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 2 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 0 | 3 | |
| 2. | SGV Hajlbron-Frajberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 4 | |
| 3. | Štutgarter Kikers | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | |
| 4. | Frajburg II | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | |
| 5. | Ajntraht Trir | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 6. | Štajnbah | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 7. | Homburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Frankfurt 1899 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
| 9. | Barokštad | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | : | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 10. | Alen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 11. | Sandhauzen | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 12. | Manhajm | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 13. | Ajnt. Frankfurt II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 14. | Hesen Kasel | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 7 | 0 | |
| 15. | Majnc 05 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 0 | |
| 16. | Astorija Valdorf | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 17. | Ulm 1846 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 18. | Kajzerslautern II | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 7 | 1 | |
Bajern
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Buhbach | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | : | 5 | (+9) | 14 |
| 2 | Memingen | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 13 |
| 3 | DJK Vilcing | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | : | 9 | (+2) | 12 |
| 4 | Ilertisen | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 11 |
| 5 | Augsburg II | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | : | 12 | (+1) | 11 |
| 6 | Švajnfurt 05 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 11 | (+1) | 11 |
| 7 | 1860 Minhen | 5 | 2 | 3 | 0 | 11 | : | 7 | (+4) | 9 |
| 8 | Eltersdorf | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 9 | Švaben Augsburg | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 8 | (-1) | 8 |
| 10 | Unterhahing | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | (-1) | 8 |
| 11 | Ajhštat | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | : | 9 | (-2) | 8 |
| 12 | Vak. Burghauzen | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | : | 12 | (+2) | 7 |
| 13 | Bajrojt | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | : | 9 | (+1) | 7 |
| 14 | Aubštat | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | : | 10 | (0) | 5 |
| 15 | Bajern Minhen II | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | : | 6 | (-2) | 4 |
| 16 | Nirnberg II | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 4 |
| 17 | TSV 1882 Landsberg | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 3 |
| 18 | Grojter Firt II | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | : | 12 | (-6) | 3 |
| 19 | Ansbah | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | : | 15 | (-12) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Buhbach | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 3 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 2 | 7 | |
| 2. | Memingen | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | : | 2 | 9 | |
| 3. | DJK Vilcing | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | : | 7 | 6 | |
| 4. | Ilertisen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 4 | 5 | |
| 5. | Augsburg II | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 6 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | 4 | |
| 6. | Švajnfurt 05 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | : | 5 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 4 | |
| 7. | 1860 Minhen | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | 7 | |
| 8. | Eltersdorf | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 9. | Švaben Augsburg | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | |
| 10. | Unterhahing | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 11. | Ajhštat | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 6 | 2 | |
| 12. | Vak. Burghauzen | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 4 | |
| 13. | Bajrojt | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 4 | 3 | |
| 14. | Aubštat | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 15. | Bajern Minhen II | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 16. | Nirnberg II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | |
| 17. | TSV 1882 Landsberg | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | : | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 18. | Grojter Firt II | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | : | 10 | 0 | |
| 19. | Ansbah | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 6 | 0 | |
Borusija Dortmund II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | VfB 03 Hilden | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Bergiš Gladbah 09 | 3:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Keln II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Bohum II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Videnbrik 2000 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Keln II | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Šalke 04 II | 0:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Boholt | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 22.04.2026 | Velbert | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Rodinghauzen | 3:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 |
Šalke 04 II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Videnbrik 2000 | 4:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Vatenšajd 09 | 0:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Sportf. Zigen | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Boholt | 5:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Paderborn 07 II | 2:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Keln II | 5:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Boholt | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Borusija D. II | 4:0 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 26.04.2026 | Rodinghauzen | 3:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 18.04.2026 | Velbert | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | 0:4 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 08.11.2025 | 4:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2021 | 3:3 | 3+ | Nemačka 4 z | 2020/2021 | |||
| 21.11.2020 | 5:1 | 3+ | Nemačka 4 z | 2020/2021 | |||
| 26.10.2019 | 1:5 | 3+ | Nemačka 4 z | 2019/2020 | |||
| 20.05.2017 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2016/2017 | |||
| 17.12.2016 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2016/2017 | |||
| 16.03.2016 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2015/2016 | |||
| 28.10.2015 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2015/2016 | |||
| 03.03.2012 | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 10.09.2011 | 4:0 | 3+ | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 17.04.2011 | 5:1 | 3+ | Nemačka 4 z | 2010/2011 | |||
| 23.10.2010 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2010/2011 | |||
| 17.04.2009 | 4:2 | 3+ | Nemačka 4 z | 2008/2009 | |||
| 25.10.2008 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2008/2009 | |||
| 10.12.2003 | 5:0 | 3+ | Nemačka 3 s | 2003/2004 | |||
| 09.08.2003 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2003/2004 |
| Borusija Dortmund II | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 17 | 11 | 4 | 2 | 41:19 | (+22) | 60 | 2,41 | 1,12 | 3,53 | 7 | 10 | 41:59 |
| Domaćin | 9 | 5 | 3 | 1 | 22:13 | (+9) | 35 | 2,44 | 1,44 | 3,89 | 3 | 6 | 33:67 |
| Gost | 8 | 6 | 1 | 1 | 19:6 | (+13) | 25 | 2,38 | 0,75 | 3,13 | 4 | 4 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari