Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Rot Vajs Esen - Fortuna Keln
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Hanza-Mepen 1912 | 1.44 | 4.80 | 5.95 | 2.90 | 1.36 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Havelse-Vircburger Kikers | 2.90 | 3.65 | 2.20 | 2.35 | 1.54 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Rot Vajs Esen-Fortuna Keln | 1.47 | 4.50 | 5.90 | 2.50 | 1.48 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Sarbriken-Duizburg | 2.50 | 3.65 | 2.50 | 2.28 | 1.57 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Štutgart II-1899 Hofenhajm II | 2.75 | 4.00 | 2.20 | 3.15 | 1.32 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Projsen Minster-Fortuna 95 | 2.88 | 3.45 | 2.30 | 2.12 | 1.66 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Valdhof 07-Ingolštat 04 | 1.93 | 3.90 | 3.35 | 2.70 | 1.42 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Vehen Vizbaden-Alemanija Ahen | 2.28 | 3.55 | 2.85 | 2.20 | 1.60 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Verl-Jan Regenzburg | 2.18 | 3.90 | 2.80 | 3.00 | 1.35 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Viktorija Keln-Sonenhof Grosaspah | 1.57 | 4.45 | 4.75 | 2.90 | 1.37 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 17:00 | Fortuna Keln-Štutgart II | 2.15 | 3.55 | 2.75 | 2.32 | 1.52 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Alemanija Ahen-Hanza | 2.32 | 3.65 | 2.50 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Fortuna 95-Sarbriken | 2.05 | 3.50 | 3.00 | 2.18 | 1.60 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Ingolštat 04-Rot Vajs Esen | 2.95 | 3.70 | 1.99 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Jan Regenzburg-Vehen Vizbaden | 2.18 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.47 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Sonenhof Grosaspah-Projsen Minster | 2.18 | 3.45 | 2.75 | 2.15 | 1.61 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 14:30 | Vircburger Kikers-Valdhof 07 | 2.70 | 3.45 | 2.22 | 2.20 | 1.58 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Rot Vajs Esen
Fortuna Keln
- Rot Vajs Esen je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Nemačka 3
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duizburg | 8 | 7 | 0 | 1 | 22 | : | 9 | (+13) | 21 |
| 2 | Viktorija Keln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | : | 11 | (+13) | 18 |
| 3 | Rot Vajs Esen | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | : | 12 | (+4) | 15 |
| 4 | Hanza | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | : | 15 | (+2) | 15 |
| 5 | Sarbriken | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | : | 12 | (+7) | 14 |
| 6 | 1899 Hofenhajm II | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 13 |
| 7 | Valdhof 07 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 13 |
| 8 | Projsen Minster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | : | 16 | (-1) | 12 |
| 9 | Alemanija Ahen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 11 |
| 10 | Fortuna 95 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 11 |
| 11 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 15 | (-3) | 11 |
| 12 | Fortuna Keln | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 10 |
| 13 | Jan Regenzburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 8 |
| 14 | Štutgart II | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 8 |
| 15 | Ingolštat 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 8 |
| 16 | Vehen Vizbaden | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 8 |
| 17 | Sonenhof Grosaspah | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | (-7) | 8 |
| 18 | Vircburger Kikers | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | : | 17 | (-6) | 7 |
| 19 | Mepen 1912 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | : | 16 | (-7) | 7 |
| 20 | Havelse | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 | : | 20 | (-10) | 4 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Duizburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 3 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 6 | 9 | |
| 2. | Viktorija Keln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | : | 6 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Rot Vajs Esen | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 4. | Hanza | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 6 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 9 | 10 | |
| 5. | Sarbriken | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 6. | 1899 Hofenhajm II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Valdhof 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 7 | |
| 8. | Projsen Minster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 8 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 9. | Alemanija Ahen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 11 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 10. | Fortuna 95 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 11. | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | 5 | |
| 12. | Fortuna Keln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Jan Regenzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | : | 12 | 5 | |
| 14. | Štutgart II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | |
| 15. | Ingolštat 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 16. | Vehen Vizbaden | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 7 | |
| 17. | Sonenhof Grosaspah | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 18. | Vircburger Kikers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 13 | 1 | |
| 19. | Mepen 1912 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 20. | Havelse | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 10 | 0 | |
Rot Vajs Esen
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Projsen Minster | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Hanza | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Valdhof 07 | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Vircburger Kikers | 6:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Viktorija Keln | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Vehen Vizbaden | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sent Pauli 1910 | 2:0 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Havelse | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Sarbriken | 2:5 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 26.05.2026 | Grojter Firt | 0:2 | 0-2 | Nemačka 2 pao | 2025/2026 |
Fortuna Keln
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Sarbriken | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 25.09.2026 | Havelse | 3:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Vehen Vizbaden | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | 1899 Hofenhajm II | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Fortuna 95 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Verl | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Alemanija Ahen | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Sonenhof Grosaspah | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Sportfrojnde Lote | 2:2 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 | |||
| 09.05.2026 | Sportf. Zigen | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2022 | 3:3 | 3+ | Nemačka 4 z | 2021/2022 | |||
| 29.08.2021 | 2:1 | 3+ | Nemačka 4 z | 2021/2022 | |||
| 07.03.2021 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2020/2021 | |||
| 10.10.2020 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2020/2021 | |||
| 11.10.2019 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2019/2020 | |||
| 30.03.2014 | 1:2 | 3+ | Nemačka 4 z | 2013/2014 | |||
| 02.10.2013 | 0:4 | 3+ | Nemačka 4 z | 2013/2014 | |||
| 26.03.2013 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2012/2013 | |||
| 25.08.2012 | 1:3 | 3+ | Nemačka 4 z | 2012/2013 | |||
| 19.05.2012 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 16.12.2011 | 2:4 | 3+ | Nemačka 4 z | 2011/2012 | |||
| 01.05.2002 | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2001/2002 | |||
| 27.10.2001 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2001/2002 | |||
| 10.02.2001 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 s | 2000/2001 | |||
| 19.08.2000 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 s | 2000/2001 |
| Rot Vajs Esen | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 15 | 4 | 4 | 7 | 17:24 | (-7) | 41 | 1,13 | 1,60 | 2,73 | 8 | 7 | 53:47 |
| Domaćin | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:9 | (-2) | 16 | 0,88 | 1,13 | 2,00 | 6 | 2 | 75:25 |
| Gost | 7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | (-5) | 25 | 1,43 | 2,14 | 3,57 | 2 | 5 | 29:71 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari