POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(48)
Engleska
(42)
Nemačka
(70)
Italija
(30)
Francuska
(25)
Srbija
(1)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azerbejdžan
(4)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Bangladeš
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(3)
BIH
(5)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(14)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(16)
Egipat
(7)
Ekvador
(7)
Estonija
(8)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Filipini
(1)
Finska
(22)
Gana
(1)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(26)
Honduras
(3)
Hong Kong
(5)
Hrvatska
(9)
Indija
(1)
Irak
(2)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jermenija
(1)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(8)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(17)
Kanada
(3)
Kazahstan
(5)
Kenija
(9)
Kina
(16)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Liban
(1)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Malta
(1)
Mađarska
(14)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(27)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(20)
Portugalija
(26)
Rep. Srpska
(2)
Rumunija
(9)
Rusija
(27)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(2)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Singapur
(1)
Škotska
(16)
Slovačka
(9)
Slovenija
(7)
Švajcarska
(9)
Švedska
(58)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(7)
Tajvan
(1)
Tunis
(4)
Turska
(33)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(15)
Urugvaj
(6)
Uzbekistan
(1)
Vels
(2)
Venecuela
(1)
Vijetnam
(7)
Rezultati po danu
<
10.07.2022. (Nedelja)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
2
Argentina 1
Atletiko Tukuman
2:0
Himnazia La Plata
Estudijantes La Plata
2:2
Sentral Kordoba Santjago del Estero
Lanus
2:3
Hurakan Buenos Aires
Rasing Klub
1:0
Independiente
River Plata
0:2
Godoj Kruz
Argentina 2
Atletiko Mitre
2:1
San Telmo
Deportivo Madrin
3:2
Flandria
Deportivo Moron
1:1
Temperlej
Estudijantes Rio Kuarto
3:1
Himnazia Huhuj
Instituto
2:1
San Martin San Huan
Sakačispas Vilja Soldati
0:1
Čako For Ever
Argentina 3, Primera B Met. - Klausura
Ituzaingo
1:1
Defensores Unidos
Argentina 3, Torneo Federal A
Atletiko Parana
2:2
Rasing Kordoba
Atletiko Sansinena
0:3
Siudad de Bolivar
Defensores Pronunsiamiento
0:3
Daglas Heig
Himnazia Tiro de Salta
0:3
Sportivo Belgrano
Hurakan Las Heras
2:1
Vilja Mitre
Huventud Unida Universitario
1:0
Deportivo Kamioneros
Liniers
1:2
Estudijantes San Luis
San Martin Formoza
1:0
Defensores Belgrano Vilja Ramaljo
Sirkulo Deportivo
0:0
Olimpo
Sportivo Penjarol
1:2
Kipoleti
Union Sunčales
0:1
Sarmiento Resistensija
Belorusija 1
Arsenal Džeržinsk
1:0
Dnjepar Mogilev
Dinamo Brest
0:1
Torpedo BelAZ
Belorusija 2
Baranoviči
1:5
Šahtjor Petrikov
Lokomotiv Gomelj
2:1
Lida
Molodečno 2000
2:1
Orša
Bolivija 1 (Klausura)
Horhe Vilsterman
2:0
Univerzitario de Vinto
Nasional Potosi
1:5
Strongest
Real Tomajapo
0:2
Bolivar
Brazil 1
Atletiko Mineiro
0:0
Sao Paulo
Fortaleza
0:0
Palmeiras
Korintijans
1:0
Flamengo
Koritiba
2:2
Žuventud
Kujaba
2:0
Botafogo
Santos
1:0
Atletiko Gojaniense
Brazil 3 - 1.faza
Altos
3:2
Gremio Esportivo Brazil
Atletiko Searense
3:1
Remo
Botafogo Ribeirao Preto
1:0
Ipiranga
Sao Žoze
1:2
Vitoria Baija
Volta Redonda
2:1
Mirasol
Bugarska 1 - 1.deo
CSKA Sofija
3:0
Arda
Lokomotiva Sofija
0:1
Černo More
Čile 1
Antofagasta
1:1
Universidad Čile
Kokimbo Unido
1:1
Everton Vina del Mar
Kolo Kolo
3:0
Deportes La Serena
Čile 2
Fernandez Vijal
0:0
Deportes Rekoleta
Ekvador 1 - II deo
Gualaseo
0:1
LDU Kito
Independiente del Valje
2:0
Kumbaja
Makara
1:3
Emelek
Ekvador, Kup
1/8 finala
Bonita Banana
1:1
El Nasional
Penalima - 4:5.
Finska 1 - 1.deo
KuPS
4:0
Lahti
SJK Seinajoen
3:2
Honka
Finska 2 - 1.deo
Jaro
3:3
EIF Ekenas
Pargas IF
0:2
TPS Turku
PEPO Lapenranta
3:3
PK-35 Helsinki
Finska 3 B
Klubi 04 Helsinki
4:1
KaaPo
Finska 3 C
GBK Kokola
2:1
JBK Jakobstad
JJK Jivaskila
4:0
Vasa IFK
Japan 1
Avispa Fukuoka
1:0
Kjoto Sanga
Hokaido Konsadole Saporo
0:0
Kašima Antlers
Nagoja Grampus
0:2
Šimicu S-Puls
Sagan Tosu
0:1
Kašiva Rejsol
Sanfreće Hirošima
1:1
Šonan Belmare
Serezo Osaka
2:2
Jokohama F. Marinos
Urava Red Dajmonds
3:0
FK Tokio
Japan 2
Džef Junajted
0:1
Točiđi
Mito Holihok
1:1
Cvajgen Kanazava
Montedio Jamagata
0:1
Roaso Kumamoto
Oita Trinita
2:2
Fađano Okajama
Omija Ardija
2:2
Tokio Verdi
Renofa Jamaguči
1:3
Albireks Nigata
Rjukju
1:1
Vegalta Sendai
Tespakusacu Gunma
0:2
Mačida Zelvia
Tokušima Vortis
1:1
Jokohama
V-Varen Nagasaki
2:2
Ivate Grula Morioka
Ventforet Kofu
3:1
Blaublic Akita
Japan 3
Ehim
2:0
Tegevaharo Mijazaki
Gifu
1:2
Ivaki
Nagano Parseiro
1:1
Imabari
Južna Koreja 1 - 1.deo
Pohang Stilers
1:0
Suvon Samsung Bluvings
Suvon
4:3
Seul
Južna Koreja 2
Čungnam Asan
4:0
Jeonam Dragons
Južna Koreja 3
Gangneung Siti
1:3
Počeon Sitizen
Jangžu Sitizen
2:0
Dangdžin Sitizen
Kanada 1
Valur Vinipeg
1:0
HFX Vonderers
Kazahstan, Kup
Kaspij Aktau
1:1
Kizilžar
Kina 1
Dalijen Pro
1:3
Šandong Taišan
Džeđang
2:0
Gvangžu Siti
Kirgistan 1
Kaganat
4:1
Nur-Batken
Nefči Kočkor-Ata
1:1
Dordoi Biškek
Kolumbija 1, 2.deo
Atletiko Nasional
1:1
Kortulua
La Ekidad
2:2
Santa Fe
Kolumbija 2, 2.deo
Atletiko Uila
3:2
Valedupar
Kukuta Deportivo
1:2
Boka Juniors de Kali
Letonija, Kup
1/8 finala
Grobinas
2:1
Liepaja
Jelgava
2:1
Alberts
Riga
0:2
Valmieras
Salaspils
0:13
META/Latvijas Univerzitet
1
2
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno