Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Gifu - Giravanc Kitakjušu
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Fukušima Junajted-Rjukju | 2.10 | 3.55 | 2.85 | 2.28 | 1.54 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Gifu-Giravanc Kitakjušu | 1.61 | 3.95 | 4.25 | 2.40 | 1.49 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Nara Klub-Koči Junajted | 1.96 | 3.50 | 3.15 | 2.08 | 1.65 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Tespa Gunma-FK Osaka | 3.55 | 3.65 | 1.81 | 2.18 | 1.59 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:30 | Macumoto Jamaga-Cvajgen Kanazava | 2.47 | 3.25 | 2.55 | 1.92 | 1.77 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 07:00 | Ehim-Reilak Šiga | 1.81 | 3.70 | 3.50 | 2.30 | 1.53 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 04:00 | Roaso Kumamoto-Renofa Jamaguči | 2.45 | 3.20 | 2.60 | 1.88 | 1.80 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Gainare Totori-Točiđi | 3.15 | 3.25 | 2.07 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Nagano Parseiro-Kamatamare Sanuki | 2.20 | 3.20 | 2.95 | 1.86 | 1.82 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Sagamihara-Kagošima Junajted | 3.20 | 3.20 | 2.07 | 1.80 | 1.88 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Gifu
Giravanc Kitakjušu
- Tim Gifu je poslednjih 12 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Japan 3.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagošima Junajted | 15 | 9 | 4 | 2 | 29 | : | 18 | (+11) | 31 |
| 2 | Nara Klub | 15 | 9 | 2 | 4 | 28 | : | 21 | (+7) | 29 |
| 3 | Gifu | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 | : | 15 | (+13) | 28 |
| 4 | Sagamihara | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 28 |
| 5 | Renofa Jamaguči | 15 | 8 | 3 | 4 | 20 | : | 12 | (+8) | 27 |
| 6 | FK Osaka | 15 | 7 | 5 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 26 |
| 7 | Ehim | 15 | 8 | 2 | 5 | 30 | : | 25 | (+5) | 26 |
| 8 | Roaso Kumamoto | 15 | 6 | 6 | 3 | 17 | : | 10 | (+7) | 24 |
| 9 | Rjukju | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 20 | (+3) | 23 |
| 10 | Nagano Parseiro | 15 | 7 | 2 | 6 | 22 | : | 20 | (+2) | 23 |
| 11 | Cvajgen Kanazava | 15 | 6 | 2 | 7 | 27 | : | 21 | (+6) | 20 |
| 12 | Giravanc Kitakjušu | 15 | 5 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | (-2) | 19 |
| 13 | Točiđi | 15 | 4 | 6 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 18 |
| 14 | Macumoto Jamaga | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | : | 17 | (-2) | 17 |
| 15 | Reilak Šiga | 15 | 5 | 2 | 8 | 19 | : | 27 | (-8) | 17 |
| 16 | Fukušima Junajted | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | : | 32 | (-5) | 15 |
| 17 | Gainare Totori | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | : | 29 | (-14) | 15 |
| 18 | Tespa Gunma | 15 | 4 | 1 | 10 | 12 | : | 29 | (-17) | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | 3 | 2 | 10 | 16 | : | 27 | (-11) | 11 |
| 20 | Koči Junajted | 15 | 2 | 3 | 10 | 10 | : | 31 | (-21) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kagošima Junajted | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 20 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 11 | |
| 2. | Nara Klub | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | : | 9 | 15 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 12 | 14 | |
| 3. | Gifu | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 5 | 15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | : | 10 | 13 | |
| 4. | Sagamihara | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 12 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | 16 | |
| 5. | Renofa Jamaguči | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 7 | 15 | |
| 6. | FK Osaka | 8 | 6 | 2 | 0 | 19 | : | 9 | 20 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 7. | Ehim | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | : | 10 | 18 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 8 | |
| 8. | Roaso Kumamoto | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 8 | 4 | 3 | 1 | 10 | : | 4 | 15 | |
| 9. | Rjukju | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | : | 9 | 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 10. | Nagano Parseiro | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | 13 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | 10 | |
| 11. | Cvajgen Kanazava | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | : | 10 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 12. | Giravanc Kitakjušu | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 9 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Točiđi | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 14. | Macumoto Jamaga | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 11 | 8 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 15. | Reilak Šiga | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 14 | 13 | |
| 16. | Fukušima Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 15 | 8 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 17 | 7 | |
| 17. | Gainare Totori | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 18 | 9 | |
| 18. | Tespa Gunma | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 9 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | : | 17 | 4 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | : | 17 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | : | 17 | 1 | |
Gifu
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Rjukju | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 31.10.2026 | FK Osaka | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Roaso Kumamoto | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Sagamihara | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | Fukušima Junajted | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 11.10.2026 | Gainare Totori | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Renofa Jamaguči | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Jokohama | 1:2 | 3+ | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Kamatamare Sanuki | 4:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Nagano Parseiro | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 |
Giravanc Kitakjušu
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Reilak Šiga | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 31.10.2026 | Renofa Jamaguči | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Nagano Parseiro | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Fukušima Junajted | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 17.10.2026 | FK Osaka | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Nara Klub | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Koči Junajted | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 29.09.2026 | Nagoja Grampus | 1:3 | 3+ | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Kagošima Junajted | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Sagamihara | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2025 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 01.03.2025 | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2025 | |||
| 21.09.2024 | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 06.05.2024 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 02.12.2023 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
| 05.03.2023 | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2023 | |||
| 20.11.2022 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2022 | |||
| 17.07.2022 | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2022 | |||
| 30.10.2016 | 1:2 | 3+ | Japan 2 | 2016 | |||
| 13.03.2016 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2016 | |||
| 13.09.2015 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2015 | |||
| 03.05.2015 | 1:2 | 3+ | Japan 2 | 2015 | |||
| 26.10.2014 | 0:2 | 0-2 | Japan 2 | 2014 | |||
| 25.05.2014 | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2014 | |||
| 21.08.2013 | 0:2 | 0-2 | Japan 2 | 2013 | |||
| 29.06.2013 | 3:1 | 3+ | Japan 2 | 2013 | |||
| 14.09.2012 | 1:2 | 3+ | Japan 2 | 2012 | |||
| 15.04.2012 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2012 | |||
| 26.10.2011 | 1:3 | 3+ | Japan 2 | 2011 | |||
| 01.10.2011 | 2:3 | 3+ | Japan 2 | 2011 | |||
| 12.09.2010 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2010 | |||
| 29.04.2010 | 1:0 | 0-2 | Japan 2 | 2010 |
| Gifu | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 22 | 8 | 2 | 12 | 21:28 | (-7) | 49 | 0,95 | 1,27 | 2,23 | 13 | 9 | 59:41 |
| Domaćin | 11 | 6 | 1 | 4 | 12:10 | (+2) | 22 | 1,09 | 0,91 | 2,00 | 7 | 4 | 64:36 |
| Gost | 11 | 2 | 1 | 8 | 9:18 | (-9) | 27 | 0,82 | 1,64 | 2,45 | 6 | 5 | 55:45 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari