Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 2
Etoal Karuž - Vintertur
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09. (Ned) | 12:00 | Iverdon Sport-Nion | 1.41 | 4.50 | 5.55 | 2.70 | 1.37 | (1) |
| 11.09. (Pet) | 17:30 | Stad Lozana Ouši-Vil 1900 | 1.50 | 4.35 | 4.70 | 2.88 | 1.35 | (1) |
| 11.09. (Pet) | 18:15 | Etoal Karuž-Vintertur | 2.40 | 3.60 | 2.40 | 2.45 | 1.47 | (1) |
| 12.09. (Sub) | 16:00 | Arau-Krins | 1.68 | 4.00 | 3.80 | 2.80 | 1.37 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Etoal Karuž
Vintertur
- Vintertur je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Švajcarska 2
- Na utakmicama tima Etoal Karuž broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Švajcarska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stad Lozana Ouši | 7 | 5 | 2 | 0 | 13 | : | 3 | (+10) | 17 |
| 2 | Vintertur | 7 | 3 | 3 | 1 | 16 | : | 7 | (+9) | 12 |
| 3 | Iverdon Sport | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | : | 6 | (+4) | 12 |
| 4 | Arau | 7 | 3 | 2 | 2 | 11 | : | 12 | (-1) | 11 |
| 5 | Krins | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | : | 8 | (+2) | 10 |
| 6 | Etoal Karuž | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 7 | (0) | 9 |
| 7 | Ksamaks | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | (-4) | 9 |
| 8 | Vil 1900 | 7 | 1 | 3 | 3 | 10 | : | 17 | (-7) | 6 |
| 9 | Rapersvil-Jona | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | : | 16 | (-6) | 4 |
| 10 | Nion | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | : | 11 | (-7) | 2 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stad Lozana Ouši | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | : | 0 | 9 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 3 | 8 | |
| 2. | Vintertur | 4 | 2 | 2 | 0 | 12 | : | 3 | 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 4 | |
| 3. | Iverdon Sport | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 7 | |
| 4. | Arau | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 5 | 10 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 7 | 1 | |
| 5. | Krins | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | : | 4 | 4 | |
| 6. | Etoal Karuž | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | : | 3 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 4 | 2 | |
| 7. | Ksamaks | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 6 | |
| 8. | Vil 1900 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 11 | 5 | |
| 9. | Rapersvil-Jona | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 8 | 3 | |
| 10. | Nion | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | : | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
Etoal Karuž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Vil 1900 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Stad Lozana Ouši | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Rapersvil-Jona | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Nion | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Ksamaks | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Iverdon Sport | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Arau | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Belincona | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Ksamaks | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Vaduc | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 |
Vintertur
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ksamaks | 4:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.09.2026 | Nion | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 28.08.2026 | Stad Lozana Ouši | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Rapersvil-Jona | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Vil 1900 | 5:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Krins | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Iverdon Sport | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Lucern | 0:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 12.05.2026 | Grashopers | 2:3 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Lozana Sport | 2:1 | 3+ | Švajcarska 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2021 | 3:1 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2021/2022 | |||
| 21.04.2012 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2011/2012 | |||
| 27.08.2011 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2011/2012 | |||
| 20.10.2001 | 0:2 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2001/2002 | |||
| 28.07.2001 | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2001/2002 | |||
| 14.10.2000 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2000/2001 | |||
| 22.07.2000 | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2000/2001 |
| Etoal Karuž | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:8 | (-3) | 13 | 0,71 | 1,14 | 1,86 | 5 | 2 | 71:29 |
| Domaćin | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | (-2) | 10 | 1,00 | 1,50 | 2,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | (-1) | 3 | 0,33 | 0,67 | 1,00 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari