Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Slovačka 1 - 1.deo

Slovan Bratislava - AS Trenčin

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
07.11. (Sub) 14:30 Dukla B. Bistrica-Spartak Trnava 3.70 3.45 1.81 2.03 1.69 (1)
07.11. (Sub) 14:30 Skalica-MŠK Žilina 3.20 3.60 1.93 2.25 1.56 (1)
07.11. (Sub) 14:30 Slovan Bratislava-AS Trenčin 1.19 5.90 9.95 3.00 1.33 (1)
07.11. (Sub) 17:00 DAC 1904-Košice 1.56 4.50 4.10 3.25 1.28 (1)
08.11. (Ned) 14:30 Podbrezova-MFK Ružomberok 1.77 3.85 3.55 2.62 1.42 (1)
08.11. (Ned) 17:00 Komarno-Zemplin Mihalovce 1.67 3.75 4.10 2.22 1.57 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Slovan Bratislava

 

AS Trenčin

  (Ozeta Dukla Trenčin, Laugaricio Trenčin)
  • Slovan Bratislava je bez poraza u poslednjih 7 mečeva u takmičenju Slovačka 1 - 1.deo
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Prosečne kvote 1.19 5.90 9.95 3.00 1.33
Prosečne kvote 1.19 5.90 9.95 3.00 1.33

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 DAC 1904 13 11 2 0 39 : 7 (+32) 35
2 Slovan Bratislava 13 8 3 2 30 : 13 (+17) 27
3 MŠK Žilina 13 7 4 2 33 : 25 (+8) 25
4 Spartak Trnava 13 6 4 3 26 : 17 (+9) 22
5 Košice 13 4 6 3 30 : 23 (+7) 18
6 Podbrezova 13 5 2 6 19 : 23 (-4) 17
7 Zemplin Mihalovce 13 4 2 7 12 : 23 (-11) 14
8 Dukla B. Bistrica 13 4 2 7 13 : 25 (-12) 14
9 MFK Ružomberok 13 3 3 7 12 : 25 (-13) 12
10 Komarno 13 1 7 5 11 : 17 (-6) 10
11 Skalica 13 2 4 7 13 : 24 (-11) 10
12 AS Trenčin 13 2 3 8 12 : 28 (-16) 9
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut

1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. DAC 1904 5 4 1 0 16 : 2 13 8 7 1 0 23 : 5 22
2. Slovan Bratislava 5 2 2 1 14 : 7 8 8 6 1 1 16 : 6 19
3. MŠK Žilina 7 4 1 2 18 : 14 13 6 3 3 0 15 : 11 12
4. Spartak Trnava 7 3 1 3 13 : 11 10 6 3 3 0 13 : 6 12
5. Košice 7 2 3 2 12 : 9 9 6 2 3 1 18 : 14 9
6. Podbrezova 6 2 2 2 9 : 9 8 7 3 0 4 10 : 14 9
7. Zemplin Mihalovce 8 3 2 3 9 : 11 11 5 1 0 4 3 : 12 3
8. Dukla B. Bistrica 6 2 1 3 9 : 14 7 7 2 1 4 4 : 11 7
9. MFK Ružomberok 7 2 3 2 9 : 9 9 6 1 0 5 3 : 16 3
10. Komarno 6 0 2 4 2 : 8 2 7 1 5 1 9 : 9 8
11. Skalica 7 1 2 4 7 : 16 5 6 1 2 3 6 : 8 5
12. AS Trenčin 7 1 1 5 4 : 18 4 6 1 2 3 8 : 10 5

Slovan Bratislava

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.10.2026 Podbrezova 2:1 3+ Slovačka 1 2026/2027
28.10.2026 AS Trenčin 2:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
24.10.2026 Dukla B. Bistrica 2:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
20.10.2026 Roma 0:4 3+ Liga Šampiona 2026/2027
17.10.2026 Spartak Trnava 3:0 3+ Slovačka 1 2026/2027
14.10.2026 Štutgart 0:3 3+ Liga Šampiona 2026/2027
10.10.2026 Skalica 1:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027
19.09.2026 Komarno 2:1 3+ Slovačka 1 2026/2027
13.09.2026 MŠK Žilina 3:3 3+ Slovačka 1 2026/2027
09.09.2026 Pari Sen Žermen 1:6 3+ Liga Šampiona 2026/2027

AS Trenčin

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.10.2026 Košice 0:5 3+ Slovačka 1 2026/2027
28.10.2026 Slovan Bratislava 0:2 0-2 Slovačka 1 2026/2027
25.10.2026 Komarno 0:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
17.10.2026 Skalica 2:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
14.10.2026 Lokomotiva Košice 1:0 0-2 Slovačka, Kup 2026/2027
10.10.2026 Dukla B. Bistrica 0:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027
19.09.2026 MŠK Žilina 1:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
12.09.2026 DAC 1904 1:4 3+ Slovačka 1 2026/2027
05.09.2026 Zemplin Mihalovce 1:3 3+ Slovačka 1 2026/2027
29.08.2026 MFK Ružomberok 2:1 3+ Slovačka 1 2026/2027

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
28.10.2026 2:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
14.02.2026 0:2 0-2 Slovačka 1 2025/2026
27.09.2025 2:1 3+ Slovačka 1 2025/2026
22.02.2025 1:1 0-2 Slovačka 1 2024/2025
04.02.2025 3:1 3+ Slovačka, Kup 2024/2025
05.10.2024 1:1 0-2 Slovačka 1 2024/2025
25.02.2024 2:0 0-2 Slovačka 1 2023/2024
08.10.2023 2:0 0-2 Slovačka 1 2023/2024
09.10.2022 0:4 3+ Slovačka 1 2022/2023
23.07.2022 4:0 3+ Slovačka 1 2022/2023
19.04.2022 2:1 3+ Slovačka, Kup 2021/2022
07.04.2022 0:0 0-2 Slovačka, Kup 2021/2022
31.10.2021 3:2 3+ Slovačka 1 2021/2022
31.07.2021 2:0 0-2 Slovačka 1 2021/2022
22.05.2021 2:1 3+ Slovačka 1 2020/2021
14.03.2021 6:2 3+ Slovačka 1 2020/2021
05.12.2020 2:0 0-2 Slovačka 1 2020/2021
31.08.2020 2:1 3+ Slovačka 1 2020/2021
04.03.2020 2:2 3+ Slovačka, Kup 2019/2020
22.02.2020 2:0 0-2 Slovačka 1 2019/2020
22.09.2019 4:2 3+ Slovačka 1 2019/2020
01.12.2018 3:0 3+ Slovačka 1 2018/2019
26.08.2018 3:3 3+ Slovačka 1 2018/2019
22.04.2018 3:1 3+ Slovačka 1 2017/2018
14.04.2018 1:3 3+ Slovačka 1 2017/2018
02.12.2017 1:1 0-2 Slovačka 1 2017/2018
09.09.2017 2:2 3+ Slovačka 1 2017/2018
19.05.2017 2:3 3+ Slovačka 1 2016/2017
08.03.2017 3:1 3+ Slovačka, Kup 2016/2017
25.02.2017 4:3 3+ Slovačka 1 2016/2017
24.09.2016 1:2 3+ Slovačka 1 2016/2017
08.05.2016 0:4 3+ Slovačka 1 2015/2016
29.04.2016 1:3 3+ Slovačka, Kup 2015/2016
27.02.2016 2:0 0-2 Slovačka 1 2015/2016
20.09.2015 0:0 0-2 Slovačka 1 2015/2016
05.04.2015 1:3 3+ Slovačka 1 2014/2015
18.03.2015 1:2 3+ Slovačka, Kup 2014/2015
05.10.2014 0:4 3+ Slovačka 1 2014/2015
24.09.2014 0:2 0-2 Slovačka 1 2014/2015
05.04.2014 1:0 0-2 Slovačka 1 2013/2014
18.10.2013 0:3 3+ Slovačka 1 2013/2014
28.07.2013 2:4 3+ Slovačka 1 2013/2014
05.05.2013 1:4 3+ Slovačka 1 2012/2013
24.11.2012 3:1 3+ Slovačka 1 2012/2013
25.08.2012 2:2 3+ Slovačka 1 2012/2013
20.06.2012 2:0 0-2 Prijateljski 2012
24.03.2012 2:2 3+ Slovačka 1 2011/2012
26.10.2011 1:1 0-2 Slovačka, Kup 2011/2012
15.10.2011 2:2 3+ Slovačka 1 2011/2012
15.07.2011 3:1 3+ Slovačka 1 2011/2012
19.10.2010 1:1 0-2 Slovačka, Kup 2010/2011
26.04.2008 3:0 3+ Slovačka 1 2007/2008
12.11.2007 2:1 3+ Slovačka 1 2007/2008
11.08.2007 2:1 3+ Slovačka 1 2007/2008
23.09.2006 2:1 3+ Slovačka 1 2006/2007
15.07.2006 2:1 3+ Slovačka 1 2006/2007
06.10.2004 0:0 0-2 Slovačka, Kup 2004/2005
11.05.2004 0:1 0-2 Slovačka 1 2003/2004
06.03.2004 2:0 0-2 Slovačka 1 2003/2004
05.10.2003 1:2 3+ Slovačka 1 2003/2004
26.07.2003 1:3 3+ Slovačka 1 2003/2004
11.05.2003 2:0 0-2 Slovačka 1 2002/2003
12.03.2003 1:0 0-2 Slovačka 1 2002/2003
05.10.2002 2:0 0-2 Slovačka 1 2002/2003
27.07.2002 2:0 0-2 Slovačka 1 2002/2003
01.06.2002 0:1 0-2 Slovačka 1 2001/2002
06.04.2002 0:1 0-2 Slovačka 1 2001/2002
10.11.2001 2:0 0-2 Slovačka 1 2001/2002
26.08.2001 0:2 0-2 Slovačka 1 2001/2002
12.05.2001 2:3 3+ Slovačka 1 2000/2001
16.03.2001 2:1 3+ Slovačka 1 2000/2001
21.10.2000 5:0 3+ Slovačka 1 2000/2001
04.08.2000 3:0 3+ Slovačka 1 2000/2001
Slovan Bratislava
Ukupno 73 38 14 21 128:97 (+31) 225 1,75 1,33 3,08 29 44 40:60
Domaćin 36 21 5 10 66:45 (+21) 111 1,83 1,25 3,08 15 21 42:58
Gost 37 17 9 11 62:52 (+10) 114 1,68 1,41 3,08 14 23 38:62

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno