Ponuda po danu
Po takmičenju
Gvatemala, Gvatemala 1 Apertura
Kselahu MC - Malakateko
| Datum | Vreme | Utakmica | 1 | X | 2 | 0-2 | 3+ | Kl. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10. (Sre) | 23:00 | Komunikasiones-Aurora FK | 1.73 | 3.25 | 4.50 | 1.67 | 2.04 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 01:00 | Deportivo Guastatoja-Antigva | 2.28 | 2.95 | 3.00 | 1.56 | 2.25 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 03:00 | Markense-Miksko | 1.65 | 3.45 | 4.65 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 18:00 | Kselahu MC-Malakateko | 1.52 | 3.70 | 5.60 | 1.82 | 1.86 | (1) |
| 15.10. (Čet) | 21:00 | Koban Imperial-CSD Munisipal | 2.95 | 3.05 | 2.28 | 1.68 | 2.04 | (1) |
| 16.10. (Pet) | 01:00 | Sučitepekez-Dep. San Pedro | 1.95 | 3.25 | 3.45 | 1.76 | 1.92 | (1) |
Napomene:
Kliknite na bilo koji meč da vidite detaljan statistički pregled i poređenje kvota!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Klikni na prosečnu kvotu da dodaš utakmicu na tiket!
Kselahu MC
Malakateko
- Tim Kselahu MC je poslednjih 4 mečeva bez nerešenog rezultata u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
- Na utakmicama tima Malakateko broj golova je bio od 0 do 2 u poslednjih 4 mečeva u takmičenju Gvatemala 1 Apertura.
| Ukupno | O | P | N | P | D : P | GR | B | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CSD Munisipal | 12 | 7 | 4 | 1 | 18 | : | 7 | (+11) | 25 |
| 2 | Antigva | 13 | 8 | 1 | 4 | 24 | : | 19 | (+5) | 25 |
| 3 | Deportivo Guastatoja | 13 | 8 | 1 | 4 | 19 | : | 15 | (+4) | 25 |
| 4 | Dep. San Pedro | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 | : | 13 | (+3) | 21 |
| 5 | Markense | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 | : | 16 | (-2) | 20 |
| 6 | Miksko | 12 | 6 | 1 | 5 | 22 | : | 20 | (+2) | 19 |
| 7 | Kselahu MC | 13 | 5 | 3 | 5 | 25 | : | 16 | (+9) | 18 |
| 8 | Aurora FK | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 | : | 22 | (-3) | 15 |
| 9 | Malakateko | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | : | 19 | (-5) | 15 |
| 10 | Komunikasiones | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 | : | 21 | (-5) | 14 |
| 11 | Koban Imperial | 13 | 3 | 4 | 6 | 16 | : | 20 | (-4) | 13 |
| 12 | Sučitepekez | 13 | 1 | 4 | 8 | 14 | : | 29 | (-15) | 7 |
Pobednik Aperture, pobednik Klausure i 2 najbolje ekipa po plasmanu u Zbirnoj tabeli - KONKAKAF Kup Centralne Amerike
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Iz lige na kraju Klausure ispadaju dve najlošije ekipe na osnovu zbirne tabele.
Domaćin-gost tabela
| Sortiraj po: Ukupno Domaćin Gost | O | P | N | P | D : P | B | O | P | N | P | D : P | B | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | CSD Munisipal | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | : | 3 | 15 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | : | 4 | 10 | |
| 2. | Antigva | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | : | 13 | 6 | |
| 3. | Deportivo Guastatoja | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | : | 5 | 15 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | : | 10 | 10 | |
| 4. | Dep. San Pedro | 7 | 6 | 1 | 0 | 15 | : | 6 | 19 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | : | 7 | 2 | |
| 5. | Markense | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | : | 8 | 10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 8 | : | 8 | 10 | |
| 6. | Miksko | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | : | 5 | 18 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | : | 15 | 1 | |
| 7. | Kselahu MC | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | : | 5 | 13 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | : | 11 | 5 | |
| 8. | Aurora FK | 7 | 5 | 0 | 2 | 11 | : | 7 | 15 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | : | 15 | 0 | |
| 9. | Malakateko | 7 | 4 | 2 | 1 | 10 | : | 5 | 14 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | : | 14 | 1 | |
| 10. | Komunikasiones | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | : | 7 | 9 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | : | 14 | 5 | |
| 11. | Koban Imperial | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | : | 9 | 10 | 7 | 0 | 3 | 4 | 6 | : | 11 | 3 | |
| 12. | Sučitepekez | 6 | 1 | 4 | 1 | 10 | : | 10 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | : | 19 | 0 | |
Kselahu MC
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Aurora FK | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 04.10.2026 | Dep. San Pedro | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Komunikasiones | 2:3 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 24.09.2026 | Antigva | 4:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 20.09.2026 | Sučitepekez | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 13.09.2026 | Deportivo Guastatoja | 1:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Koban Imperial | 0:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Markense | 4:0 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 31.08.2026 | Miksko | 4:1 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.08.2026 | L.A. Firpo | 1:1 | 0-2 | KONKAKAF KCA gr. | 2026 |
Malakateko
| Datum | Protivnik | D | G | N | D | G | Takmičenje | Sezona |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Deportivo Guastatoja | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 03.10.2026 | Koban Imperial | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 27.09.2026 | Markense | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 21.09.2026 | Miksko | 1:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 14.09.2026 | CSD Munisipal | 2:2 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 11.09.2026 | Antigva | 0:2 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 06.09.2026 | Sučitepekez | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 30.08.2026 | Aurora FK | 0:1 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 24.08.2026 | Dep. San Pedro | 2:0 | 0-2 | Gvatemala 1 | 2026/2027 | |||
| 16.08.2026 | Komunikasiones | 2:4 | 3+ | Gvatemala 1 | 2026/2027 |
Međusobni susreti
| Kselahu MC | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ukupno | 72 | 30 | 19 | 23 | 74:68 | (+6) | 142 | 1,03 | 0,94 | 1,97 | 45 | 27 | 63:38 |
| Domaćin | 35 | 24 | 9 | 2 | 46:12 | (+34) | 58 | 1,31 | 0,34 | 1,66 | 25 | 10 | 71:29 |
| Gost | 37 | 6 | 10 | 21 | 28:56 | (-28) | 84 | 0,76 | 1,51 | 2,27 | 20 | 17 | 54:46 |
18+ igrajte odgovorno

Komentari