Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Slovačka, Slovačka 1 - 1.deo

Železarne Podbrezova - MFK Ružomberok

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
07.11. (Sub) 14:30 Dukla B. Bistrica-Spartak Trnava 3.70 3.45 1.81 2.03 1.69 (1)
07.11. (Sub) 14:30 Skalica-MŠK Žilina 3.20 3.60 1.93 2.25 1.56 (1)
07.11. (Sub) 14:30 Slovan Bratislava-AS Trenčin 1.19 5.90 9.95 3.00 1.33 (1)
07.11. (Sub) 17:00 DAC 1904-Košice 1.56 4.50 4.10 3.25 1.28 (1)
08.11. (Ned) 14:30 Podbrezova-MFK Ružomberok 1.77 3.85 3.55 2.62 1.42 (1)
08.11. (Ned) 17:00 Komarno-Zemplin Mihalovce 1.67 3.75 4.10 2.22 1.57 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!

Železarne Podbrezova

  (Šport Podbrezova)

MFK Ružomberok

 
  • Tim MFK Ružomberok je poslednjih 3 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Slovačka 1 - 1.deo.
Kladionica 1 X 2 0-2 3+
Prosečne kvote 1.77 3.85 3.55 2.62 1.42
Prosečne kvote 1.77 3.85 3.55 2.62 1.42

Napomene: Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na ime kladionice da posetiš njen sajt!



Ukupno O P N P D : P GR B
1 DAC 1904 13 11 2 0 39 : 7 (+32) 35
2 Slovan Bratislava 13 8 3 2 30 : 13 (+17) 27
3 MŠK Žilina 13 7 4 2 33 : 25 (+8) 25
4 Spartak Trnava 13 6 4 3 26 : 17 (+9) 22
5 Košice 13 4 6 3 30 : 23 (+7) 18
6 Podbrezova 13 5 2 6 19 : 23 (-4) 17
7 Zemplin Mihalovce 13 4 2 7 12 : 23 (-11) 14
8 Dukla B. Bistrica 13 4 2 7 13 : 25 (-12) 14
9 MFK Ružomberok 13 3 3 7 12 : 25 (-13) 12
10 Komarno 13 1 7 5 11 : 17 (-6) 10
11 Skalica 13 2 4 7 13 : 24 (-11) 10
12 AS Trenčin 13 2 3 8 12 : 28 (-16) 9
1-6.mesto u 1.delu - Plej of
7-12.mesto u 1.delu - Plej aut

1.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Evrope
2. i 3.mesto u 2.delu - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. DAC 1904 5 4 1 0 16 : 2 13 8 7 1 0 23 : 5 22
2. Slovan Bratislava 5 2 2 1 14 : 7 8 8 6 1 1 16 : 6 19
3. MŠK Žilina 7 4 1 2 18 : 14 13 6 3 3 0 15 : 11 12
4. Spartak Trnava 7 3 1 3 13 : 11 10 6 3 3 0 13 : 6 12
5. Košice 7 2 3 2 12 : 9 9 6 2 3 1 18 : 14 9
6. Podbrezova 6 2 2 2 9 : 9 8 7 3 0 4 10 : 14 9
7. Zemplin Mihalovce 8 3 2 3 9 : 11 11 5 1 0 4 3 : 12 3
8. Dukla B. Bistrica 6 2 1 3 9 : 14 7 7 2 1 4 4 : 11 7
9. MFK Ružomberok 7 2 3 2 9 : 9 9 6 1 0 5 3 : 16 3
10. Komarno 6 0 2 4 2 : 8 2 7 1 5 1 9 : 9 8
11. Skalica 7 1 2 4 7 : 16 5 6 1 2 3 6 : 8 5
12. AS Trenčin 7 1 1 5 4 : 18 4 6 1 2 3 8 : 10 5

Železarne Podbrezova

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
31.10.2026 Slovan Bratislava 1:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
24.10.2026 Zemplin Mihalovce 4:1 3+ Slovačka 1 2026/2027
18.10.2026 Dukla B. Bistrica 0:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027
11.10.2026 Spartak Trnava 1:3 3+ Slovačka 1 2026/2027
29.09.2026 Inter Bratislava 2:0 0-2 Slovačka, Kup 2026/2027
20.09.2026 Skalica 1:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
13.09.2026 Komarno 1:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027
05.09.2026 MŠK Žilina 1:3 3+ Slovačka 1 2026/2027
29.08.2026 Košice 2:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
22.08.2026 DAC 1904 0:5 3+ Slovačka 1 2026/2027

MFK Ružomberok

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
01.11.2026 Skalica 1:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
24.10.2026 DAC 1904 0:5 3+ Slovačka 1 2026/2027
17.10.2026 Komarno 1:0 0-2 Slovačka 1 2026/2027
14.10.2026 Spartak Mijava 3:0 3+ Slovačka, Kup 2026/2027
11.10.2026 MŠK Žilina 2:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
19.09.2026 Košice 0:2 0-2 Slovačka 1 2026/2027
12.09.2026 Zemplin Mihalovce 3:0 3+ Slovačka 1 2026/2027
06.09.2026 Spartak Trnava 1:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027
29.08.2026 AS Trenčin 1:2 3+ Slovačka 1 2026/2027
22.08.2026 Dukla B. Bistrica 0:1 0-2 Slovačka 1 2026/2027

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
08.08.2026 4:1 3+ Slovačka 1 2026/2027
14.02.2026 5:0 3+ Slovačka 1 2025/2026
28.09.2025 0:1 0-2 Slovačka 1 2025/2026
14.12.2024 2:0 0-2 Slovačka 1 2024/2025
15.09.2024 0:1 0-2 Slovačka 1 2024/2025
27.04.2024 2:3 3+ Slovačka 1 2023/2024
16.03.2024 0:2 0-2 Slovačka 1 2023/2024
02.03.2024 1:2 3+ Slovačka 1 2023/2024
21.10.2023 5:0 3+ Slovačka 1 2023/2024
23.05.2023 0:3 3+ Slovačka 1 2022/2023
07.10.2022 0:2 0-2 Slovačka 1 2022/2023
24.07.2022 2:2 3+ Slovačka 1 2022/2023
23.02.2019 0:1 0-2 Slovačka 1 2018/2019
22.09.2018 0:3 3+ Slovačka 1 2018/2019
18.11.2017 0:3 3+ Slovačka 1 2017/2018
18.08.2017 1:3 3+ Slovačka 1 2017/2018
19.05.2017 0:1 0-2 Slovačka 1 2016/2017
26.02.2017 0:0 0-2 Slovačka 1 2016/2017
24.09.2016 3:1 3+ Slovačka 1 2016/2017
30.04.2016 3:1 3+ Slovačka 1 2015/2016
05.12.2015 2:3 3+ Slovačka 1 2015/2016
12.09.2015 0:1 0-2 Slovačka 1 2015/2016
08.05.2015 0:2 0-2 Slovačka 1 2014/2015
22.11.2014 1:2 3+ Slovačka 1 2014/2015
23.08.2014 0:2 0-2 Slovačka 1 2014/2015
27.08.2013 0:3 3+ Slovačka, Kup 2013/2014
07.07.2012 0:0 0-2 Prijateljski 2012
Železarne Podbrezova
Ukupno 27 6 3 18 31:43 (-12) 74 1,15 1,59 2,74 12 15 44:56
Domaćin 14 5 0 9 20:20 (0) 40 1,43 1,43 2,86 6 8 43:57
Gost 13 1 3 9 11:23 (-12) 34 0,85 1,77 2,62 6 7 46:54

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


Brzi meni


18+ igrajte odgovorno