POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(28)
Engleska
(26)
Nemačka
(26)
Italija
(29)
Francuska
(30)
Alžir
(1)
Argentina
(15)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(1)
Azija
(1)
Belgija
(6)
Brazil
(33)
Bugarska
(8)
Češka
(7)
Čile
(2)
Danska
(11)
Egipat
(5)
Ekvador
(3)
Estonija
(1)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(4)
Gana
(1)
Grčka
(9)
Holandija
(20)
Hrvatska
(3)
Iran
(5)
Irska
(15)
Island
(1)
Izrael
(4)
Jamajka
(1)
Japan
(30)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(10)
Kanada
(1)
Kenija
(1)
Kina
(1)
Kipar
(8)
Kolumbija
(6)
Kostarika
(6)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(3)
Litvanija
(5)
Mađarska
(7)
Meksiko
(4)
Nigerija
(1)
Norveška
(6)
Paragvaj
(2)
Peru
(3)
Poljska
(14)
Portugalija
(13)
Rumunija
(4)
Rusija
(15)
SAD
(27)
Saud. Arabija
(13)
Severna Irska
(1)
Škotska
(11)
Slovačka
(5)
Švajcarska
(11)
Švedska
(12)
Tajland
(6)
Turska
(17)
U.A.Emirati
(5)
Ukrajina
(7)
Urugvaj
(3)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Rezultati po danu
<
14.08.2021. (Subota)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
6
Argentina 1
Argentinos Juniors
2:0
Banfild
Atletiko Tukuman
2:2
Aldosivi
Hurakan Buenos Aires
0:0
Union Santa Fe
River Plata
2:0
Velez Sarsfild
Rozario Sentral
1:2
Independiente
Argentina 2
Deportivo Moron
2:0
Himnazia Huhuj
Argentina 3, Primera B Metropolitana - Klausura
Argentino de Kilmes
1:1
Vilja San Karlos
Flandria
3:0
Atletiko San Miguel
Kanjuelas
1:1
Taljeres Remedios
Kolegiales
0:1
Atletiko Feniks
Los Andes
1:0
Defensores Unidos
Sakačispas Vilja Soldati
6:0
Komunicasiones Buenos Aires
Argentina 3, Torneo Federal A
Čako For Ever
2:1
Boka Unidos
Sentral Norte
2:1
Huventud Unida
Austrija 1 - 1.deo
Admira Vaker
0:1
Red Bul Salcburg
TSV Hartberg
1:1
Rid
Volfsberger AC
2:2
VSG Tirol
Austrija 2
Rapid Am.
0:3
Kapfenberger SV
Austrija 3 Centar
ATSV Stadl-Paura
0:5
Bad Glajhenberg
St. Ana
4:1
FK Vels
Volfsberger AC Am.
2:0
Glajsdorf 09
Austrija 3 Istok
Mauerverk
1:2
Nojzidl Am Zi
Stripfing/Vajden
1:1
Marčfeld Donauauen
Viener Viktorija
4:2
Leobendorf
Austrija 3 Zapad
Austrija Salcburg
0:2
Anif
Bišofshofen
3:0
Vals-Grunau
Dornbirner Sportverajn
1:0
Admira Dornbirn
Hal
4:0
Figen
Pincgau Salfelden
3:2
Salcburger AK 1914
Rotis
4:2
Hohenems
Vaker Insbruk Am.
2:2
Kicbil
Azerbejdžan 1
Sabah Baku
0:1
Sebail
Šamaksi
0:2
Sumgait FK
Bangladeš 1
Braders Junion
1:2
Abahani Limited Čitagong
Rahmatganj MFS
1:2
Mohamedan Daka
Belgija 1
Eupen
2:1
Sent Truden
Rasing Genk
4:0
Heverle Leuven
RFC Serenž
2:3
Ostende
Union San Žil
2:0
Kortrijk
Belgija 2
RVDM47
3:1
Rojal Muskron-Peruvelc
Belorusija 1
Dinamo Minsk
2:0
Dinamo Brest
Sputnjik Rečica
0:3
Energetik-BGU
Službeni rezultat.
Torpedo BelAZ
0:1
Slutsk
Vitebsk
2:2
Slavija Mozir
Belorusija 2
Belšina Bobruisk
4:1
Šahtjor Petrikov
Dnjepar Mogilev
2:2
Krumkači Minsk
Naftan
0:1
Arsenal Džeržinsk
Bolivija 1
Atletiko Palmaflor
2:0
Real Tomajapo
Olvejs Redi
2:0
Aurora
Strongest
1:2
Real Santa Kruz
Bosna i Hercegovina 1
Tuzla Siti
4:1
Posušje
Bosna i Hercegovina 2
BFK Simm-Bau
1:2
Bratstvo Gračanica
Budućnost Banovići
1:0
Zvijezda Gradačac
Igman Konjic
1:0
Travnik
Jedinstvo Bihać
4:1
Mladost Doboj Kakanj
Orašje
1:0
Goražde
Radnik Hadžići
1:1
TOŠK Tešanj
Rudar Kakanj
1:1
GOŠK Gabela
Tomislav
2:3
Gradina Srebrenik
Brazil 1
Atletiko Mineiro
2:0
Palmeiras
Red Bul Bragantino
1:2
Žuventud
Brazil 2
Avai
2:0
Nautiko Kapibaribe
CSA
3:0
Koritiba
Kruzeiro
1:1
Sampajo Korea
Ponte Preta
4:2
Konfianka
Remo
2:1
Vasko da Gama
Brazil 3 - 1.faza
Floresta
2:2
Manaus
Ituano
2:2
Sao Žoze
Mirasol
1:0
Botafogo Ribeirao Preto
Pajsandu Belem
2:0
Žakuipense
Volta Redonda
1:1
Botafogo Paraiba
Bugarska 1 - 1.deo
Levski
3:1
Carsko Selo
Slavija Sofija
3:2
Beroe
Bugarska 2
Etar Veliko Tarnovo
3:1
Jantra
Montana
2:1
Levski Lom
Sozopolj
2:1
Septemvri Simitli
Spartak Varna
2:0
CSKA 1948 II
Burundi 1
Bumamuru
3:2
Budžumbura Siti
Flambo de l Est
1:0
Dinamik Budžumbura
Olimpik Star
1:0
Kajanca Junajted
Češka 1 - 1.deo
Bohemijans 1905 Prag
1:1
Sparta Prag
Karvina
2:3
Fastav Žlin
Mlada Boleslav
0:2
Slavija Prag
Sigma Olomouc
3:3
Dinamo Č. Buđejovice
Češka 2
Dukla
4:1
Črudim
Pribram
2:2
Varnsdorf
Viškov
0:1
MAS Taborsko
Čile 1
Antofagasta
2:1
O Higins
Deportes La Serena
1:2
Union La Kalera
Everton Vina del Mar
1:2
Deportes Melipilja
Union Espanjola
0:1
Kolo Kolo
Crna Gora 1
Budućnost Podgorica
2:1
Podgorica
Iskra Danilovgrad
0:1
Dečić
Jezero
1:2
Petrovac
Zeta
0:1
Mornar
Danska 2 - 1.deo
Fremad Amager
1:2
Jamerbugt
Hobro
1:4
Lingbi
Nikebing
3:1
Herfolge Boldklub Koge
Danska 3
Arhus Fremad
2:4
B 93
Brabrand
0:1
Hilerod
1
2
3
4
5
6
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
05.05.2024.
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno