Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Danubio - Sentral Espanjol
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 22:00 | Atletiko Sero-Sero Largo | 2.32 | 2.95 | 3.15 | 1.51 | 2.38 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:00 | Progreso-Huventud LP | 3.20 | 3.25 | 2.12 | 1.85 | 1.84 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Rasing Montevideo-Mont. Vonderers | 1.96 | 3.20 | 3.75 | 1.67 | 2.07 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 19:00 | Boston River-Defensor Sport. | 2.60 | 3.10 | 2.62 | 1.69 | 2.03 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Albion-Montevideo Siti Torke | 3.25 | 3.20 | 2.12 | 1.79 | 1.91 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | Danubio-Sentral Espanjol | 1.95 | 3.20 | 3.80 | 1.65 | 2.10 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 21:30 | Liverpul Mont.-Penjarol | 3.35 | 3.10 | 2.15 | 1.69 | 2.04 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 23:00 | Nasional Mont.-Dep. Maldonado | 1.82 | 3.40 | 4.05 | 1.79 | 1.92 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Danubio
Sentral Espanjol
- Sentral Espanjol je bez pobede u poslednjih 9 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montevideo Siti Torke | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 22 |
| 2 | Liverpul Mont. | 10 | 6 | 3 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 21 |
| 3 | Penjarol (-1) | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 20 |
| 4 | Nasional Mont. | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 20 |
| 5 | Dep. Maldonado | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | : | 6 | (+8) | 18 |
| 6 | Huventud LP | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 17 |
| 7 | Atletiko Sero | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 17 |
| 8 | Mont. Vonderers | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 9 | Progreso | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 13 | (-3) | 13 |
| 10 | Boston River | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 13 | (0) | 12 |
| 11 | Rasing Montevideo | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 12 | Defensor Sport. | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 19 | (-8) | 8 |
| 13 | Danubio | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 11 | (-7) | 7 |
| 14 | Albion | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 15 | Sero Largo | 10 | 0 | 5 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 5 |
| 16 | Sentral Espanjol | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
1-2.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Montevideo Siti Torke | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Liverpul Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Penjarol (-1) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 11 | |
| 4. | Nasional Mont. | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 5. | Dep. Maldonado | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Huventud LP | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | Atletiko Sero | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 11 | |
| 8. | Mont. Vonderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 9. | Progreso | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 11. | Rasing Montevideo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 12. | Defensor Sport. | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Danubio | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 4 | 2 | |
| 14. | Albion | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 15. | Sero Largo | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 16. | Sentral Espanjol | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
Danubio
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Sentral Espanjol | 6:0 | 3+ | Urugvaj Kup zd | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Montevideo Siti Torke | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 04.10.2026 | Sero Largo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Defensor Sport. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 24.09.2026 | Penjarol | 1:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Mont. Vonderers | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Huventud LP | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 05.09.2026 | Penjarol | 0:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 01.09.2026 | Montevideo Siti Torke | 0:2 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Progreso | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Sentral Espanjol
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Danubio | 0:6 | 3+ | Urugvaj Kup zd | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Nasional Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Dep. Maldonado | 0:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Liverpul Mont. | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 21.09.2026 | Montevideo Siti Torke | 1:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Orijental La Paz | 1:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 12.09.2026 | Sero Largo | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 09.09.2026 | Rasing Montevideo | 4:2 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Defensor Sport. | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.09.2026 | Huventud LP | 3:0 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | 6:0 | 3+ | Urugvaj Kup zd | 2026/2027 | |||
| 12.04.2026 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 15.09.2021 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2021 | |||
| 02.06.2021 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2021 | |||
| 04.05.2013 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 10.11.2012 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 05.06.2011 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 04.12.2010 | 4:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2010/2011 | |||
| 17.04.2010 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 05.12.2009 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2009/2010 | |||
| 30.05.2009 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 17.12.2008 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2008/2009 | |||
| 23.03.2008 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 22.09.2007 | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 03.03.2007 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2006/2007 | |||
| 03.09.2006 | 6:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2006/2007 | |||
| 13.07.2006 | 5:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2005/2006 | |||
| 02.04.2006 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2005/2006 | |||
| 28.04.2004 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2004 | |||
| 27.07.2003 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 02.03.2003 | 3:0 | 3+ | Urugvaj 1 | 2003 | |||
| 02.11.2002 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 18.08.2002 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 26.04.2002 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2002 | |||
| 29.04.2001 | 3:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2001 |
| Danubio | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 25 | 13 | 5 | 7 | 49:25 | (+24) | 74 | 1,96 | 1,00 | 2,96 | 13 | 12 | 52:48 |
| Domaćin | 11 | 7 | 2 | 2 | 24:11 | (+13) | 35 | 2,18 | 1,00 | 3,18 | 6 | 5 | 55:45 |
| Gost | 14 | 6 | 3 | 5 | 25:14 | (+11) | 39 | 1,79 | 1,00 | 2,79 | 7 | 7 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari