Ponuda po danu


Po takmičenju

 

Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
16.05. (Ned) 15:30 Jagielonija-Lehija Gdanjsk 3.53 3.38 2.05 1.98 1.78 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Krakovija-Varta 2.25 3.08 3.40 1.57 2.32 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Legija Varšava-Podbeskidzje 1.51 4.20 6.15 2.19 1.64 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Leh Poznanj-Gornjik Zabže 1.73 3.70 4.48 2.17 1.64 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Pjast-Visla Krakov 1.39 4.56 7.93 2.15 1.65 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Pogon-Rakov Čestohova 2.41 3.20 2.99 1.86 1.90 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Šlonsk Vroclav-Stal Mjelec 2.53 3.18 2.83 1.73 2.04 (2)
16.05. (Ned) 15:30 Visla Plock-Zaglebje Lubin 2.47 3.25 2.83 1.93 1.83 (2)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Legija Varšava 29 18 7 4 47 : 24 (+23) 61
2 Rakov Čestohova 29 16 8 5 43 : 24 (+19) 56
3 Pogon 29 15 7 7 35 : 20 (+15) 52
4 Pjast 29 11 9 9 37 : 29 (+8) 42
5 Lehija Gdanjsk 29 12 6 11 39 : 35 (+4) 42
6 Šlonsk Vroclav 29 11 9 9 35 : 31 (+4) 42
7 Zaglebje Lubin 29 11 8 10 38 : 36 (+2) 41
8 Varta 29 12 4 13 32 : 32 (0) 40
9 Leh Poznanj 29 9 9 11 38 : 37 (+1) 36
10 Gornjik Zabže 29 10 6 13 30 : 32 (-2) 36
11 Jagielonija 29 9 7 13 37 : 47 (-10) 34
12 Krakovija (-5) 29 8 13 8 28 : 31 (-3) 32
13 Visla Krakov 29 7 9 13 36 : 40 (-4) 30
14 Visla Plock 29 7 9 13 33 : 44 (-11) 30
15 Stal Mjelec 29 6 10 13 30 : 46 (-16) 28
16 Podbeskidzje 29 6 7 16 29 : 59 (-30) 25
Legija Varšava - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
Pogon, Rakov Čestohova i 4.mesto - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Legija Varšava 14 8 3 3 28 : 19 27 15 10 4 1 19 : 5 34
2. Rakov Čestohova 15 9 3 3 19 : 9 30 14 7 5 2 24 : 15 26
3. Pogon 14 8 5 1 16 : 5 29 15 7 2 6 19 : 15 23
4. Pjast 14 6 3 5 16 : 12 21 15 5 6 4 21 : 17 21
5. Lehija Gdanjsk 15 6 3 6 23 : 18 21 14 6 3 5 16 : 17 21
6. Šlonsk Vroclav 14 7 6 1 20 : 12 27 15 4 3 8 15 : 19 15
7. Zaglebje Lubin 15 7 5 3 24 : 19 26 14 4 3 7 14 : 17 15
8. Varta 15 6 2 7 14 : 15 20 14 6 2 6 18 : 17 20
9. Leh Poznanj 14 4 6 4 18 : 16 18 15 5 3 7 20 : 21 18
10. Gornjik Zabže 15 6 3 6 22 : 20 21 14 4 3 7 8 : 12 15
11. Jagielonija 14 5 5 4 21 : 18 20 15 4 2 9 16 : 29 14
12. Krakovija (-5) 14 6 5 3 18 : 17 23 15 2 8 5 10 : 14 14
13. Visla Krakov 15 4 2 9 19 : 24 14 14 3 7 4 17 : 16 16
14. Visla Plock 14 3 4 7 14 : 19 13 15 4 5 6 19 : 25 17
15. Stal Mjelec 15 4 5 6 12 : 20 17 14 2 5 7 18 : 26 11
16. Podbeskidzje 15 6 4 5 17 : 23 22 14 0 3 11 12 : 36 3
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno