POČETNA
REZULTATI I TABELE
KLUBOVI
REPREZENTACIJE
REZULTATI PO DANU
LIGE
STATISTIKE LIGA
UZASTOPNI
NIZOVI
KLUBOVI
STATISTIKE
KLUBOVA
UPOREDI
TIMOVE
KVOTER
PROMENE KVOTA
TV PRENOSI
VESTI
TIKET
Ponuda po danu
Po takmičenju
Evropa
(6)
Španija
(46)
Engleska
(30)
Nemačka
(35)
Italija
(31)
Francuska
(30)
Srbija
(11)
Albanija
(2)
Alžir
(1)
Andora
(3)
Angola
(2)
Argentina
(44)
Australija
(1)
Austrija
(12)
Azerbejdžan
(3)
Azija
(2)
Bahrein
(3)
Belgija
(17)
Belorusija
(1)
BIH
(4)
Bolivija
(1)
Brazil
(39)
Bugarska
(8)
Češka
(10)
Čile
(14)
Crna Gora
(5)
Danska
(11)
Egipat
(6)
Ekvador
(7)
Estonija
(5)
Evr. Prvenstvo
(23)
Farska Ostrva
(4)
Finska
(10)
Gana
(3)
Gibraltar
(1)
Grčka
(9)
Gvatemala
(2)
Holandija
(17)
Honduras
(3)
Hong Kong
(3)
Hrvatska
(8)
Indija
(1)
Irak
(5)
Iran
(1)
Irska
(10)
Island
(9)
Izrael
(7)
Japan
(20)
Jordan
(1)
Južna Afrika
(7)
Južna Amerika
(32)
Južna Koreja
(9)
Kanada
(3)
Kazahstan
(1)
Kenija
(5)
Kina
(9)
Kipar
(8)
Kolumbija
(8)
Kostarika
(5)
Kup Amerike
(8)
Letonija
(5)
Litvanija
(5)
Luksemburg
(4)
Malavi
(2)
Mađarska
(12)
Meksiko
(1)
Moldavija
(1)
Norveška
(21)
Obala Slonovače
(2)
Oman
(2)
Paragvaj
(3)
Peru
(6)
Poljska
(16)
Portugalija
(23)
Rep. Srpska
(3)
Rumunija
(7)
Rusija
(25)
SAD
(39)
Salvador
(6)
San Marino
(1)
Saud. Arabija
(8)
Sev. Makedonija
(6)
Severna Irska
(2)
Škotska
(16)
Slovačka
(7)
Slovenija
(6)
Švajcarska
(9)
Švedska
(30)
Tadžikistan
(1)
Tajland
(3)
Tajvan
(2)
Tunis
(4)
Turska
(16)
U.A.Emirati
(7)
Ukrajina
(8)
Urugvaj
(5)
Vels
(2)
Venecuela
(4)
Vijetnam
(1)
Rezultati po danu
<
16.02.2009. (Ponedeljak)
>
Prikaži kalendar rezultata
1
Argentina 2
Aldosivi
2:1
Taljeres
Argentina 3, Primera B Metropolitana
Almirante Braun
1:1
Deportivo Moron
Deportivo Merlo
0:1
Sportivo Italijano
Argentina 3, Torneo Argentino A- 1.deo
Hurakan Tres Arojos
0:3
9 de Julio de Rafaela
Patronato
5:1
Vilja Mitre
Engleska, FA Trofej
1/8 finala
Havant i Voterluvil
2:0
Krouli Taun
Engleska, Kup
1/16 finala
Arsenal
4:0
Kardif Siti
Ponovljena utakmica.
Francuska 2
Klermon Fut
1:2
Rasing Lens
Grčka 2
Olimpijakos Volos
1:1
Kerkira
Grčka 3 Jug
Egaleo
1:3
Neos Asteras
Indonezija 1
Srivijaja
2:1
Persik
Italija 3 A
Pergokrema
2:1
Pro Patria
Izrael, Kup
1/16 finala
Hapoel Tel Aviv
2:0
Makabi Tel Aviv
Jordan 1
Al Faisali Aman
0:2
Šabab Al Ordon
Šabab Al Husein
0:3
Al Vihdat
Katar 1
Al Garafa
3:0
Al Arabi Doha
Al Karitijat
0:5
Um Salal
Al Rajan
1:1
Al Kor
Al Sad
3:1
Al Vakra
Katar Sports Klub
2:0
Al Sailija
Kipar 1
AEP Pafos
0:1
AEL Limasol
Malezija 2
ATM
0:3
PKNS
Felda Junajted
0:0
Kuala Lumpur Siti
Melaka
1:1
Saravak
PBDKT T-Tim
1:1
Johor
Proton
4:1
SDM Kepala Batas
Šahzan Muda
0:0
Sabah
Malta 1 - 1.deo
Sliema Vonderers
2:3
Birkirkara
Valeta
0:0
Kormi
Meksiko 2 (Klausura)
Akademikos
1:2
Lobos BUAP
Indios de Čihuahua
1:0
Sosio Aguila
Nemačka 2
Hanza
1:3
Frajburg
Portugalija 1
Vitoria Setubal
2:1
Akademika
Prijateljski
Arđeš Dačija
4:3
Lokomotiva Sofija
Austrija Beč Am.
2:3
Ruh Hožov
Bodo/Glimt
2:1
Bran
Dinamo Bukurešt
2:2
Amkar
Politehnika Jaši
2:0
Slavija Sofija
Singapur 1
Tampines Rovers
0:0
Houm Junajted
Turska 2
Karšijaka
1:0
Kasimpašaspor
UAE 1
Al Džazira
4:0
Al Vahda Abu Dabi
Al Vasl
3:2
Ajman Klub
1
Prijavi se
Brzi meni
Popularno
Sv. Prvenstvo
Evropa
Španija
Engleska
Nemačka
Italija
Francuska
Srbija
Sva takmičenja
Nacionalna takmičenja
Albanija
Alžir
Andora
Angola
Argentina
Australija
Austrija
Azerbejdžan
Bahrein
Bangladeš
Belgija
Belorusija
BIH
Bolivija
Brazil
Bugarska
Burundi
Češka
Čile
Crna Gora
Danska
Egipat
Ekvador
Engleska
EP do 21
Estonija
Farska Ostrva
Filipini
Finska
Francuska
Gana
Gibraltar
Grčka
Gruzija
Gvatemala
Holandija
Honduras
Hong Kong
Hrvatska
Indija
Indonezija
Irak
Iran
Irska
Island
Italija
Izrael
Jamajka
Japan
Jemen
Jermenija
Jordan
Južna Afrika
Južna Koreja
Kamerun
Kanada
Katar
Kazahstan
Kenija
Kina
Kipar
Kirgistan
Kolumbija
Kostarika
Kuvajt
Letonija
Liban
Libija
Litvanija
Luksemburg
Malavi
Malezija
Malta
Maroko
Mađarska
Meksiko
Mijanmar
Moldavija
Nemačka
Nigerija
Nikaragva
Norveška
Novi Zeland
Obala Slonovače
Oman
Pakistan
Palestina
Panama
Paragvaj
Peru
Poljska
Portoriko
Portugalija
Rep. Srpska
Rumunija
Rusija
SAD
Salvador
San Marino
Saud. Arabija
Sev. Makedonija
Severna Irska
Singapur
Sirija
Škotska
Slovačka
Slovenija
Španija
Srbija
Sudan
Švajcarska
Švedska
Tadžikistan
Tajland
Tajvan
Trinidad i Tobago
Tunis
Turkmenistan
Turska
U.A.Emirati
Uganda
Ukrajina
Urugvaj
Uzbekistan
Vels
Venecuela
Vijetnam
Zambija
Međunar. klupska
Afrika
Azija
Evropa
Južna Amerika
Okeanija
Sev. Amerika
Svet
Reprezentacije
Kup Okeanije
Kup Konfed.
Kup Azije
Olimpijske Igre
SP do 20
UNKAF Kup
UEFA Liga Nacija
Sv. Prvenstvo
Kup Amerike
Kup Afrike
Evr. Prvenstvo
EP do 21
Arapski Kup
Finalisima
Gold Kup
KONKAKAF Liga Nacija
Karipski Kup
AFF Prvenstvo
Rezultati po danu
04.05.2024.
03.05.2024.
02.05.2024.
01.05.2024.
30.04.2024.
29.04.2024.
28.04.2024.
Meridian
Registruj se, uplati i duplo naplati!
Mozzartbet
Kladionica br.1 u Srbiji
Maxbet
Mnoštvo atraktivnih promocija
Gol 91
Rezultati uživo za 10 sportova
Fudbal91
Fudbalska statistika i poređenje kvota domaćih kladionica
Penal 91
Kvote BIH kladionica
18+ igrajte odgovorno