Ponuda po danu
Po takmičenju
Vels, Vels 1 - 1.deo
Kernarfon Taun - Nju Sents
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Amanford-Kardif MU | 5.30 | 3.80 | 1.52 | 1.97 | 1.73 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Briton Feri-Beri Taun | 3.15 | 3.50 | 1.97 | 2.22 | 1.57 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Erbas UK-Holivel Taun | 1.61 | 4.05 | 4.15 | 2.65 | 1.41 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Flint Taun Jun.-Konahs Kvej N. | 4.65 | 3.80 | 1.59 | 2.10 | 1.64 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Haverfordvest K.-Trefelin | 1.67 | 3.60 | 4.30 | 2.05 | 1.66 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 13:30 | Kambrian Junajted-Pen-i-Bon | 3.75 | 3.40 | 1.82 | 1.91 | 1.77 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 14:00 | Kernarfon Taun-Nju Sents | 6.00 | 4.30 | 1.41 | 2.25 | 1.56 | (1) |
| 31.08. (Pon) | 16:15 | Kolvin Bej FK-Landudno | 2.25 | 3.45 | 2.70 | 2.20 | 1.58 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kernarfon Taun
Nju Sents
(TNS Lansantfrejd)
- Tim Kernarfon Taun je poslednjih 5 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Vels 1 - 1.deo.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beri Taun | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | : | 6 | (+7) | 15 |
| 2 | Nju Sents | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | : | 1 | (+12) | 13 |
| 3 | Konahs Kvej N. | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | : | 3 | (+12) | 12 |
| 4 | Landudno | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 5 | (+8) | 12 |
| 5 | Kernarfon Taun | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | : | 6 | (+7) | 12 |
| 6 | Pen-i-Bon | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 11 |
| 7 | Kardif MU | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | (+4) | 9 |
| 8 | Kambrian Junajted | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 9 | Briton Feri | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 10 | Kolvin Bej FK | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 10 | (-4) | 7 |
| 11 | Erbas UK | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | : | 7 | (-2) | 6 |
| 12 | Amanford | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | : | 9 | (-5) | 2 |
| 13 | Flint Taun Jun. | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | : | 9 | (-4) | 1 |
| 14 | Trefelin | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | : | 15 | (-14) | 1 |
| 15 | Haverfordvest K. | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | : | 11 | (-11) | 0 |
| 16 | Holivel Taun | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | : | 20 | (-13) | 0 |
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-10.mesto u 1.delu - Plej of za Ligu Konferencija
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 7-10.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
7-10.mesto u 1.delu - Plej of za Ligu Konferencija
11-16.mesto u 1.delu - Plej aut
1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2.mesto u 2.delu, pobednik Kupa i pobednik Plej ofa u kojem učestvuju klubovi plasirani od 7-10.mesta - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Beri Taun | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 3 | 6 | |
| 2. | Nju Sents | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 0 | 4 | |
| 3. | Konahs Kvej N. | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | : | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 4. | Landudno | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | : | 3 | 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 3 | |
| 5. | Kernarfon Taun | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 2 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | : | 4 | 9 | |
| 6. | Pen-i-Bon | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | : | 2 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | : | 1 | 6 | |
| 7. | Kardif MU | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | : | 6 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | |
| 8. | Kambrian Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 3 | |
| 9. | Briton Feri | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 4 | |
| 10. | Kolvin Bej FK | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 10 | 1 | |
| 11. | Erbas UK | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 12. | Amanford | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 13. | Flint Taun Jun. | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 5 | 1 | |
| 14. | Trefelin | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | : | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 8 | 0 | |
| 15. | Haverfordvest K. | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
| 16. | Holivel Taun | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | : | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 9 | 0 | |
Kernarfon Taun
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Holivel Taun | 5:3 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Trefelin | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Kolvin Bej FK | 3:0 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Pen-i-Bon | 1:2 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Konahs Kvej N. | 2:1 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 16.07.2026 | Levadia Talin | 0:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 09.07.2026 | Levadia Talin | 0:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 18.04.2026 | Pen-i-Bon | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Flint Taun Jun. | 3:0 | 3+ | Vels, Kup | 2025/2026 | |||
| 03.04.2026 | Kolvin Bej FK | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2025/2026 |
Nju Sents
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Kolvin Bej FK | 5:1 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Kardif MU | 5:0 | 3+ | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Briton Feri | 1:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Haverfordvest K. | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Pen-i-Bon | 0:0 | 0-2 | Vels 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Flora | 1:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Flora | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 14.07.2026 | Sabah 2017 Baku | 1:2 | 3+ | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 07.07.2026 | Sabah 2017 Baku | 0:2 | 0-2 | Liga Šampiona | 2026/2027 | |||
| 18.04.2026 | Beri Taun | 1:0 | 0-2 | Vels 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.03.2026 | 0:4 | 3+ | Vels 1 | 2025/2026 | |||
| 20.02.2026 | 1:2 | 3+ | Vels 1 | 2025/2026 | |||
| 28.11.2025 | 0:2 | 0-2 | Vels 1 | 2025/2026 | |||
| 04.11.2025 | 0:3 | 3+ | Vels, LK | 2025/2026 | |||
| 07.10.2025 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2025/2026 | |||
| 11.03.2025 | 0:2 | 0-2 | Vels 1 | 2024/2025 | |||
| 11.02.2025 | 0:1 | 0-2 | Vels 1 | 2024/2025 | |||
| 26.12.2024 | 2:5 | 3+ | Vels 1 | 2024/2025 | |||
| 09.10.2024 | 2:1 | 3+ | Vels 1 | 2024/2025 | |||
| 05.04.2024 | 1:7 | 3+ | Vels 1 | 2023/2024 | |||
| 23.02.2024 | 1:8 | 3+ | Vels 1 | 2023/2024 | |||
| 26.12.2023 | 1:2 | 3+ | Vels 1 | 2023/2024 | |||
| 26.09.2023 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2023/2024 | |||
| 03.01.2023 | 0:1 | 0-2 | Vels 1 | 2022/2023 | |||
| 11.11.2022 | 1:2 | 3+ | Vels, Kup | 2022/2023 | |||
| 25.10.2022 | 0:3 | 3+ | Vels 1 | 2022/2023 | |||
| 23.04.2022 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2021/2022 | |||
| 01.04.2022 | 0:3 | 3+ | Vels 1 | 2021/2022 | |||
| 28.01.2022 | 0:4 | 3+ | Vels 1 | 2021/2022 | |||
| 21.08.2021 | 3:5 | 3+ | Vels 1 | 2021/2022 | |||
| 27.04.2021 | 0:0 | 0-2 | Vels 1 | 2020/2021 | |||
| 20.04.2021 | 0:2 | 0-2 | Vels 1 | 2020/2021 | |||
| 02.04.2021 | 1:4 | 3+ | Vels 1 | 2020/2021 | |||
| 27.09.2020 | 0:4 | 3+ | Vels 1 | 2020/2021 | |||
| 04.10.2019 | 1:0 | 0-2 | Vels 1 | 2019/2020 | |||
| 18.08.2019 | 0:1 | 0-2 | Vels 1 | 2019/2020 | |||
| 20.04.2019 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2018/2019 | |||
| 25.02.2019 | 0:3 | 3+ | Vels 1 | 2018/2019 | |||
| 09.11.2018 | 1:0 | 0-2 | Vels 1 | 2018/2019 | |||
| 31.08.2018 | 0:3 | 3+ | Vels 1 | 2018/2019 | |||
| 26.01.2018 | 1:3 | 3+ | Vels, Kup | 2017/2018 | |||
| 24.10.2017 | 0:2 | 0-2 | Vels, LK | 2017/2018 | |||
| 30.11.2014 | 2:3 | 3+ | Vels, Kup | 2014/2015 | |||
| 24.01.2009 | 0:5 | 3+ | Vels 1 | 2008/2009 | |||
| 12.09.2008 | 0:6 | 3+ | Vels 1 | 2008/2009 | |||
| 15.03.2008 | 0:4 | 3+ | Vels 1 | 2007/2008 | |||
| 10.11.2007 | 1:7 | 3+ | Vels 1 | 2007/2008 | |||
| 14.04.2007 | 3:1 | 3+ | Vels 1 | 2006/2007 | |||
| 08.12.2006 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2006/2007 | |||
| 14.04.2006 | 1:3 | 3+ | Vels 1 | 2005/2006 | |||
| 10.12.2005 | 1:2 | 3+ | Vels 1 | 2005/2006 | |||
| 15.01.2005 | 0:7 | 3+ | Vels 1 | 2004/2005 | |||
| 28.08.2004 | 0:5 | 3+ | Vels 1 | 2004/2005 | |||
| 13.03.2004 | 2:2 | 3+ | Vels 1 | 2003/2004 | |||
| 25.10.2003 | 1:4 | 3+ | Vels 1 | 2003/2004 | |||
| 01.02.2003 | 2:0 | 0-2 | Vels 1 | 2002/2003 | |||
| 28.09.2002 | 1:1 | 0-2 | Vels 1 | 2002/2003 | |||
| 19.03.2002 | 2:2 | 3+ | Vels 1 | 2001/2002 | |||
| 28.11.2001 | 0:1 | 0-2 | Vels 1 | 2001/2002 |
| Kernarfon Taun | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 49 | 5 | 4 | 40 | 37:145 | (-108) | 182 | 0,76 | 2,96 | 3,71 | 13 | 36 | 27:73 |
| Domaćin | 24 | 1 | 2 | 21 | 15:79 | (-64) | 94 | 0,63 | 3,29 | 3,92 | 6 | 18 | 25:75 |
| Gost | 25 | 4 | 2 | 19 | 22:66 | (-44) | 88 | 0,88 | 2,64 | 3,52 | 7 | 18 | 28:72 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari