Poljska, PKO Ekstraklasa

Datum Vreme Utakmica 1 X 2 0-2 3+ Kl.
27.01. (Pet) 17:00 Miedž Legnica-Radomjak 2.62 3.30 2.62 1.78 1.95 (1)
27.01. (Pet) 19:30 Stal Mjelec-Leh Poznanj 3.45 3.35 2.08 1.86 1.86 (1)
28.01. (Sub) 14:00 Varta-Rakov Čestohova 6.40 3.80 1.53 1.79 1.93 (1)
28.01. (Sub) 16:30 Viđev-Pogon 2.70 3.20 2.60 2.02 1.72 (1)
28.01. (Sub) 17:00 Krakovija-Gornjik Zabže 2.28 3.05 3.30 1.60 2.22 (1)
28.01. (Sub) 17:00 Legija Varšava-Korona 1.44 4.33 6.95 1.95 1.77 (1)
28.01. (Sub) 17:00 Lehija Gdanjsk-Visla Plock 2.55 3.25 2.70 1.95 1.78 (1)
28.01. (Sub) 17:00 Pjast-Jagielonija 2.30 3.20 3.10 1.78 1.94 (1)
28.01. (Sub) 17:00 Šlonsk Vroclav-Zaglebje Lubin 2.30 3.20 3.15 1.71 2.03 (1)
Napomene: Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Tabele: Glavna Golovi Serije


Ukupno O P N P D : P GR B
1 Rakov Čestohova 17 13 2 2 35 : 12 (+23) 41
2 Legija Varšava 17 9 5 3 24 : 19 (+5) 32
3 Viđev 17 9 2 6 22 : 17 (+5) 29
4 Pogon 17 8 5 4 29 : 25 (+4) 29
5 Visla Plock 17 8 4 5 29 : 24 (+5) 28
6 Leh Poznanj 16 8 4 4 20 : 15 (+5) 28
7 Stal Mjelec 17 8 3 6 25 : 22 (+3) 27
8 Krakovija 17 7 4 6 18 : 12 (+6) 25
9 Varta 17 7 4 6 18 : 16 (+2) 25
10 Radomjak 17 7 2 8 21 : 23 (-2) 23
11 Šlonsk Vroclav 17 5 6 6 17 : 22 (-5) 21
12 Gornjik Zabže 17 5 5 7 26 : 28 (-2) 20
13 Jagielonija 17 4 6 7 25 : 26 (-1) 18
14 Lehija Gdanjsk 17 5 2 10 18 : 30 (-12) 17
15 Zaglebje Lubin 17 4 5 8 13 : 27 (-14) 17
16 Pjast 17 4 4 9 18 : 22 (-4) 16
17 Korona 17 3 4 10 17 : 26 (-9) 13
18 Miedž Legnica 16 3 3 10 18 : 27 (-9) 12
1.mesto - Kvalifikacije za Ligu Šampiona
2-3.mesto i pobednik Kupa - Kvalifikacije za Ligu Konferencija Evrope
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Rakov Čestohova 9 8 1 0 23 : 5 25 8 5 1 2 12 : 7 16
2. Legija Varšava 8 6 2 0 14 : 6 20 9 3 3 3 10 : 13 12
3. Viđev 8 4 1 3 12 : 9 13 9 5 1 3 10 : 8 16
4. Pogon 8 4 3 1 14 : 11 15 9 4 2 3 15 : 14 14
5. Visla Plock 8 6 1 1 15 : 6 19 9 2 3 4 14 : 18 9
6. Leh Poznanj 9 4 1 4 9 : 10 13 7 4 3 0 11 : 5 15
7. Stal Mjelec 8 4 2 2 13 : 8 14 9 4 1 4 12 : 14 13
8. Krakovija 9 4 2 3 10 : 5 14 8 3 2 3 8 : 7 11
9. Varta 8 1 3 4 6 : 11 6 9 6 1 2 12 : 5 19
10. Radomjak 9 3 1 5 12 : 14 10 8 4 1 3 9 : 9 13
11. Šlonsk Vroclav 9 3 4 2 12 : 12 13 8 2 2 4 5 : 10 8
12. Gornjik Zabže 9 2 2 5 12 : 17 8 8 3 3 2 14 : 11 12
13. Jagielonija 9 4 1 4 17 : 14 13 8 0 5 3 8 : 12 5
14. Lehija Gdanjsk 8 2 2 4 6 : 13 8 9 3 0 6 12 : 17 9
15. Zaglebje Lubin 9 1 4 4 6 : 12 7 8 3 1 4 7 : 15 10
16. Pjast 8 2 1 5 9 : 10 7 9 2 3 4 9 : 12 9
17. Korona 8 1 2 5 7 : 11 5 9 2 2 5 10 : 15 8
18. Miedž Legnica 8 2 2 4 9 : 13 8 8 1 1 6 9 : 14 4
Brzi meni


18+ igrajte odgovorno