Ponuda po danu
Po takmičenju
Japan, Japan 3
Macumoto Jamaga - FK Osaka
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09. (Sub) | 09:00 | Gifu-Cvajgen Kanazava | 1.84 | 3.45 | 3.60 | 1.96 | 1.74 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 09:00 | Kamatamare Sanuki-Reilak Šiga | 2.62 | 3.10 | 2.47 | 1.73 | 1.97 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 09:00 | Macumoto Jamaga-FK Osaka | 2.10 | 3.15 | 3.20 | 1.77 | 1.92 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 09:00 | Sagamihara-Nagano Parseiro | 1.66 | 3.40 | 4.65 | 1.78 | 1.91 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Ehim-Giravanc Kitakjušu | 1.64 | 3.50 | 4.65 | 1.86 | 1.82 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Gainare Totori-Renofa Jamaguči | 3.00 | 3.15 | 2.18 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Kagošima Junajted-Rjukju | 1.48 | 3.95 | 5.60 | 2.05 | 1.67 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Tespa Gunma-Fukušima Junajted | 2.15 | 3.50 | 2.75 | 2.25 | 1.55 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 10:00 | Točiđi-Koči Junajted | 1.82 | 3.15 | 4.10 | 1.62 | 2.12 | (1) |
| 06.09. (Ned) | 09:00 | Roaso Kumamoto-Nara Klub | 2.08 | 3.30 | 3.05 | 2.00 | 1.71 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Macumoto Jamaga
FK Osaka
- FK Osaka je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Japan 3
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gifu | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | : | 1 | (+13) | 10 |
| 2 | Ehim | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | : | 3 | (+8) | 10 |
| 3 | Kagošima Junajted | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
| 4 | Sagamihara | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 4 | (+3) | 7 |
| 5 | Gainare Totori | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 6 | (-2) | 7 |
| 6 | FK Osaka | 4 | 1 | 3 | 0 | 7 | : | 5 | (+2) | 6 |
| 7 | Nagano Parseiro | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 6 | (-1) | 6 |
| 8 | Reilak Šiga | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 6 |
| 9 | Roaso Kumamoto | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | : | 1 | (+1) | 5 |
| 10 | Točiđi | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | : | 8 | (-2) | 5 |
| 11 | Rjukju | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | (0) | 4 |
| 12 | Kamatamare Sanuki | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | : | 7 | (-1) | 4 |
| 13 | Renofa Jamaguči | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 4 | (-2) | 4 |
| 14 | Nara Klub | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | : | 10 | (-3) | 4 |
| 15 | Koči Junajted | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | : | 10 | (-8) | 4 |
| 16 | Giravanc Kitakjušu | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | : | 3 | (0) | 3 |
| 17 | Macumoto Jamaga | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | : | 6 | (-1) | 3 |
| 18 | Cvajgen Kanazava | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 9 | (-2) | 3 |
| 19 | Tespa Gunma | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | : | 9 | (-4) | 3 |
| 20 | Fukušima Junajted | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | (-3) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Gifu | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | |
| 2. | Ehim | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Kagošima Junajted | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | : | 4 | 6 | |
| 4. | Sagamihara | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 3 | |
| 5. | Gainare Totori | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 4 | 3 | |
| 6. | FK Osaka | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 7. | Nagano Parseiro | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | |
| 8. | Reilak Šiga | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | : | 4 | 6 | |
| 9. | Roaso Kumamoto | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | |
| 10. | Točiđi | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | : | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 4 | 1 | |
| 11. | Rjukju | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 1 | |
| 12. | Kamatamare Sanuki | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | : | 3 | 4 | |
| 13. | Renofa Jamaguči | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | : | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 14. | Nara Klub | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 15. | Koči Junajted | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | : | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | : | 7 | 0 | |
| 16. | Giravanc Kitakjušu | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | : | 2 | 1 | |
| 17. | Macumoto Jamaga | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | : | 5 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 18. | Cvajgen Kanazava | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 0 | |
| 19. | Tespa Gunma | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | : | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 20. | Fukušima Junajted | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 6 | 0 | |
Macumoto Jamaga
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Giravanc Kitakjušu | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Ehim | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Reilak Šiga | 2:3 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Koči Junajted | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 06.06.2026 | Nara Klub | 0:2 | 0-2 | Japan 2 po | 2026 | |||
| 31.05.2026 | Montedio Jam. | 1:1 | 0-2 | Japan 2 po | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Fukušima Junajted | 3:3 | 3+ | Japan 2 | 2026 | |||
| 17.05.2026 | Ivaki | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2026 | |||
| 10.05.2026 | Fudžieda MYFC | 0:0 | 0-2 | Japan 2 | 2026 | |||
| 06.05.2026 | Gifu | 3:0 | 3+ | Japan 2 | 2026 |
FK Osaka
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Ventforet Kofu | 3:0 | 3+ | Japan, LK | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Renofa Jamaguči | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Rjukju | 2:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Nagano Parseiro | 4:2 | 3+ | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Gainare Totori | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2026/2027 | |||
| 06.06.2026 | Džubilo Ivata | 1:1 | 0-2 | Japan 2 po | 2026 | |||
| 30.05.2026 | Reilak Šiga | 0:0 | 0-2 | Japan 2 po | 2026 | |||
| 24.05.2026 | Kamatamare Sanuki | 2:2 | 3+ | Japan 2 | 2026 | |||
| 17.05.2026 | Cvajgen Kanazava | 1:1 | 0-2 | Japan 2 | 2026 | |||
| 09.05.2026 | Imabari | 1:2 | 3+ | Japan 2 | 2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | 1:1 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 07.05.2025 | 0:1 | 0-2 | Japan 3 | 2025 | |||
| 14.07.2024 | 2:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 23.03.2024 | 0:0 | 0-2 | Japan 3 | 2024 | |||
| 03.09.2023 | 1:3 | 3+ | Japan 3 | 2023 | |||
| 03.05.2023 | 1:0 | 0-2 | Japan 3 | 2023 |
| Macumoto Jamaga | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | (0) | 10 | 0,83 | 0,83 | 1,67 | 5 | 1 | 83:17 |
| Domaćin | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | (+3) | 5 | 1,33 | 0,33 | 1,67 | 3 | 0 | 100:0 |
| Gost | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:4 | (-3) | 5 | 0,33 | 1,33 | 1,67 | 2 | 1 | 67:33 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari