Ponuda po danu
Po takmičenju
Estonija, Estonija 1
Flora - Nome Kalju
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 14:00 | Vaprus-Nome Junajted | 2.08 | 3.70 | 2.80 | 2.65 | 1.41 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 16:00 | Flora-Nome Kalju | 2.75 | 3.45 | 2.20 | 2.18 | 1.59 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 11:30 | Paide Linameskond-Levadia Talin | 4.50 | 3.95 | 1.58 | 2.32 | 1.52 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 14:00 | Harju JK Lagri-Tameka Tartu | 2.05 | 3.65 | 2.88 | 2.50 | 1.46 | (1) |
| 08.09. (Uto) | 14:30 | Narva Trans-Flora | 3.40 | 3.80 | 1.81 | 2.50 | 1.45 | (1) |
| 08.09. (Uto) | 15:00 | Nome Kalju-Nome Junajted | 1.54 | 4.20 | 4.50 | 2.70 | 1.40 | (1) |
| 09.09. (Sre) | 16:00 | Tameka Tartu-Paide Linameskond | 3.90 | 3.85 | 1.68 | 2.45 | 1.47 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Flora
Nome Kalju
- Tim Flora je poslednjih 25 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Estonija 1.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Flora je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Estonija 1.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Levadia Talin | 24 | 18 | 5 | 1 | 64 | : | 20 | (+44) | 59 |
| 2 | Flora | 25 | 15 | 0 | 10 | 49 | : | 32 | (+17) | 45 |
| 3 | Nome Kalju | 25 | 13 | 5 | 7 | 45 | : | 22 | (+23) | 44 |
| 4 | Paide Linameskond | 24 | 12 | 6 | 6 | 40 | : | 31 | (+9) | 42 |
| 5 | Tameka Tartu | 24 | 12 | 2 | 10 | 31 | : | 35 | (-4) | 38 |
| 6 | Harju JK Lagri | 25 | 10 | 1 | 14 | 36 | : | 41 | (-5) | 31 |
| 7 | Vaprus | 24 | 8 | 4 | 12 | 33 | : | 46 | (-13) | 28 |
| 8 | Kuresare | 26 | 8 | 4 | 14 | 30 | : | 42 | (-12) | 28 |
| 9 | Nome Junajted | 25 | 8 | 1 | 16 | 42 | : | 60 | (-18) | 25 |
| 10 | Narva Trans | 26 | 5 | 2 | 19 | 19 | : | 60 | (-41) | 17 |
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Levadia Talin | 11 | 7 | 3 | 1 | 32 | : | 7 | 24 | 13 | 11 | 2 | 0 | 32 | : | 13 | 35 | |
| 2. | Flora | 13 | 7 | 0 | 6 | 28 | : | 16 | 21 | 12 | 8 | 0 | 4 | 21 | : | 16 | 24 | |
| 3. | Nome Kalju | 13 | 6 | 3 | 4 | 29 | : | 15 | 21 | 12 | 7 | 2 | 3 | 16 | : | 7 | 23 | |
| 4. | Paide Linameskond | 11 | 7 | 1 | 3 | 17 | : | 10 | 22 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 | : | 21 | 20 | |
| 5. | Tameka Tartu | 12 | 7 | 1 | 4 | 16 | : | 12 | 22 | 12 | 5 | 1 | 6 | 15 | : | 23 | 16 | |
| 6. | Harju JK Lagri | 13 | 6 | 1 | 6 | 23 | : | 19 | 19 | 12 | 4 | 0 | 8 | 13 | : | 22 | 12 | |
| 7. | Vaprus | 12 | 5 | 2 | 5 | 20 | : | 20 | 17 | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | : | 26 | 11 | |
| 8. | Kuresare | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 | : | 19 | 18 | 13 | 3 | 1 | 9 | 13 | : | 23 | 10 | |
| 9. | Nome Junajted | 13 | 4 | 0 | 9 | 26 | : | 27 | 12 | 12 | 4 | 1 | 7 | 16 | : | 33 | 13 | |
| 10. | Narva Trans | 13 | 4 | 1 | 8 | 14 | : | 22 | 13 | 13 | 1 | 1 | 11 | 5 | : | 38 | 4 | |
Flora
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tameka Tartu | 3:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 30.08.2026 | Paide Linameskond | 1:2 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 26.08.2026 | Tameka Tartu | 1:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 23.08.2026 | Vaprus | 2:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Kuresare | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 13.08.2026 | Inter Eskaldes | 0:4 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 06.08.2026 | Inter Eskaldes | 0:2 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 02.08.2026 | Harju JK Lagri | 1:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 30.07.2026 | Nju Sents | 0:1 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Nju Sents | 1:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Nome Kalju
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Levadia Talin | 2:3 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 22.08.2026 | Harju JK Lagri | 0:1 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.08.2026 | Vaprus | 3:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 08.08.2026 | Narva Trans | 2:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 02.08.2026 | Tameka Tartu | 5:1 | 3+ | Estonija 1 | 2026 | |||
| 30.07.2026 | Šelburn | 2:1 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Šelburn | 2:5 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Kuresare | 0:0 | 0-2 | Estonija 1 | 2026 | |||
| 16.07.2026 | Linfild | 2:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 09.07.2026 | Linfild | 1:0 | 0-2 | Liga Konferencija | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Flora | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 81 | 35 | 23 | 23 | 110:91 | (+19) | 201 | 1,36 | 1,12 | 2,48 | 45 | 36 | 56:44 |
| Domaćin | 42 | 19 | 14 | 9 | 54:40 | (+14) | 94 | 1,29 | 0,95 | 2,24 | 26 | 16 | 62:38 |
| Gost | 39 | 16 | 9 | 14 | 56:51 | (+5) | 107 | 1,44 | 1,31 | 2,74 | 19 | 20 | 49:51 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari