Ponuda po danu
Po takmičenju
Rumunija, Rumunija, Kup gr.
Univerzitatea Kluž - Petrolul Ploešti
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09. (Uto) | 13:00 | Progresul Spartak Bukurešt-Konkordija Čiajna | 8.70 | 5.65 | 1.22 | 3.25 | 1.29 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Korona Brašov-Bihor Oradea | 2.65 | 3.20 | 2.40 | 1.84 | 1.84 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 15:00 | Sepsi OSK-CFR 1907 Kluž | 2.47 | 3.10 | 2.65 | 1.73 | 1.96 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 17:00 | Čindia Targovište-Voluntari | 2.95 | 3.20 | 2.18 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 01.09. (Uto) | 18:00 | Univerzitatea Kluž-Petrolul Ploešti | 1.45 | 4.15 | 5.55 | 2.10 | 1.64 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 13:00 | Minerul Lupeni-UTA Arad | 6.25 | 3.90 | 1.44 | 1.89 | 1.79 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 13:45 | Botošani-Korvinul | 2.30 | 3.00 | 2.95 | 1.62 | 2.12 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 15:00 | Glorija Bistrica-Čiksereda | 2.65 | 3.05 | 2.47 | 1.69 | 2.02 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 16:00 | Sporting Liešti-Dinamo Bukurešt | 14.50 | 6.95 | 1.12 | 2.85 | 1.35 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 18:30 | Arđeš Pitešti-FCSB | 2.90 | 3.05 | 2.30 | 1.68 | 2.03 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 14:30 | Bakau-KSU Krajova | 4.70 | 4.00 | 1.55 | 2.32 | 1.52 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 17:30 | Polit. Temišvar-Rapid Bukurešt | 3.85 | 3.35 | 1.81 | 1.75 | 1.93 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Univerzitatea Kluž
Petrolul Ploešti
Grupa A
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Botošani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Korvinul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Minerul Lupeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Polit. Temišvar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Rapid Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | UTA Arad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa B
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CFR 1907 Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Konkordija Čiajna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Petrolul Ploešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Progresul Spartak Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sepsi OSK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Univerzitatea Kluž | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa C
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Arđeš Pitešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Bihor Oradea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | Korona Brašov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Čiksereda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | FCSB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Glorija Bistrica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Grupa D
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 2 | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 3 | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 4 | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 5 | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
| 6 | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | (0) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bakau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 2. | Čindia Targovište | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 3. | KSU Krajova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 4. | Dinamo Bukurešt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 5. | Sporting Liešti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
| 6. | Voluntari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | : | 0 | 0 | |
Univerzitatea Kluž
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Petrolul Ploešti | 2:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Dinamo Bukurešt | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | UTA Arad | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 03.08.2026 | Botošani | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 30.07.2026 | Bran | 1:3 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 26.07.2026 | Sepsi OSK | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 23.07.2026 | Bran | 2:2 | 3+ | Liga Konferencija | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Farul | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 16.07.2026 | Dinamo Kijev | 0:0 | 0-2 | Liga Evrope | 2026/2027 | |||
| 12.07.2026 | KSU Krajova | 1:1 | 0-2 | Rumunija, SK | 2026/2027 |
Petrolul Ploešti
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Univerzitatea Kluž | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 21.08.2026 | Rapid Bukurešt | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.08.2026 | Voluntari | 2:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Ocelul | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 01.08.2026 | KSU Krajova | 0:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 24.07.2026 | Arđeš Pitešti | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 19.07.2026 | Dinamo Bukurešt | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 18.05.2026 | Ocelul | 1:5 | 3+ | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 10.05.2026 | Botošani | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 03.05.2026 | UTA Arad | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | 2:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2026/2027 | |||
| 14.12.2025 | 1:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 09.08.2025 | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2025/2026 | |||
| 14.12.2024 | 4:1 | 3+ | Rumunija 1 | 2024/2025 | |||
| 12.08.2024 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2024/2025 | |||
| 13.04.2024 | 1:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 11.11.2023 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 16.07.2023 | 1:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2023/2024 | |||
| 16.04.2023 | 2:0 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 02.12.2022 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 05.08.2022 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2022/2023 | |||
| 26.04.2022 | 3:1 | 3+ | Rumunija 2 | 2021/2022 | |||
| 19.03.2022 | 0:0 | 0-2 | Rumunija 2 | 2021/2022 | |||
| 07.12.2021 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2021/2022 | |||
| 28.03.2021 | 1:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2020/2021 | |||
| 20.09.2019 | 4:0 | 3+ | Rumunija 2 | 2019/2020 | |||
| 30.03.2019 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 2 | 2018/2019 | |||
| 23.09.2018 | 3:2 | 3+ | Rumunija 2 | 2018/2019 | |||
| 09.05.2015 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2014/2015 | |||
| 08.11.2014 | 0:3 | 3+ | Rumunija 1 | 2014/2015 | |||
| 20.07.2014 | 1:0 | 0-2 | Rumunija, LK | 2014/2015 | |||
| 15.12.2013 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2013/2014 | |||
| 21.07.2013 | 0:1 | 0-2 | Rumunija 1 | 2013/2014 | |||
| 26.05.2013 | 2:4 | 3+ | Rumunija 1 | 2012/2013 | |||
| 16.11.2012 | 0:2 | 0-2 | Rumunija 1 | 2012/2013 | |||
| 17.03.2012 | 2:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2011/2012 | |||
| 20.08.2011 | 3:2 | 3+ | Rumunija 1 | 2011/2012 |
| Univerzitatea Kluž | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 27 | 8 | 6 | 13 | 31:35 | (-4) | 66 | 1,15 | 1,30 | 2,44 | 16 | 11 | 59:41 |
| Domaćin | 15 | 6 | 2 | 7 | 25:23 | (+2) | 48 | 1,67 | 1,53 | 3,20 | 5 | 10 | 33:67 |
| Gost | 12 | 2 | 4 | 6 | 6:12 | (-6) | 18 | 0,50 | 1,00 | 1,50 | 11 | 1 | 92:8 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari