Ponuda po danu
Po takmičenju
Urugvaj, Urugvaj 1 (Klausura)
Progreso - Huventud Las Piedras
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10. (Pet) | 22:00 | Atletiko Sero-Sero Largo | 2.32 | 2.95 | 3.15 | 1.51 | 2.38 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 13:00 | Progreso-Huventud LP | 3.20 | 3.25 | 2.12 | 1.85 | 1.84 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 16:00 | Rasing Montevideo-Mont. Vonderers | 1.96 | 3.20 | 3.75 | 1.67 | 2.07 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 19:00 | Boston River-Defensor Sport. | 2.60 | 3.10 | 2.62 | 1.69 | 2.03 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 13:00 | Albion-Montevideo Siti Torke | 3.25 | 3.20 | 2.12 | 1.79 | 1.91 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 18:00 | Danubio-Sentral Espanjol | 1.95 | 3.20 | 3.80 | 1.65 | 2.10 | (1) |
| 18.10. (Ned) | 21:30 | Liverpul Mont.-Penjarol | 3.35 | 3.10 | 2.15 | 1.69 | 2.04 | (1) |
| 19.10. (Pon) | 23:00 | Nasional Mont.-Dep. Maldonado | 1.82 | 3.40 | 4.05 | 1.79 | 1.92 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Progreso
Huventud Las Piedras
- Huventud Las Piedras je bez poraza u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura)
- Na utakmicama tima Huventud Las Piedras broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Urugvaj 1 (Klausura).
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Montevideo Siti Torke | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | : | 10 | (+10) | 22 |
| 2 | Liverpul Mont. | 10 | 6 | 3 | 1 | 18 | : | 8 | (+10) | 21 |
| 3 | Penjarol (-1) | 10 | 6 | 3 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 20 |
| 4 | Nasional Mont. | 10 | 6 | 2 | 2 | 14 | : | 9 | (+5) | 20 |
| 5 | Dep. Maldonado | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | : | 6 | (+8) | 18 |
| 6 | Huventud LP | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 | : | 6 | (+6) | 17 |
| 7 | Atletiko Sero | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | : | 13 | (-1) | 17 |
| 8 | Mont. Vonderers | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | : | 14 | (-1) | 15 |
| 9 | Progreso | 10 | 4 | 1 | 5 | 10 | : | 13 | (-3) | 13 |
| 10 | Boston River | 10 | 3 | 3 | 4 | 13 | : | 13 | (0) | 12 |
| 11 | Rasing Montevideo | 10 | 3 | 3 | 4 | 9 | : | 10 | (-1) | 12 |
| 12 | Defensor Sport. | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | : | 19 | (-8) | 8 |
| 13 | Danubio | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 | : | 11 | (-7) | 7 |
| 14 | Albion | 10 | 2 | 0 | 8 | 10 | : | 18 | (-8) | 6 |
| 15 | Sero Largo | 10 | 0 | 5 | 5 | 6 | : | 13 | (-7) | 5 |
| 16 | Sentral Espanjol | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | : | 17 | (-12) | 5 |
1-2.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Libertadores
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
3.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (2.kolo)
4.mesto u zbirnoj tabeli - kvalifikacije za Kopa Libertadores (1.kolo)
5.-7.mesto u zbirnoj tabeli - Kopa Sudamerikana
Iz lige se ispada na osnovu tabele za opstanak.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Montevideo Siti Torke | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | : | 6 | 13 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | : | 4 | 9 | |
| 2. | Liverpul Mont. | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | : | 2 | 13 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | : | 6 | 8 | |
| 3. | Penjarol (-1) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 2 | 11 | |
| 4. | Nasional Mont. | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | : | 6 | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | : | 3 | 10 | |
| 5. | Dep. Maldonado | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 3 | 12 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 6. | Huventud LP | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | : | 2 | 8 | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | : | 4 | 9 | |
| 7. | Atletiko Sero | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | : | 8 | 11 | |
| 8. | Mont. Vonderers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | : | 6 | 8 | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 7 | |
| 9. | Progreso | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 6 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | : | 7 | 7 | |
| 10. | Boston River | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | : | 10 | 9 | |
| 11. | Rasing Montevideo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | 9 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | : | 7 | 3 | |
| 12. | Defensor Sport. | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | : | 11 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | : | 8 | 2 | |
| 13. | Danubio | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | : | 7 | 5 | 5 | 0 | 2 | 3 | 1 | : | 4 | 2 | |
| 14. | Albion | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | : | 9 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | : | 9 | 3 | |
| 15. | Sero Largo | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | : | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 16. | Sentral Espanjol | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | : | 9 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | : | 8 | 1 | |
Progreso
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Penjarol | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.10.2026 | Liverpul Mont. | 2:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.09.2026 | Rasing Montevideo | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 19.09.2026 | Boston River | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 16.09.2026 | Nasional Mont. | 0:1 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Atletiko Sero | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.09.2026 | Albion | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 03.09.2026 | Albion | 1:2 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Danubio | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | River Plata M. | 0:2 | 0-2 | Urugvaj Kup gr. | 2026 |
Huventud Las Piedras
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Rasing Montevideo | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 07.10.2026 | Plaza Kolonija | 1:0 | 0-2 | Urugvaj Kup zd | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Boston River | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 27.09.2026 | Atletiko Sero | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 20.09.2026 | Albion | 3:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 17.09.2026 | Rasing Montevideo | 3:0 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 13.09.2026 | Danubio | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 06.09.2026 | Nasional Mont. | 2:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 02.09.2026 | Sentral Espanjol | 0:3 | 3+ | Urugvaj Kup gr. | 2026 | |||
| 29.08.2026 | Dep. Maldonado | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 12.04.2026 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2026 | |||
| 19.01.2026 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj, LK | 2026 | |||
| 09.11.2025 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 29.06.2025 | 0:2 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 18.05.2025 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 1 | 2025 | |||
| 18.11.2023 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2023 | |||
| 07.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2023 | |||
| 29.04.2023 | 5:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2023 | |||
| 06.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2022 | |||
| 16.05.2022 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2022 | |||
| 16.04.2022 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 2 | 2022 | |||
| 18.09.2019 | 2:1 | 3+ | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 31.08.2019 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 24.02.2019 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2019 | |||
| 19.05.2013 | 2:4 | 3+ | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 25.11.2012 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2012/2013 | |||
| 14.04.2012 | 2:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2011/2012 | |||
| 13.11.2011 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2011/2012 | |||
| 24.04.2010 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2009/2010 | |||
| 21.11.2009 | 1:2 | 3+ | Urugvaj 2 | 2009/2010 | |||
| 23.02.2008 | 1:3 | 3+ | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 26.08.2007 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2007/2008 | |||
| 15.07.2006 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 po | 2006 | |||
| 08.07.2006 | 2:2 | 3+ | Urugvaj 2 po | 2006 | |||
| 22.04.2006 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2006 | |||
| 22.10.2005 | 0:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2005 | |||
| 25.06.2005 | 0:1 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2005 | |||
| 29.05.2004 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 2 | 2004 | |||
| 15.09.2002 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 Pl.aut | 2002 | |||
| 14.07.2002 | 1:0 | 0-2 | Urugvaj 1 Pl.aut | 2002 | |||
| 17.02.2002 | 1:1 | 0-2 | Urugvaj 1 | 2002 |
| Progreso | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 32 | 13 | 8 | 11 | 31:29 | (+2) | 60 | 0,97 | 0,91 | 1,88 | 23 | 9 | 72:28 |
| Domaćin | 15 | 8 | 2 | 5 | 12:8 | (+4) | 20 | 0,80 | 0,53 | 1,33 | 12 | 3 | 80:20 |
| Gost | 17 | 5 | 6 | 6 | 19:21 | (-2) | 40 | 1,12 | 1,24 | 2,35 | 11 | 6 | 65:35 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari