Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Komunikasiones - Aurora FK
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 23:00 | Komunikasiones-Aurora FK | 1.73 | 3.25 | 4.50 | 1.67 | 2.04 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 01:00 | Deportivo Guastatoja-Antigva | 2.15 | 3.00 | 3.20 | 1.61 | 2.15 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 03:00 | Markense-Miksko | 1.65 | 3.45 | 4.65 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 18:00 | Kselahu MC-Malakateko | 1.52 | 3.70 | 5.60 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 21:00 | Koban Imperial-CSD Munisipal | 2.95 | 3.05 | 2.28 | 1.68 | 2.04 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 01:00 | Sučitepekez-Dep. San Pedro | 1.95 | 3.25 | 3.45 | 1.76 | 1.92 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Komunikasiones
Aurora FK
- Tim Komunikasiones je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Ukupan broj golova na mečevima tima Komunikasiones je bio preko 3 u poslednjih 5 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSD Munisipal | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | (+11) | 25 |
| 2 | Antigva | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 3 | Deportivo Guastatoja | 13 | 8 | 1 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 21 |
| 5 | Markense | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 20 |
| 6 | Miksko | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 19 |
| 7 | Kselahu MC | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 | : | 16 | (+9) | 18 |
| 8 | Aurora FK | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | : | 22 | (-3) | 15 |
| 9 | Malakateko | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 19 | (-5) | 15 |
| 10 | Komunikasiones | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 14 |
| 11 | Koban Imperial | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 12 | Sučitepekez | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | : | 29 | (-15) | 7 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | |
| 3. | Deportivo Guastatoja | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | : | 7 | 2 | |
| 5. | Markense | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Miksko | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | : | 15 | 1 | |
| 7. | Kselahu MC | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 8. | Aurora FK | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | : | 15 | 0 | |
| 9. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | 1 | |
| 10. | Komunikasiones | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 11. | Koban Imperial | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 12. | Sučitepekez | 6 | 1 | 4 | 1 | 10 | : | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
Komunikasiones
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Dep. San Pedro | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.10.2026 | Sučitepekez | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Kselahu MC | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Koban Imperial | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | Markense | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Miksko | 0:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | CSD Munisipal | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 23.08.2026 | Antigva | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Malakateko | 4:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Aurora FK
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Kselahu MC | 2:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Koban Imperial | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 19.09.2026 | Markense | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Miksko | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 10.09.2026 | CSD Munisipal | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 05.09.2026 | Antigva | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Malakateko | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 22.08.2026 | Sučitepekez | 3:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Dep. San Pedro | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Datum | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | 1:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.04.2026 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 22.02.2026 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 05.11.2025 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 30.08.2025 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2025/2026 | |||
| 16.04.2005 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 13.02.2005 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 12.09.2004 | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 28.04.2004 | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2003/2004 | |||
| 10.03.2004 | 1:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2003/2004 | |||
| 24.01.2004 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2004/2005 | |||
| 20.11.2003 | 4:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2003/2004 | |||
| 31.08.2003 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2003/2004 | |||
| 18.05.2003 | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2002/2003 | |||
| 15.03.2003 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2002/2003 | |||
| 13.10.2002 | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2002/2003 | |||
| 18.08.2002 | 4:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2002/2003 | |||
| 01.05.2002 | 4:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2001/2002 | |||
| 09.03.2002 | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2001/2002 | |||
| 28.10.2001 | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2001/2002 | |||
| 22.08.2001 | 3:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2001/2002 | |||
| 28.04.2001 | 6:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2000/2001 | |||
| 10.03.2001 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2000/2001 | |||
| 26.11.2000 | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2000/2001 | |||
| 24.09.2000 | 3:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2000/2001 |
| Komunikasiones | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 25 | 13 | 5 | 7 | 44:24 | (+20) | 68 | 1,76 | 0,96 | 2,72 | 13 | 12 | 52:48 |
| Domaćin | 12 | 8 | 2 | 2 | 27:10 | (+17) | 37 | 2,25 | 0,83 | 3,08 | 5 | 7 | 42:58 |
| Gost | 13 | 5 | 3 | 5 | 17:14 | (+3) | 31 | 1,31 | 1,08 | 2,38 | 8 | 5 | 62:38 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari