Ponuda po danu
Po takmičenju
Bugarska, Bugarska 2
Černomorec Burgas - Ludogorec Razgrad II
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Hebar-Fratria | 2.90 | 3.10 | 2.25 | 1.70 | 1.95 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 14:00 | Čern. Burgas-Ludogorec II | 1.67 | 3.35 | 4.75 | 1.70 | 1.95 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 14:00 | Marek-Nesebar | 1.56 | 3.55 | 5.30 | 1.70 | 1.95 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 14:00 | Rilski Sportist-Sportist Svoge | 1.81 | 3.20 | 4.10 | 1.59 | 2.12 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Jantra-Pirin | 1.24 | 5.15 | 9.20 | 2.18 | 1.56 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 14:00 | CSKA SofiJa II-Spartak Pleven | 1.47 | 3.90 | 5.75 | 1.86 | 1.78 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 14:00 | Vihren-Etar V. Tarnovo | 1.81 | 3.50 | 3.65 | 2.04 | 1.64 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 16:00 | Lokomotiv GO-Dobrudža | 2.12 | 3.10 | 3.15 | 1.69 | 1.97 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Beroe-Montana | 2.25 | 3.05 | 2.95 | 1.67 | 1.99 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Černomorec Burgas
Ludogorec Razgrad II
- Ludogorec Razgrad II je bez pobede u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Bugarska 2.
- Na utakmicama tima Ludogorec Razgrad II broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Bugarska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fratria | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | : | 3 | (+5) | 13 |
| 2 | Vihren | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | : | 6 | (+5) | 12 |
| 3 | Etar V. Tarnovo | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | : | 7 | (+5) | 11 |
| 4 | CSKA SofiJa II | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | : | 6 | (+4) | 11 |
| 5 | Nesebar | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | : | 9 | (+4) | 10 |
| 6 | Montana | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | : | 8 | (+4) | 10 |
| 7 | Beroe | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | : | 6 | (+3) | 10 |
| 8 | Jantra | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 10 |
| 9 | Čern. Burgas | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | : | 4 | (+2) | 8 |
| 10 | Ludogorec II | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | : | 7 | (-2) | 8 |
| 11 | Marek | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 6 | (0) | 7 |
| 12 | Hebar | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | : | 12 | (-1) | 7 |
| 13 | Spartak Pleven | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 9 | (-3) | 7 |
| 14 | Lokomotiv GO | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 7 |
| 15 | Rilski Sportist | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
| 16 | Sportist Svoge | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | : | 4 | (-1) | 6 |
| 17 | Dobrudža | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | : | 8 | (-1) | 5 |
| 18 | Pirin | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | : | 22 | (-19) | 0 |
B timovi nemaju pravo ulaska u 1.ligu.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Fratria | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | : | 1 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 2. | Vihren | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 2 | 9 | |
| 3. | Etar V. Tarnovo | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 4 | 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 3 | |
| 4. | CSKA SofiJa II | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 2 | 7 | |
| 5. | Nesebar | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 6 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | |
| 6. | Montana | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 7 | 1 | |
| 7. | Beroe | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 1 | 9 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 8. | Jantra | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 9. | Čern. Burgas | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 3 | 5 | |
| 10. | Ludogorec II | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | |
| 11. | Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | : | 4 | 4 | |
| 12. | Hebar | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 3 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 9 | 4 | |
| 13. | Spartak Pleven | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 4 | |
| 14. | Lokomotiv GO | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | : | 5 | 3 | |
| 15. | Rilski Sportist | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | |
| 16. | Sportist Svoge | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | : | 3 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | |
| 17. | Dobrudža | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
| 18. | Pirin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | : | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 13 | 0 | |
Černomorec Burgas
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Pirin | 3:0 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Hebar | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | CSKA SofiJa II | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Vihren | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Beroe | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.07.2026 | Lokomotiv GO | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Sevlievo | 2:3 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 15.05.2026 | Sportist Svoge | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Marek | 0:3 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Etar V. Tarnovo | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2025/2026 |
Ludogorec Razgrad II
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Hebar | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.08.2026 | CSKA SofiJa II | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 18.08.2026 | Vihren | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Beroe | 0:2 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Lokomotiv GO | 2:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.07.2026 | Rilski Sportist | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.05.2026 | Spartak Pleven | 3:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 15.05.2026 | Etar V. Tarnovo | 0:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Lokomotiv GO | 3:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.05.2026 | Hebar | 2:1 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.2026 | 0:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.10.2025 | 2:4 | 3+ | Bugarska 2 | 2025/2026 | |||
| 27.04.2024 | 1:1 | 0-2 | Bugarska 2 | 2023/2024 | |||
| 23.11.2023 | 1:0 | 0-2 | Bugarska 2 | 2023/2024 |
| Černomorec Burgas | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | (-1) | 9 | 1,00 | 1,25 | 2,25 | 3 | 1 | 75:25 |
| Domaćin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | (0) | 2 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 2 | 0 | 100:0 |
| Gost | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | (-1) | 7 | 1,50 | 2,00 | 3,50 | 1 | 1 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari