POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(12)
Španija
(33)
Engleska
(182)
Nemačka
(51)
Italija
(54)
Francuska
(38)
Srbija
(8)
Afrika
(1)
Argentina
(57)
Australija
(13)
Austrija
(29)
Azerbejdžan
(2)
Bangladeš
(3)
Belgija
(16)
Belorusija
(5)
BIH
(3)
Bolivija
(2)
Brazil
(25)
Bugarska
(27)
Češka
(16)
Čile
(9)
Danska
(26)
Egipat
(7)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(12)
Gana
(1)
Grčka
(21)
Gvatemala
(4)
Holandija
(29)
Hrvatska
(10)
Indija
(5)
Indonezija
(5)
Irska
(10)
Izrael
(12)
Japan
(20)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(12)
Kamerun
(7)
Katar
(6)
Kina
(8)
Kipar
(9)
Kirgistan
(1)
Kolumbija
(11)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(5)
Malta
(1)
Mađarska
(21)
Meksiko
(21)
Norveška
(11)
Paragvaj
(3)
Peru
(9)
Poljska
(28)
Portugalija
(29)
Prijateljski (kl.)
(4)
Rumunija
(25)
Rusija
(31)
SAD
(15)
Saud. Arabija
(17)
Severna Irska
(4)
Škotska
(20)
Slovačka
(14)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(41)
Tajland
(2)
Turska
(18)
U.A.Emirati
(7)
Uganda
(2)
Ukrajina
(21)
Urugvaj
(8)
Uzbekistan
(1)
Vels
(4)
Venecuela
(1)
Rezultati po danu
<
20.12.2020. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
Portugalija 2
Benfika B
1:1
Vizela
Mafra
2:2
Oliveirense
Portugalija 3 1.deo
Agia Vimozo
1:4
Maria da Fonte
Amarante
0:0
Trofense
Braganca
1:2
Viljaverdense
Brito
1:3
Tirsense
Fontinjas
2:1
Prajense
Kerveira
1:1
Sporting Braga B
Kondeiksa
1:1
Vitoria Sernaše
Loureš
2:0
1. Dezembro
Lusitanija Lourosa
2:0
Kastro Daire
Lusitano Villdemoinhos
0:4
Beira Mar
Luzitano Evora
1:2
Monkarapašense
Merelinense
1:0
Pedras Salgadas
Mirandela
4:1
Vidago
Mondinense
0:2
Rio Ave B
Montalegre
3:1
Vianense
Olhanense
1:1
Moura
Oliveira Hospital
3:0
Alkainš
Pinjalnovense
1:0
Esperans Lagos
Sakavenense
0:0
Uniao Almeirim
Sao Žoao Ver
2:0
Ešpinjo
Sertanense
2:1
Marinense
Sintrense
5:1
Lurinhanense
Sporting Lisabon B
0:0
Estrelja Amadora
Rumunija 1 - 1.deo
Akademika Klinćeni
1:1
Dinamo Bukurešt
Botošani
1:1
Voluntari
Hermanštad
0:1
CSM Politehnika Jaši
Salvador 1 Aper. - 2.deo
Alijanca San Salvador
1:0
Atletiko Marte
Čalatenango
1:2
FAS
Isidro Metapan
2:3
Sonsonate
Škotska 1 - 1.deo
Kilmarnok
0:2
Aberdin
Škotska, Kup
finale
Seltik
3:3
Harts
3:3 nakon produžetaka.
Penalima - 4:3.
Slovenija 1
Celje
1:3
Mura
Domžale
0:0
Bravo Ljubljana
Maribor
2:2
Aluminij
Španija 1
Eibar
1:3
Real Madrid
Granada
2:0
Betis
Kadiz
0:2
Hetafe
Selta
2:0
Alaves
Španija 2
Alkorkon
2:1
Kartagena
Espanjol
2:1
Almerija
Malaga
0:0
Union Deportiva Logronjes
Rajo Valjekano
2:0
Las Palmas
Španija 3 1.deo
Arenas
1:1
Rasing Santander
Barakaldo
4:2
Alaves B
Espanjol B
1:1
Himnastik
Hetafe B
0:1
Internasional Madrid
Hospitalet
0:1
Andora KF
Kornelja
0:1
Barselona B
Laredo
2:1
Leioa
Ljagostera
1:1
UE Olot
Ljeida
1:0
Prat
Real Union
2:1
Portugalete
Tamarasite
2:1
Rekreativo Huelva
Srbija 1
Javor Matis
1:2
TSC Bačka Topola
Švajcarska 1
Cirih
0:1
Servet
Lozana Sport
2:1
Lucern
Sion
2:1
Vaduc
Tunis 1
AS Rejiš
0:1
Olimpik Beđa
ES Metloa
1:0
Bizertin
Kairounas
0:4
Stad Tunis
Turska 1
Bešiktaš
4:0
Erzurumspor
Denizlispor
1:0
Alanijaspor
Genčlerbirligi
1:1
Ankaraguču
Turska 2
Istanbulspor
3:3
Bursaspor
Umranijespor
1:0
Adanaspor
Uganda 1
Busoga
3:5
Vajpers Vakiso Taun
Kjetume
1:0
BIDKO Bul
Uzbekistan, Kup
finale
AGMK
0:3
Pahtakor
Igrano u Namanganu.
Zambija 1
Pauer Dinamos
1:1
Kabve Voriors
Zanako
4:0
Lumvana Radiants
1
2
3
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
28.03.2024.
27.03.2024.
26.03.2024.
25.03.2024.
24.03.2024.
23.03.2024.
22.03.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno