Ponuda po danu
Po takmičenju
Švajcarska, Švajcarska 2
Stad Lozana Ouši - Etoal Karuž
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08. (Pon) | 18:15 | Vil 1900-Arau | 3.45 | 3.60 | 1.84 | 2.22 | 1.54 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Ksamaks-Iverdon Sport | 2.62 | 3.80 | 2.15 | 2.85 | 1.33 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Nion-Vintertur | 3.80 | 4.10 | 1.66 | 2.85 | 1.33 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Rapersvil-Jona-Krins | 2.40 | 3.55 | 2.40 | 2.60 | 1.40 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:30 | Stad Lozana Ouši-Etoal Karuž | 1.60 | 4.05 | 4.20 | 2.80 | 1.34 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Stad Lozana Ouši
Etoal Karuž
- Stad Lozana Ouši je bez poraza u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Švajcarska 2
- Na utakmicama tima Stad Lozana Ouši broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Švajcarska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stad Lozana Ouši | 5 | 3 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | (+5) | 11 |
| 2 | Krins | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | : | 5 | (+4) | 9 |
| 3 | Iverdon Sport | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | : | 5 | (+3) | 9 |
| 4 | Ksamaks | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | : | 7 | (+1) | 9 |
| 5 | Vintertur | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | (+5) | 8 |
| 6 | Etoal Karuž | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 8 |
| 7 | Arau | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | (-2) | 7 |
| 8 | Vil 1900 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | : | 14 | (-7) | 4 |
| 9 | Rapersvil-Jona | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | : | 12 | (-5) | 3 |
| 10 | Nion | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | : | 9 | (-7) | 1 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Stad Lozana Ouši | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | |
| 2. | Krins | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 3 | |
| 3. | Iverdon Sport | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | : | 3 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 2 | 4 | |
| 4. | Ksamaks | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | : | 4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | : | 3 | 6 | |
| 5. | Vintertur | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | : | 3 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 2 | 3 | |
| 6. | Etoal Karuž | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 7. | Arau | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | : | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 5 | 0 | |
| 8. | Vil 1900 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 10 | 4 | |
| 9. | Rapersvil-Jona | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | : | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | : | 5 | 3 | |
| 10. | Nion | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | |
Stad Lozana Ouši
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Vintertur | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Ksamaks | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Rapersvil-Jona | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | Arau | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Nion | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.05.2026 | St. Galen | 0:3 | 3+ | Švajcarska, Kup | 2025/2026 | |||
| 15.05.2026 | Ksamaks | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Nion | 3:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Belincona | 5:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2026 | Vaduc | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 |
Etoal Karuž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Rapersvil-Jona | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Nion | 0:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 07.08.2026 | Ksamaks | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 31.07.2026 | Iverdon Sport | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Arau | 3:0 | 3+ | Švajcarska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.05.2026 | Belincona | 2:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 11.05.2026 | Ksamaks | 0:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.05.2026 | Vaduc | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | Iverdon Sport | 5:3 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 24.04.2026 | Rapersvil-Jona | 1:2 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2026 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 28.02.2026 | 0:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.12.2025 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 30.08.2025 | 2:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2025/2026 | |||
| 02.05.2025 | 2:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 31.01.2025 | 1:0 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 25.10.2024 | 1:1 | 0-2 | Švajcarska 2 | 2024/2025 | |||
| 27.09.2024 | 5:1 | 3+ | Švajcarska 2 | 2024/2025 |
| Stad Lozana Ouši | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 8 | 5 | 2 | 1 | 14:6 | (+8) | 20 | 1,75 | 0,75 | 2,50 | 5 | 3 | 63:38 |
| Domaćin | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | (+6) | 10 | 2,00 | 0,50 | 2,50 | 3 | 1 | 75:25 |
| Gost | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | (+2) | 10 | 1,50 | 1,00 | 2,50 | 2 | 2 | 50:50 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari