POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(69)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(1)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(31)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
22.08.2021. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
3
4
5
Farska Ostrva 1
Vikingur Gotu
3:1
HB Toršavn
Finska 1 - 1.deo
HIFK Helsinki
1:5
KuPS
IFK Mariehamn
1:3
Honka
Finska 2 - 1.deo
Jaro
1:0
JIPPO Joensu
MP Mikeli
2:1
IF Gnistan
VPS Vasa
4:0
MuSa
Finska 3 B
Grankula IFK
1:1
EPS
KaaPo
3:1
Ilves II
Finska 3 C
GBK Kokola
0:4
RoPS Rovaniemi II
OLS Oulu
1:1
JJK Jivaskila
Francuska 1
Mec
1:1
Rems
Monpelje
3:1
Lorien
Olimpik Lion
3:3
Klermon Fut
Rasing Strazbur
1:1
Troa
Ren
1:0
Nant
Žirondins Bordo
1:1
Anže
Gvatemala 1 Apertura
CSD Solola
1:1
Santa Lusija Kocumalguapa
Komunikasiones
2:2
Koban Imperial
Kselahu MC
0:0
CSD Munisipal
Nueva Konsepsion
1:0
Deportivo Guastatoja
Holandija 1
Fejenord
2:0
Go Ahed Igls
Tvente
1:1
Ajaks
Vitese
0:3
Viljem II
Holandija 3
Sparta Roterdam II
1:1
De Trefers
Honduras 1 Apertura
Honduras Progreso
2:0
CD Viktoria
Lobos UPNFM
3:0
Platense Puerto Kortes
Motagva
3:2
Olimpija Tegusigalpa
Vida
2:0
Maraton
Hrvatska 1
Istra 1961
2:0
Osijek
Rijeka
2:1
Šibenik
Hrvatska 2
Kroacija Zmijavci
2:1
Kustošija
Island 1
Vikingur Rejkjavik
2:1
Valur
Italija 1
Bolonja
3:2
Salernitana
Napoli
2:0
Venecija
Roma
3:1
Fiorentina
Udineze
2:2
Juventus
Italija 2
Askoli Kalčo 1898
1:0
Kozenca
Benevento
4:3
Alesandrija
Kremoneze
3:0
Leće
Krotone
2:2
Komo
Piza
1:0
Spal
Ređina
0:0
Monca
Ternana
0:2
Breša
Izrael, Liga Kup
polufinale
Hapoel Ber Ševa
1:0
Hapoel Haifa
Makabi Haifa
2:0
Hapoel Tel Aviv
Izrael, Liga Kup
za 5.mesto
Makabi Tel Aviv
1:1
Hapoel Jerusalim
Penalima - 5:6.
Japan 1
Nagoja Grampus
1:0
Avispa Fukuoka
Japan 2
Albireks Nigata
2:1
Sagamihara
Blaublic Akita
1:1
V-Varen Nagasaki
Giravanc Kitakjušu
2:1
Mačida Zelvia
Macumoto Jamaga
0:1
Ehim
Mito Holihok
0:2
Kjoto Sanga
Montedio Jamagata
2:2
Rjukju
Tespakusacu Gunma
3:0
Renofa Jamaguči
Južna Afrika 1
Moroka Svolous
1:0
Rojal AM
TS Galaksi
0:0
Kajzer Čifs
Južna Afrika 2
Džomo Kosmos
0:1
Ričards Bej
Fri Stejt Stars
0:1
Platinum Siti Rovers
Kejptaun Spars
0:0
Venda
Južna Koreja 1 - 1.deo
Seul
2:2
Pohang Stilers
Ulsan Hjundai Horang-i
3:1
Suvon Samsung Bluvings
Južna Koreja 2
Seul E-Land
1:1
Jeonam Dragons
Južna Koreja 3
Jangžu Sitizen
0:1
Ulsan Sitizen
Pjongtek Sitizen
1:1
Hvaseong
Kanada 1
Forž
1:1
HFX Vonderers
Kenija 1
AFC Leopards
2:3
Kakamega Houmbojs
Bandari
2:0
Vazito
Gor Mahia
0:2
Nzoia Šugar
Kariobangi Šarks
0:0
Sofapaka
Najrobi Siti Stars
0:3
KCB
Tusker
2:1
Bidko Junajted
Ulinzi Stars
2:1
Posta Rendžers
Vestern Stima
2:5
Mathare Junajted
Kipar 1
Olimpijakos Nikozija
1:2
Aris Limasol
Kirgistan 1
Ilbirs
0:1
Alga Biškek
Kaganat
1:1
Alaj Oš
Kolumbija 1, 2.deo
Agilas Doradas
1:2
Jaguares Kordoba
Alijanca Petrolera
2:3
Deportivo Kali
La Ekidad
1:1
Deportes Tolima
Miljonarios
2:0
Independiente Medeljin
Kolumbija 2, 2.deo
Ljaneros Viljavisensio
1:1
Fortaleza Zipakira
Letonija, Kup
četvrtfinale
Liepaja
1:0
BFC Daugavpils
Riga
3:0
Albatroz
Valmieras
5:0
Dinamo Riga
Litvanija 1
Hegelman Litauen
1:1
Žalgiris
Siduva
2:0
Nevezis Kedainiai
Luksemburg 1
Diferdanž 03
1:1
Fola Eš
Ecela
2:3
UNA Strasen
Hostert
1:3
Vilc 71
Mondorf les Bains
1:2
Svift Hesperanž
Viktorija Rosport
0:2
Progres Niderkorn
Ženes Eš
0:3
F91 Didelanž
Malavi 1
Čitipa Junajted
0:2
Kamuzu Baraks
Mzuzu Voriors
0:0
Njaza Big Bulets
Silver Strajkers
2:1
Blu Igls Lilongve
Malezija 1
Melaka Junajted
1:1
UiTM
Sabah
0:3
Penang
Malezija 2
FAM-MSN Prodžekt
0:4
Saravak Junajted
Perak II
0:3
PDRM
Malta 1
Hibernijans Paola
2:1
Gudža Junajted
1
2
3
4
5
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno