Rusija, Rusija 2

Baltika - Fakel

Baltika

Fakel



Ukupno O P N P D : P GR B
1 Torpedo 22 16 3 3 36 : 17 (+19) 51
2 Himki 22 14 4 4 40 : 12 (+28) 46
3 Rotor 22 14 3 5 35 : 20 (+15) 45
4 Čertanovo 22 11 9 2 27 : 14 (+13) 42
5 Neftehimik Niž. 22 11 6 5 31 : 20 (+11) 39
6 Baltika 22 10 6 6 30 : 18 (+12) 36
7 SKA-Habarovsk 22 9 7 6 35 : 26 (+9) 34
8 Šinjik 22 9 6 7 32 : 30 (+2) 33
9 Tom 22 8 9 5 28 : 17 (+11) 33
10 Nižnij Novgorod 22 7 8 7 23 : 25 (-2) 29
11 Čajka Peščanokopskoje 22 7 6 9 23 : 25 (-2) 27
12 Spartak Moskva II 22 6 6 10 35 : 37 (-2) 24
13 Avangard Kursk 22 5 9 8 22 : 32 (-10) 24
14 Krasnodar II 22 5 8 9 24 : 28 (-4) 23
15 Jenisej 22 5 7 10 18 : 32 (-14) 22
16 FK Armavir 22 4 9 9 17 : 24 (-7) 21
17 Luč 22 4 8 10 22 : 35 (-13) 20
18 Tekstilčik 22 5 2 15 23 : 44 (-21) 17
19 Fakel 22 3 6 13 12 : 38 (-26) 15
20 Mordovija 22 3 6 13 15 : 34 (-19) 15
Domaćin-gost tabela

Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost O P N P D : P B O P N P D : P B
1. Torpedo 13 11 1 1 25 : 10 34 9 5 2 2 11 : 7 17
2. Himki 10 9 0 1 22 : 4 27 12 5 4 3 18 : 8 19
3. Rotor 10 6 2 2 20 : 14 20 12 8 1 3 15 : 6 25
4. Čertanovo 10 4 4 2 14 : 9 16 12 7 5 0 13 : 5 26
5. Neftehimik Niž. 10 4 4 2 13 : 11 16 12 7 2 3 18 : 9 23
6. Baltika 10 5 2 3 14 : 8 17 12 5 4 3 16 : 10 19
7. SKA-Habarovsk 13 7 3 3 19 : 9 24 9 2 4 3 16 : 17 10
8. Šinjik 10 3 2 5 11 : 16 11 12 6 4 2 21 : 14 22
9. Tom 12 6 4 2 17 : 6 22 10 2 5 3 11 : 11 11
10. Nižnij Novgorod 12 4 4 4 12 : 15 16 10 3 4 3 11 : 10 13
11. Čajka Peščanokopskoje 10 4 2 4 9 : 9 14 12 3 4 5 14 : 16 13
12. Spartak Moskva II 10 4 1 5 18 : 16 13 12 2 5 5 17 : 21 11
13. Avangard Kursk 12 4 5 3 14 : 17 17 10 1 4 5 8 : 15 7
14. Krasnodar II 9 1 5 3 9 : 11 8 13 4 3 6 15 : 17 15
15. Jenisej 10 2 4 4 10 : 16 10 12 3 3 6 8 : 16 12
16. FK Armavir 12 3 7 2 10 : 9 16 10 1 2 7 7 : 15 5
17. Luč 14 2 5 7 14 : 22 11 8 2 3 3 8 : 13 9
18. Tekstilčik 10 3 1 6 12 : 22 10 12 2 1 9 11 : 22 7
19. Fakel 11 1 5 5 4 : 14 8 11 2 1 8 8 : 24 7
20. Mordovija 12 2 3 7 7 : 16 9 10 1 3 6 8 : 18 6

Baltika

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Fakel 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Čajka Peščanokopskoje 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
31.10.2019 Torpedo 0:1 0-2 Rusija, Kup 2019/2020
27.10.2019 Torpedo 1:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Šinjik 2:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Neftehimik Niž. 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Tom 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Krasnodar II 4:1 3+ Rusija 2 2019/2020
29.09.2019 Himki 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.09.2019 Lokomotiva Mos. 1:1 0-2 Rusija, Kup 2019/2020

Fakel

Datum Protivnik D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 Baltika 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020
03.11.2019 Čertanovo 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
27.10.2019 Čajka Peščanokopskoje 1:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
23.10.2019 Spartak Moskva II 2:7 3+ Rusija 2 2019/2020
19.10.2019 Šinjik 0:4 3+ Rusija 2 2019/2020
12.10.2019 Neftehimik Niž. 0:1 0-2 Rusija 2 2019/2020
05.10.2019 Tom 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
30.09.2019 Krasnodar II 0:0 0-2 Rusija 2 2019/2020
25.09.2019 Arsenal Tula 1:2 3+ Rusija, Kup 2019/2020
21.09.2019 Himki 0:3 3+ Rusija 2 2019/2020

Međusobni susreti

Datum D G N D G Takmičenje Sezona
09.11.2019 3:0 3+ Rusija 2 2019/2020
24.07.2019 2:1 3+ Rusija 2 2019/2020
24.03.2019 1:1 0-2 Rusija 2 2018/2019
08.09.2018 0:2 0-2 Rusija 2 2018/2019
10.03.2018 1:0 0-2 Rusija 2 2017/2018
19.08.2017 0:1 0-2 Rusija 2 2017/2018
10.05.2017 2:1 3+ Rusija 2 2016/2017
22.10.2016 0:0 0-2 Rusija 2 2016/2017
11.04.2016 0:1 0-2 Rusija 2 2015/2016
28.09.2015 1:1 0-2 Rusija 2 2015/2016
26.04.2012 2:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
25.09.2011 0:0 0-2 Rusija 2 2011/2012
17.05.2011 3:2 3+ Rusija 2 2011/2012
17.08.2006 0:0 0-2 Rusija 2 2006
28.04.2006 0:0 0-2 Rusija 2 2006
21.10.2003 2:3 3+ Rusija 2 2003
05.07.2003 1:2 3+ Rusija 2 2003
Baltika
Ukupno 17 6 6 5 18:15 (+3) 33 1,06 0,88 1,94 11 6 65:35
Domaćin 9 2 4 3 7:6 (+1) 13 0,78 0,67 1,44 7 2 78:22
Gost 8 4 2 2 11:9 (+2) 20 1,38 1,13 2,50 4 4 50:50

Komentari

Morate biti prijavljeni da bi mogli ostaviti komentar
Niko još nije napisao komentar


18+ igrajte odgovorno