POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(51)
Engleska
(89)
Nemačka
(51)
Italija
(31)
Francuska
(29)
Srbija
(8)
Andora
(1)
Argentina
(33)
Australija
(6)
Austrija
(24)
Azerbejdžan
(5)
Belgija
(11)
Belorusija
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(40)
Bugarska
(16)
Češka
(16)
Čile
(15)
Danska
(25)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Farska Ostrva
(3)
Finska
(17)
Grčka
(12)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(2)
Hrvatska
(11)
Indija
(1)
Indonezija
(7)
Irak
(6)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(14)
Izrael
(15)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(4)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(10)
Južna Koreja
(8)
Kanada
(4)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(7)
Kolumbija
(21)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Mađarska
(15)
Meksiko
(11)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Obala Slonovače
(1)
Panama
(6)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(26)
Portugalija
(28)
Rumunija
(20)
Rusija
(16)
SAD
(40)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(10)
Severna Irska
(6)
Škotska
(21)
Slovačka
(6)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(12)
Švedska
(43)
Tajland
(6)
Turska
(19)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(18)
Urugvaj
(8)
Rezultati po danu
<
20.09.2020. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Nemačka 4 (Sever)
Havelse
1:1
VfL Oldenburg
Holštajn Kil II
0:3
Lineburger Hanza
Sent Pauli 1910 II
0:4
Vejče Flensburg 08
Nemačka 4 (Severoistok)
Babelsberg 03
0:1
Energi Kotbus
Herta II
1:2
FSV 63 Lukenvalde
Union Furstenvalde
5:1
Optik Ratenov
Viktorija 1889
2:0
SV Lihtenberg 47
Nemačka 4 (Zapad)
Borusija Dortmund II
1:1
Rot Vajs Esen
Nikaragva 1 (Apertura)
Činandega FK
2:2
Deportivo Valter Fereti
Juventus Managva
1:1
Junior Managva
Managva
3:4
Real Esteli
Real Madriz
3:0
Halapa ART
Norveška 1
Bran
1:3
Bodo/Glimt
Od
2:0
Stabek
Rozenborg
2:1
Haugesund
Sandefjord
0:0
Stromsgodset
Start
1:2
Kristiansund
Viking
5:2
Alesund
Norveška 3 I - 1.deo
Alta
3:1
Skeid
Hod
4:0
Valerenga 2
Tromsdalen
2:1
Eidsvold Turn
Norveška 3 II - 1.deo
Brine
4:2
Levanger
Nardo
1:1
Asker
Paragvaj 1 (Apertura)
Gvarani Asunsion
0:0
Guairenja
Libertad
0:0
Sero Portenjo
Poljska 1
Leh Poznanj
1:0
Varta
Zaglebje Lubin
1:1
Krakovija
Poljska 2
Korona
0:2
Gornjik Lečna
Poljska 3
Šlonsk Vroclav II
0:3
KKS 1925 Kališ
Portugalija 1
Moreirense
2:0
Farense
Santa Klara
2:0
Maritimo
Tondela
1:1
Rio Ave
Portugalija 2
Akademika
1:0
Estoril Praia
Portugalija 3 1.deo
Alkainš
0:0
Benfica Kastelo Branko
Alverka
1:0
Lurinhanense
Fontinjas
1:2
Estrelja Amadora
Gondomar
1:1
Salgeiroš
Kastro Daire
2:0
Valadares Gaja
Koimbroeš
3:0
Maritimo B
Kondeiksa
1:0
Oleiroš
Leka
0:0
Trofense
Lusitanija Lourosa
2:1
Lusitano Villdemoinhos
Marinense
3:0
GRAP
Merelinense
1:0
Maria da Fonte
Mirandela
2:0
Kerveira
Mondinense
1:2
Pevidem
Orijental Dragon
0:1
Belenenseš B
Pedras Rubras
1:0
Amarante
Pedras Salgadas
0:0
Montalegre
Pero Pinjeiro
1:0
Sintrense
Pinjalnovense
1:0
Luzitano Evora
Real Keluž
2:1
Fabril Bareiro
Rio Ave B
3:2
Brito
Sao Žoao Ver
1:1
Sanžoanense
Sertanense
1:1
Mortagva
Sporting Braga B
3:0
Braganca
Tirsense
1:0
Sao Martinjo
Vianense
0:0
Viljaverdense
Vidago
2:1
Agia Vimozo
Vilja Kortez
2:1
Agueda
Vitoria Sernaše
3:0
Oliveira Hospital
Žuventud Evora
3:1
Mineiro Aljustrelense
Rumunija 1 - 1.deo
Botošani
0:0
Akademika Klinćeni
FCSB
3:0
Arđeš Pitešti
UTA Arad
2:3
CSM Politehnika Jaši
Rumunija 2 1.deo
Vitorul Targu Žiju
2:4
Krajova 1948
Rusija 1
Arsenal Tula
3:2
PFC Soči
Lokomotiva Moskva
1:0
Tambov
Rubin
0:2
Spartak Moskva
Ufa
0:1
CSKA Moskva
Rusija 3 gr 1
Černomorec Novorosijsk
0:2
Spartak Naljčik
Družba
1:1
Mašuk KMV
Esentuki
2:0
Dinamo Stavropolj
Kubanj Holding
3:0
Mahačkala
Legion Dinamo
4:1
Inter Čerkesk
Rusija 3 gr 2
Murom
0:1
Torpedo Vladimir
Zenit II
3:1
Tver
Znamja Truda
2:1
Luki-Energija
Zvezda SP
0:1
Olimp Dolgoprudni
Rusija 3 gr 3
Himik Arsenal
3:1
Strogino
Krasnij Smolensk
1:1
Saturn
Rjazanj
1:2
Metalurg Lipeck
Sahalin
5:1
Fakel II
Sokol
0:0
Avangard Kursk
Rusija 3 gr 4
Lada Toljati
1:0
Krila Sovjetov II
Tjumen
1:0
Čeljabinsk
Volga Uljanovsk
2:0
Nosta
Volna N.O.
1:0
Orenburg II
Zvezda Perm
2:2
Ural II
S. Makedonija 1
Belasica
0:2
Pelister
Sileks
1:2
Borec
Škendija 79
2:1
Akademija Pandev
Škupi
4:3
Renova
SAD 1
Hjuston Dinamo
2:2
Minesota Junajted
Los Anđeles Galaksi
0:2
Kolorado Rapids
Montreal Impakt
1:4
Filadelfija Junion
Real Solt Lejk
1:2
Vankuver Vajtkeps
San Hoze Ertkvejks
1:6
Portland Timbers
SAD 2
Čarlston Bateri
2:0
Majami
El Paso Lokomotiva
1:0
Ril Monarks
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
25.04.2024.
24.04.2024.
23.04.2024.
22.04.2024.
21.04.2024.
20.04.2024.
19.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno