Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Nagano Parseiro - Kamatamare Sanuki
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Fukušima Junajted-Rjukju | 2.10 | 3.55 | 2.85 | 2.28 | 1.54 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Gifu-Giravanc Kitakjušu | 1.61 | 3.95 | 4.25 | 2.40 | 1.49 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Nara Klub-Koči Junajted | 1.96 | 3.50 | 3.15 | 2.08 | 1.65 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:00 | Tespa Gunma-FK Osaka | 3.55 | 3.65 | 1.81 | 2.18 | 1.59 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 05:30 | Macumoto Jamaga-Cvajgen Kanazava | 2.47 | 3.25 | 2.55 | 1.92 | 1.77 | (1) |
| 07.11. (Sub) | 07:00 | Ehim-Reilak Šiga | 1.81 | 3.70 | 3.50 | 2.30 | 1.53 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 04:00 | Roaso Kumamoto-Renofa Jamaguči | 2.45 | 3.20 | 2.60 | 1.88 | 1.80 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Gainare Totori-Točiđi | 3.15 | 3.25 | 2.07 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Nagano Parseiro-Kamatamare Sanuki | 2.20 | 3.20 | 2.95 | 1.86 | 1.82 | (1) |
| 08.11. (Ned) | 05:00 | Sagamihara-Kagošima Junajted | 3.20 | 3.20 | 2.07 | 1.80 | 1.88 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Nagano Parseiro
Kamatamare Sanuki
- Tim Nagano Parseiro je poslednjih 9 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Japan 3.
- Na utakmicama tima Kamatamare Sanuki broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Japan 3.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kagošima Junajted | 15 | 9 | 4 | 2 | 29 | : | 18 | (+11) | 31 |
| 2 | Nara Klub | 15 | 9 | 2 | 4 | 28 | : | 21 | (+7) | 29 |
| 3 | Gifu | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 | : | 15 | (+13) | 28 |
| 4 | Sagamihara | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 28 |
| 5 | Renofa Jamaguči | 15 | 8 | 3 | 4 | 20 | : | 12 | (+8) | 27 |
| 6 | FK Osaka | 15 | 7 | 5 | 3 | 25 | : | 15 | (+10) | 26 |
| 7 | Ehim | 15 | 8 | 2 | 5 | 30 | : | 25 | (+5) | 26 |
| 8 | Roaso Kumamoto | 15 | 6 | 6 | 3 | 17 | : | 10 | (+7) | 24 |
| 9 | Rjukju | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | : | 20 | (+3) | 23 |
| 10 | Nagano Parseiro | 15 | 7 | 2 | 6 | 22 | : | 20 | (+2) | 23 |
| 11 | Cvajgen Kanazava | 15 | 6 | 2 | 7 | 27 | : | 21 | (+6) | 20 |
| 12 | Giravanc Kitakjušu | 15 | 5 | 4 | 6 | 21 | : | 23 | (-2) | 19 |
| 13 | Točiđi | 15 | 4 | 6 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 18 |
| 14 | Macumoto Jamaga | 15 | 4 | 5 | 6 | 15 | : | 17 | (-2) | 17 |
| 15 | Reilak Šiga | 15 | 5 | 2 | 8 | 19 | : | 27 | (-8) | 17 |
| 16 | Fukušima Junajted | 15 | 4 | 3 | 8 | 27 | : | 32 | (-5) | 15 |
| 17 | Gainare Totori | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | : | 29 | (-14) | 15 |
| 18 | Tespa Gunma | 15 | 4 | 1 | 10 | 12 | : | 29 | (-17) | 13 |
| 19 | Kamatamare Sanuki | 15 | 3 | 2 | 10 | 16 | : | 27 | (-11) | 11 |
| 20 | Koči Junajted | 15 | 2 | 3 | 10 | 10 | : | 31 | (-21) | 9 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kagošima Junajted | 8 | 6 | 2 | 0 | 17 | : | 8 | 20 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | : | 10 | 11 | |
| 2. | Nara Klub | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | : | 9 | 15 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 | : | 12 | 14 | |
| 3. | Gifu | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | : | 5 | 15 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | : | 10 | 13 | |
| 4. | Sagamihara | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 6 | 12 | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | : | 9 | 16 | |
| 5. | Renofa Jamaguči | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | : | 5 | 12 | 8 | 5 | 0 | 3 | 12 | : | 7 | 15 | |
| 6. | FK Osaka | 8 | 6 | 2 | 0 | 19 | : | 9 | 20 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | : | 6 | 6 | |
| 7. | Ehim | 7 | 6 | 0 | 1 | 21 | : | 10 | 18 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | 8 | |
| 8. | Roaso Kumamoto | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | 8 | 4 | 3 | 1 | 10 | : | 4 | 15 | |
| 9. | Rjukju | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 | : | 9 | 16 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | : | 11 | 7 | |
| 10. | Nagano Parseiro | 8 | 4 | 1 | 3 | 9 | : | 7 | 13 | 7 | 3 | 1 | 3 | 13 | : | 13 | 10 | |
| 11. | Cvajgen Kanazava | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 | : | 10 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | : | 11 | 11 | |
| 12. | Giravanc Kitakjušu | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | : | 9 | 12 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | : | 14 | 7 | |
| 13. | Točiđi | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | : | 7 | 14 | 7 | 0 | 4 | 3 | 3 | : | 9 | 4 | |
| 14. | Macumoto Jamaga | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | : | 11 | 8 | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | : | 6 | 9 | |
| 15. | Reilak Šiga | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | : | 13 | 4 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 | : | 14 | 13 | |
| 16. | Fukušima Junajted | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | : | 15 | 8 | 8 | 2 | 1 | 5 | 14 | : | 17 | 7 | |
| 17. | Gainare Totori | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 6 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | : | 18 | 9 | |
| 18. | Tespa Gunma | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | : | 12 | 9 | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | : | 17 | 4 | |
| 19. | Kamatamare Sanuki | 8 | 2 | 1 | 5 | 10 | : | 17 | 7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 20. | Koči Junajted | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 14 | 8 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | : | 17 | 1 | |
Nagano Parseiro
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Cvajgen Kanazava | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 31.10.2026 | Reilak Šiga | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 25.10.2026 | Giravanc Kitakjušu | 1:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Rjukju | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Macumoto Jamaga | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 10.10.2026 | Koči Junajted | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Nara Klub | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Fukušima Junajted | 3:4 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Gifu | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Točiđi | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 |
Kamatamare Sanuki
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Macumoto Jamaga | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 31.10.2026 | Nara Klub | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 24.10.2026 | Tespa Gunma | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 21.10.2026 | Cvajgen Kanazava | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 18.10.2026 | Roaso Kumamoto | 0:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 09.10.2026 | Sagamihara | 2:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Točiđi | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 26.09.2026 | Gifu | 3:4 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Ehim | 1:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Rjukju | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.06.2026 | 0:0 | 0-2 | Japan 2 po | 2026 | |||
| 13.10.2025 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 21.06.2025 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 24.11.2024 | 0:2 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 16.03.2024 | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 05.11.2023 | 3:2 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
| 09.04.2023 | 4:0 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
| 30.07.2022 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2022 | |||
| 27.03.2022 | 3:1 | 3+ | Japan 3 | 2022 | |||
| 03.10.2021 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2021 | |||
| 14.03.2021 | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2021 | |||
| 15.11.2020 | 2:1 | 3+ | Japan 3 | 2020 | |||
| 22.09.2020 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2020 | |||
| 27.10.2019 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2019 | |||
| 14.04.2019 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2019 | |||
| 07.12.2014 | 0:1 | 0-2 | Japan 2 pao | 2014 | |||
| 30.11.2014 | 0:0 | 0-2 | Japan 2 pao | 2014 | |||
| 15.09.2013 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2013 | |||
| 08.06.2013 | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2013 |
| Nagano Parseiro | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 19 | 10 | 7 | 2 | 21:9 | (+12) | 30 | 1,11 | 0,47 | 1,58 | 15 | 4 | 79:21 |
| Domaćin | 9 | 4 | 4 | 1 | 10:4 | (+6) | 14 | 1,11 | 0,44 | 1,56 | 7 | 2 | 78:22 |
| Gost | 10 | 6 | 3 | 1 | 11:5 | (+6) | 16 | 1,10 | 0,50 | 1,60 | 8 | 2 | 80:20 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari