Ponuda po danu
Po takmičenju
Nemačka, Nemačka 3
Sarbriken - Duizburg
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Hanza-Mepen 1912 | 1.44 | 4.80 | 5.95 | 2.90 | 1.36 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Havelse-Vircburger Kikers | 2.90 | 3.65 | 2.20 | 2.35 | 1.54 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Rot Vajs Esen-Fortuna Keln | 1.47 | 4.50 | 5.90 | 2.50 | 1.48 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Sarbriken-Duizburg | 2.50 | 3.65 | 2.50 | 2.28 | 1.57 | (1) |
| 13.10. (Uto) | 17:00 | Štutgart II-1899 Hofenhajm II | 2.75 | 4.00 | 2.20 | 3.15 | 1.32 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Projsen Minster-Fortuna 95 | 2.88 | 3.45 | 2.30 | 2.12 | 1.66 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Valdhof 07-Ingolštat 04 | 1.93 | 3.90 | 3.35 | 2.70 | 1.42 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Vehen Vizbaden-Alemanija Ahen | 2.28 | 3.55 | 2.85 | 2.20 | 1.60 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Verl-Jan Regenzburg | 2.18 | 3.90 | 2.80 | 3.00 | 1.35 | (1) |
| 14.10. (Sre) | 17:00 | Viktorija Keln-Sonenhof Grosaspah | 1.57 | 4.45 | 4.75 | 2.90 | 1.37 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 17:00 | Fortuna Keln-Štutgart II | 2.15 | 3.55 | 2.75 | 2.32 | 1.52 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Alemanija Ahen-Hanza | 2.32 | 3.65 | 2.50 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Fortuna 95-Sarbriken | 2.05 | 3.50 | 3.00 | 2.18 | 1.60 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Ingolštat 04-Rot Vajs Esen | 2.95 | 3.70 | 1.99 | 2.55 | 1.44 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Jan Regenzburg-Vehen Vizbaden | 2.18 | 3.60 | 2.65 | 2.47 | 1.47 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 12:00 | Sonenhof Grosaspah-Projsen Minster | 2.18 | 3.45 | 2.75 | 2.15 | 1.61 | (1) |
| 17.10. (Sub) | 14:30 | Vircburger Kikers-Valdhof 07 | 2.70 | 3.45 | 2.22 | 2.20 | 1.58 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Sarbriken
Duizburg
- Tim Duizburg je poslednjih 8 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Nemačka 3.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Duizburg je bio preko 3 u poslednjih 8 mečeva u takmičenju Nemačka 3.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Duizburg | 8 | 7 | 0 | 1 | 22 | : | 9 | (+13) | 21 |
| 2 | Viktorija Keln | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | : | 11 | (+13) | 18 |
| 3 | Rot Vajs Esen | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 | : | 12 | (+4) | 15 |
| 4 | Hanza | 8 | 4 | 3 | 1 | 17 | : | 15 | (+2) | 15 |
| 5 | Sarbriken | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | : | 12 | (+7) | 14 |
| 6 | 1899 Hofenhajm II | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 13 |
| 7 | Valdhof 07 | 8 | 4 | 1 | 3 | 16 | : | 11 | (+5) | 13 |
| 8 | Projsen Minster | 8 | 3 | 3 | 2 | 15 | : | 16 | (-1) | 12 |
| 9 | Alemanija Ahen | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | : | 13 | (0) | 11 |
| 10 | Fortuna 95 | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | : | 9 | (-1) | 11 |
| 11 | Verl | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | : | 15 | (-3) | 11 |
| 12 | Fortuna Keln | 8 | 2 | 4 | 2 | 8 | : | 8 | (0) | 10 |
| 13 | Jan Regenzburg | 8 | 2 | 2 | 4 | 18 | : | 17 | (+1) | 8 |
| 14 | Štutgart II | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | : | 16 | (-3) | 8 |
| 15 | Ingolštat 04 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 8 |
| 16 | Vehen Vizbaden | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | : | 15 | (-6) | 8 |
| 17 | Sonenhof Grosaspah | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | (-7) | 8 |
| 18 | Vircburger Kikers | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | : | 17 | (-6) | 7 |
| 19 | Mepen 1912 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 | : | 16 | (-7) | 7 |
| 20 | Havelse | 8 | 1 | 1 | 6 | 10 | : | 20 | (-10) | 4 |
B timovi nemaju pravo ulaska u viši rang.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Duizburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | : | 3 | 12 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 6 | 9 | |
| 2. | Viktorija Keln | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | : | 6 | 9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | : | 5 | 9 | |
| 3. | Rot Vajs Esen | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | : | 3 | 10 | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | : | 9 | 5 | |
| 4. | Hanza | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | : | 6 | 5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | : | 9 | 10 | |
| 5. | Sarbriken | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | : | 8 | 6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 10 | : | 4 | 8 | |
| 6. | 1899 Hofenhajm II | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | : | 6 | 7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 5 | 6 | |
| 7. | Valdhof 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | : | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 | : | 7 | 7 | |
| 8. | Projsen Minster | 4 | 1 | 3 | 0 | 9 | : | 8 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 8 | 6 | |
| 9. | Alemanija Ahen | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | : | 11 | 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 10. | Fortuna 95 | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | : | 4 | 4 | |
| 11. | Verl | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 6 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | : | 7 | 5 | |
| 12. | Fortuna Keln | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | : | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 5 | 7 | |
| 13. | Jan Regenzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 | : | 5 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | 11 | : | 12 | 5 | |
| 14. | Štutgart II | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | : | 8 | 1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | : | 8 | 7 | |
| 15. | Ingolštat 04 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 11 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | : | 4 | 7 | |
| 16. | Vehen Vizbaden | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | : | 8 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | : | 7 | 7 | |
| 17. | Sonenhof Grosaspah | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | : | 8 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | : | 6 | 1 | |
| 18. | Vircburger Kikers | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | : | 4 | 6 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | : | 13 | 1 | |
| 19. | Mepen 1912 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | : | 6 | 3 | |
| 20. | Havelse | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | : | 10 | 4 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | : | 10 | 0 | |
Sarbriken
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Fortuna Keln | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Sonenhof Grosaspah | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.09.2026 | Projsen Minster | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Ingolštat 04 | 0:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Mepen 1912 | 6:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Hanza | 2:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Herta | 1:1 | 0-2 | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Jan Regenzburg | 1:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Rot Vajs Esen | 5:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Hanza | 3:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Duizburg
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | 1899 Hofenhajm II | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Vehen Vizbaden | 4:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 15.09.2026 | Havelse | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 12.09.2026 | Fortuna 95 | 1:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Jan Regenzburg | 2:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 29.08.2026 | Vircburger Kikers | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | 07 Elversberg | 1:3 | 3+ | Nemačka, Kup | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Verl | 4:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 08.08.2026 | Mepen 1912 | 3:0 | 3+ | Nemačka 3 | 2026/2027 | |||
| 16.05.2026 | Viktorija Keln | 1:1 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | 2:4 | 3+ | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 30.09.2025 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2025/2026 | |||
| 16.03.2024 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
| 29.11.2023 | 0:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2023/2024 | |||
| 21.05.2023 | 2:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2022/2023 | |||
| 14.01.2023 | 2:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2022/2023 | |||
| 23.01.2022 | 4:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2021/2022 | |||
| 14.08.2021 | 2:0 | 0-2 | Nemačka 3 | 2021/2022 | |||
| 03.03.2021 | 4:1 | 3+ | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 04.11.2020 | 3:2 | 3+ | Nemačka 3 | 2020/2021 | |||
| 29.03.2014 | 0:2 | 0-2 | Nemačka 3 | 2013/2014 | |||
| 19.10.2013 | 3:3 | 3+ | Nemačka 3 | 2013/2014 | |||
| 30.01.2005 | 4:1 | 3+ | Nemačka 2 | 2004/2005 | |||
| 13.08.2004 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2004/2005 | |||
| 17.02.2002 | 0:5 | 3+ | Nemačka 2 | 2001/2002 | |||
| 14.09.2001 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2001/2002 | |||
| 13.05.2001 | 1:0 | 0-2 | Nemačka 2 | 2000/2001 | |||
| 08.12.2000 | 1:2 | 3+ | Nemačka 2 | 2000/2001 |
| Sarbriken | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 18 | 7 | 4 | 7 | 30:32 | (-2) | 62 | 1,67 | 1,78 | 3,44 | 7 | 11 | 39:61 |
| Domaćin | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:7 | (+7) | 21 | 1,56 | 0,78 | 2,33 | 6 | 3 | 67:33 |
| Gost | 9 | 2 | 2 | 5 | 16:25 | (-9) | 41 | 1,78 | 2,78 | 4,56 | 1 | 8 | 11:89 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari