POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(3)
Španija
(38)
Engleska
(17)
Nemačka
(31)
Italija
(14)
Francuska
(31)
Srbija
(5)
Argentina
(65)
Australija
(2)
Austrija
(14)
Azija
(1)
Bahrein
(4)
Belgija
(6)
Belorusija
(5)
Brazil
(38)
Bugarska
(9)
Češka
(6)
Čile
(9)
Danska
(21)
Egipat
(6)
Ekvador
(8)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Finska
(8)
Gana
(1)
Grčka
(5)
Gruzija
(2)
Holandija
(10)
Hrvatska
(6)
Indonezija
(1)
Irska
(10)
Island
(6)
Izrael
(5)
Japan
(20)
Jermenija
(3)
Jordan
(2)
Južna Afrika
(4)
Južna Amerika
(26)
Južna Koreja
(13)
Kanada
(5)
Kenija
(3)
Kina
(8)
Kipar
(1)
Kolumbija
(7)
Kostarika
(2)
Kup Amerike
(8)
Kuvajt
(1)
Letonija
(4)
Maroko
(2)
Mađarska
(16)
Meksiko
(2)
Nigerija
(1)
Norveška
(16)
Oman
(1)
Paragvaj
(6)
Peru
(9)
Poljska
(18)
Portugalija
(18)
Rumunija
(6)
Rusija
(9)
SAD
(28)
Salvador
(1)
Saud. Arabija
(12)
Sev. Amerika
(1)
Škotska
(13)
Slovačka
(6)
Slovenija
(5)
Švajcarska
(9)
Švedska
(16)
Tajland
(8)
Turska
(11)
U.A.Emirati
(1)
Ukrajina
(11)
Urugvaj
(8)
Vijetnam
(4)
Zambija
(4)
Rezultati po danu
<
11.05.2023. (Četvrtak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Arapsko klupsko prv. kval.
2.kolo (r)
Al Šabab Rijad
3:1
Tishrin
Argentina, Kup
1/32 finala
Barakas Sentral
1:0
Estudijantes Kaseros
Lanus
3:1
Sol de Majo
Bolivija 1
Orijente Petrolero
0:1
Real Santa Kruz
Brazil 1
Botafogo
3:0
Korintijans
Fortaleza
0:0
Sao Paulo
Koritiba
1:1
Vasko da Gama
Kruzeiro
0:2
Fluminense
Palmeiras
4:1
Gremio
Brazil 2
Sport Resife
3:2
Tombense
Brazil 3 - 1.faza
Ipiranga
5:0
Pajsandu Belem
Bugarska, Kup
polufinale (r)
Ludogorec Razgrad
1:2
Černo More
1:2 nakon produžetaka.
Penalima - 4:1.
Čile 1
Universidad Katolika
1:2
Uačipato
Čile 2
Deportes La Serena
4:2
Barnečea
Deportes Temuko
2:1
Deportes Ikike
Kobreloa
3:0
Deportes Rekoleta
Universidad Konsepsion
1:3
Antofagasta
Danska 2 - 2.deo
Hobro
1:2
Fremad Amager
Sonderjisk
1:1
Vejle
Egipat, Kup
1/16 finala
Talaea El Džaiš
3:0
El Šarkeja
Estonija 2
Vimsi MRJK
0:0
Flora II
Estonija, Kup
polufinale
Tabasalu
0:1
Narva Trans
Finska 3 B
Atlantis
4:1
Pargas IF
Gvatemala 1 Klausura Plej of
četvrtfinale
Ačuapa
2:0
Komunikasiones
Honduras 1 Klausura Plej of
polufinale
Real Espanja
0:2
Olančo
Irak 1
Al Karh
0:0
Duhok
Al Kuva Al Džavija
9:2
Divanija
Naft Al Basra
0:2
Al Šorta
Naft Misan
2:2
Zaho
Island 2
Fjolnir
3:3
Trotur Rejkjavik
Njardvik
2:2
Egir Torlakshofn
Island 3
KV
1:1
Haukar
Italija 3 Plej of
1.kolo
Ankona
1:1
Lukeze
Audaće Ćerinjola
3:0
Juve Stabija
AZ Pićerno
0:1
Potenca
Ćita Di Pontedera
2:1
Rimini
Gubio
1:1
Rekanateze
Monopoli
1:0
Latina
Padova
1:0
Pergoleteze 1932
Renate
0:0
Arcinjano Valčampo
Virtus Verona
3:0
Novara
Kanadsko Prvenstvo
četvrtfinale
Pacifik
2:0
TSS Rovers
Kolumbija 1 - 1.deo
Independiente Medeljin
2:2
Onse Kaldas
Miljonarios
3:1
Alijanca Petrolera
Kostarika 1 Klausura Plej of
polufinale
Kartagines
2:2
Alahuelense
Kuvajt 2
Kaitan
4:1
Al Šabab Kuvajt
Sulajbihat
1:3
Burgan
Libija 1 - 1.deo
Al Šukur
2:2
Darnes
Al Tahadi
0:2
Al Hilal Bengazi
Liga Evrope
polufinale
Juventus
1:1
Sevilja
Roma
1:0
Bajer Leverkuzen
Liga Konferencija
polufinale
Fiorentina
1:2
Bazel
Vest Hem Junajted
2:1
AZ Alkmar
Meksiko 1 (Klausura) - Plej of
četvrtfinale
Atletiko San Luis
1:3
Klub Amerika
Santos Laguna
0:0
Monterej
Meksiko 2 (Klausura) - Plej of
polufinale
Atletiko Morelia
1:1
Klub Selaja
Nigerija 1 - 1.deo
Viki Turist
1:1
Rivers Junajted
Paragvaj 1 (Apertura)
General Kabaljero JLM
3:0
Guairenja
Rumunija 2 2.deo
Ocelul
0:2
Dinamo Bukurešt
Unirea Dež
1:0
Buzau
Rusija 3 gr 3 - 2.deo
Rjazanj
0:4
Saljut Belgorod
SAD, Kup
1/16 finala
Birmingem Legion
3:0
Memfis 901
Hjuston Dinamo
1:0
Sporting Kanzas Siti
Los Anđeles Galaksi
3:1
Sijetl Saunders
Nešvil SC
2:0
Dalas
Ostin
2:0
Nju Meksiko Junajted
Portland Timbers
3:4
Real Solt Lejk
Turska 3 Bela
Tarsus Idman Jurdu
1:6
Bajburt Ozel Idarespor
UAE 1
Al Džazira
2:0
Al Itihad Kalba
Al Nasr Dubai
1:0
Šardža
Korfakan
1:5
Al Vasl
Ukrajina 1
Dnjepar-1
1:1
Oleksandrija
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
14.05.2024.
13.05.2024.
12.05.2024.
11.05.2024.
10.05.2024.
09.05.2024.
08.05.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno