Ponuda po danu
Po takmičenju
Turska, Turska 2
Vanspor - Betmen Petrolspor
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09. (Sre) | 14:00 | Vanspor-Betmen Petrol | 3.60 | 3.50 | 1.91 | 1.98 | 1.73 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 17:00 | Fatih Karagumruk-Kajzerispor | 2.60 | 3.20 | 2.55 | 1.81 | 1.89 | (1) |
| 02.09. (Sre) | 17:00 | Sivasspor-Mardin 1969 | 2.28 | 3.10 | 3.10 | 1.69 | 2.04 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 14:00 | Igdır-Manisa | 2.08 | 3.35 | 3.20 | 1.92 | 1.78 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Bodrumspor-Esenler Erokspor | 2.62 | 3.15 | 2.55 | 1.74 | 1.97 | (1) |
| 03.09. (Čet) | 17:00 | Bursaspor-Istanbulspor | 1.46 | 4.10 | 6.25 | 2.05 | 1.68 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Keciorenguču-Sarijer | 2.18 | 3.20 | 2.95 | 1.87 | 1.81 | (1) |
| 05.09. (Sub) | 17:00 | Pendikspor-Umranijespor | 1.78 | 3.25 | 4.20 | 1.70 | 2.00 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Vanspor
Betmen Petrolspor
- Betmen Petrolspor je bez poraza u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Turska 2
- Na utakmicama tima Betmen Petrolspor broj golova je bio od 2 do 3 u poslednjih 3 mečeva u takmičenju Turska 2.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Betmen Petrol | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
| 2 | Sarijer | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | : | 4 | (+4) | 10 |
| 3 | Bursaspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 3 | (+3) | 9 |
| 4 | Kajzerispor | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | : | 2 | (+4) | 9 |
| 5 | Mardin 1969 | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | : | 1 | (+5) | 8 |
| 6 | Keciorenguču | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | : | 8 | (+4) | 8 |
| 7 | Manisa | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | : | 4 | (+4) | 8 |
| 8 | Muglaspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | : | 2 | (+1) | 8 |
| 9 | Fatih Karagumruk | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | : | 5 | (0) | 7 |
| 10 | Bandırmaspor | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | : | 3 | (+2) | 6 |
| 11 | Igdır | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | : | 2 | (+1) | 6 |
| 12 | Antalijaspor | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | : | 10 | (-2) | 6 |
| 13 | Pendikspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | : | 11 | (-4) | 5 |
| 14 | Vanspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 4 |
| 15 | Esenler Erokspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 3 | (-1) | 3 |
| 16 | Umranijespor | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | : | 6 | (-2) | 3 |
| 17 | Bodrumspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | : | 4 | (-2) | 3 |
| 18 | Sivasspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | : | 6 | (-3) | 2 |
| 19 | Istanbulspor | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | : | 9 | (-4) | 2 |
| 20 | Boluspor | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | : | 11 | (-10) | 0 |
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Betmen Petrol | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 1 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 2. | Sarijer | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 2 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 2 | 4 | |
| 3. | Bursaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | : | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | : | 3 | 6 | |
| 4. | Kajzerispor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | : | 0 | 6 | |
| 5. | Mardin 1969 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | : | 0 | 4 | |
| 6. | Keciorenguču | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | : | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | : | 5 | 4 | |
| 7. | Manisa | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | : | 3 | 4 | |
| 8. | Muglaspor | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | : | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 4 | |
| 9. | Fatih Karagumruk | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | : | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 3 | 1 | |
| 10. | Bandırmaspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | : | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 11. | Igdır | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | : | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 1 | 3 | |
| 12. | Antalijaspor | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | : | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | : | 2 | 3 | |
| 13. | Pendikspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | : | 8 | 3 | |
| 14. | Vanspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | : | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | : | 5 | 1 | |
| 15. | Esenler Erokspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | : | 1 | 2 | |
| 16. | Umranijespor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | : | 4 | 1 | |
| 17. | Bodrumspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | : | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | |
| 18. | Sivasspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | : | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | : | 4 | 0 | |
| 19. | Istanbulspor | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | : | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | : | 6 | 0 | |
| 20. | Boluspor | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | : | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | : | 4 | 0 | |
Vanspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mardin 1969 | 1:1 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Istanbulspor | 3:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 15.08.2026 | Manisa | 1:4 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 09.08.2026 | Kajzerispor | 0:2 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 01.05.2026 | Hatajspor | 1:3 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 25.04.2026 | Istanbulspor | 1:3 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Umranijespor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Manisa | 0:1 | 0-2 | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2026 | Serik Beledijespor | 6:1 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Keciorenguču | 0:3 | 3+ | Turska 2 | 2025/2026 |
Betmen Petrolspor
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sivasspor | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Sarijer | 2:1 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 17.08.2026 | Boluspor | 2:0 | 0-2 | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 10.08.2026 | Pendikspor | 2:2 | 3+ | Turska 2 | 2026/2027 | |||
| 25.04.2026 | Kepezspor | 6:0 | 3+ | Turska 3 | 2025/2026 | |||
| 19.04.2026 | Bukaspor 1928 | 3:3 | 3+ | Turska 3 | 2025/2026 | |||
| 12.04.2026 | Bejkoz Anadolu | 0:1 | 0-2 | Turska 3 | 2025/2026 | |||
| 08.04.2026 | Ankaraspor | 3:2 | 3+ | Turska 3 | 2025/2026 | |||
| 04.04.2026 | Muglaspor | 1:0 | 0-2 | Turska 3 | 2025/2026 | |||
| 29.03.2026 | Kastamonuspor 1966 | 2:1 | 3+ | Turska 3 | 2025/2026 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari